Автор Тема: Нютаймери по нашите географски ширини  (Прочетена 425915 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Май 26, 2012, 12:39:09
Отговор #10

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign





това е моят ню-таймер, скоро янгтаймер ще да е :) старая се да го направя различен от останалите купета, и това е само началото

Май 26, 2012, 12:48:13
Отговор #11

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Хе, много яко му седи десния преден калник със шлици от турбо/клапановите дизели.
В края на 80-те, още 2 години преди 500е, АМГ пускат версията Халър на купето в124.
,Която освен с присаден осмак, е и с разбузени вежди а-ла по късното 500е.
Ама такива калници, и задни вежди, предполагам трудно ще се намерят на умерена цена.  :D

Май 26, 2012, 12:50:10
Отговор #12

Активен USfan

  • Публикации: 10811

Много готини Сатурн купе.   :)
Един приятел си търси да купи точно такъв.
Голям е фен на тая фалирала вече марка.
Ами ако случайно намериш няакви коррдинати на собственика, и той продава колата, ще съм ти благодарен за повече инфо.

Май 27, 2012, 01:41:56
Отговор #13

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев

Много готини Сатурн купе.   :)
Един приятел си търси да купи точно такъв.
Голям е фен на тая фалирала вече марка.
Ами ако случайно намериш няакви коррдинати на собственика, и той продава колата, ще съм ти благодарен за повече инфо.
Няма проблем! Добре се познавам със собственика на сервизчето където го снимах :) Въпроса е да не забравя да я свърша тая работа  ::)

Май 27, 2012, 21:22:05
Отговор #14

Активен USfan

  • Публикации: 10811

Много готини Сатурн купе.   :)
Един приятел си търси да купи точно такъв.
Голям е фен на тая фалирала вече марка.
Ами ако случайно намериш няакви коррдинати на собственика, и той продава колата, ще съм ти благодарен за повече инфо.
Няма проблем! Добре се познавам със собственика на сервизчето където го снимах :) Въпроса е да не забравя да я свърша тая работа  ::)

Ааа, благодяря,
па ако стане сделката, като си в София, обади се, и ще се черпим яко аз и ти за сметка на евентуалния нов собственик, в един китайски ресторант.  :D
 Моя приятел дето е фен да си купи такъв Сатурн, върти един не лош на готвене китайски ресторант в жк Люлин.  :))

Май 29, 2012, 00:32:10
Отговор #15

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев

Много готини Сатурн купе.   :)
Един приятел си търси да купи точно такъв.
Голям е фен на тая фалирала вече марка.
Ами ако случайно намериш няакви коррдинати на собственика, и той продава колата, ще съм ти благодарен за повече инфо.
Няма проблем! Добре се познавам със собственика на сервизчето където го снимах :) Въпроса е да не забравя да я свърша тая работа  ::)

Ааа, благодяря,
па ако стане сделката, като си в София, обади се, и ще се черпим яко аз и ти за сметка на евентуалния нов собственик, в един китайски ресторант.  :D
 Моя приятел дето е фен да си купи такъв Сатурн, върти един не лош на готвене китайски ресторант в жк Люлин.  :))
хаха ок :) надявам се утре да отделя време и ще го преслушам

Май 30, 2012, 17:53:49
Отговор #16

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Mercedes CL V12 вече черен мат с фолио надявам се.




Май 30, 2012, 23:42:26
Отговор #17

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Най-красивият Мерцедес произвеждан през '90-те години ... W140 SEC или първият CL модел 8))

Качвам допълнителни снимки на Сатурна специално заради USfan, защото колата има разни видими проблеми, но все пак ще осъществя контакт със собственика на този сервиз ... по-точно днес разбрах, че сервизът е преместен. Но тези дни ще го намеря в офисът му, защото и телефонът му май съм занимарил някъде ...  ::)








Юни 08, 2012, 00:51:11
Отговор #18

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Едно Типо в повече от перфектно състояние! Типо в такова блестящо състояние си е наистина рядкост, а колата наистина блести и е доста пазена. Лично аз съм им голям почитател :) а това чудо се появи още в края на '80-те дори ... модела с дигиталното табло буквално удари конкуренцията от Германия по всички параграфи  8)) Да не говорим, че не само по интериор ги бие, а и екстериор ... и тези големи стоповееее  :-[



В първата половина на '90-те вуйчо ми имаше такова вишнево металик с дигиталния колиметраж ...
« Последна редакция: Юни 08, 2012, 00:54:50 от dan4oteto »

Юни 08, 2012, 08:49:29
Отговор #19

Неактивен 30e

  • Публикации: 478
    • http://opelclub.bg/
... модела с дигиталното табло буквално удари конкуренцията от Германия по всички параграфи  8))

Леко, леко  :)) По Монците, Сенаторите и Кадетите има дигитали още далеч преди спагетите да са го измислили тоя издялан с теслата като куб фЯт. То дори и по Голфовете има - но го сравнявам по грозотия с фЯтското и не го броя...
Fuck the Coca, Fuck the Pizza, all we need is six v redica - powered by Fanatic