Автор Тема: Нютаймери по нашите географски ширини  (Прочетена 427048 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 07, 2014, 20:32:41
Отговор #320

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Да ви представя един от най-запазените RS-и в България  ;)

Страхотен, браво, благородно завиждам, аз на 21 карах на баща ми 144-ката.  :D

Януари 07, 2014, 21:04:27
Отговор #321

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Браво, много лачен изглежда, дано и "карантията" да е толкова запазена... че тия коли обикновено се карат като за последно >:D Само едно ме озадачи - къде са му характерните оригинални "гърбици" на предния капак или е сменян?
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 07, 2014, 21:27:47
Отговор #322

Неактивен rsfanatic

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
    • https://www.facebook.com/RS2KBG?fref=ts
Технически също е доста запазен.Двигателят е в много добро състояние.Въпреки че е видял много бой през годините,явно е гледан с любов :) А относно капака-само mk5 е произвеждан с гърбици.Мк5а и Мк6 са без тях.
Надписите GTI и GSI притесняват само незапознатите с абревиатурата RS!!!



Март 02, 2014, 17:15:49
Отговор #324

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
Комшийска лимитирана серия Corsa Black&White Edition, бяла с черни елементи в екстериора и интериора, като черен таван, решетки, черни 17-ки джанти и спортен пакет.




Март 28, 2014, 19:44:14
Отговор #325

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев



Април 16, 2014, 21:15:14
Отговор #326

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Айде да внесем малко нови снимки и при Нютаймерите.  :)
Е тая Капа синята е на италианското посолсто.
и сигурно, като гледам външния и вид, е най-запазената Капа на Балканския полустров.  ;D
Вади жестока цветова гама също, както е син металик и има синкави стъкла, и на салон е с турско синия алкантара салон.

А това ново Поршенце тип 991 /макар още да е далече дори от нютаймерите на възраст, а и аз по принцип да не харесвам воднярки Поршета :)) /, ми седи доста хармонично на дизайн, и взе да ми харесва, ако и да е доста по-грамаданско от досегашната серия 997.
Него в случая го поствам, защото дори и за ново Порше е рядка кола.
Както се вижда, това е новото Турбо 991 модел, при това еС-версията.

Тия пък актуалните Волва С70 с твърдия покрив кабрио, също много ми харесват на дизайн, ако и да са за разлика от предишната генерация истински Волво разработени С70, тоя път правени на платформата на Форд Фокус.

А тия Хамъри Н2, в момента са сигурно най-евтиния начин човек да кара хубава стегната голямо кубикова джипка /те са с по 6 литра ГМ осмаци мотори оборудвани/, която и да е по малка от 10 години на възраст.
 Вече се продават даже и за под 20-25 бона цена за кола, ако са от първите години от 2003-2004 правени.













Април 16, 2014, 23:50:15
Отговор #327

Неактивен Daniel

  • Публикации: 302
Ама до поршето се е наредило и Subaru SVX.
Rover 400 2.0 SDI '98 & 25 2.0 iTD '03
20T2N = Two litres of pure troublemaker!

Април 17, 2014, 14:47:16
Отговор #328

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182

А тия Хамъри Н2, в момента са сигурно най-евтиния начин човек да кара хубава стегната голямо кубикова джипка /те са с по 6 литра ГМ осмаци мотори оборудвани/, която и да е по малка от 10 години на възраст.
 Вече се продават даже и за под 20-25 бона цена за кола, ако са от първите години от 2003-2004 правени.
Ако ще е Хамър /гарга/, рошава да е - само в Н1 е истината, чистата бруталийка >:D Ама аз по принцип не съм фен на камионите и бих се изкефил повече на оная червена въшка Понтиак, дето наднича изотзад :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 19, 2014, 16:02:53
Отговор #329

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
Днес реших предпразнично да си измия колата и отивам на обичайната автомивка при обичайните момчета, които работят там, а на едно от местата където те си паркират колите стоеше този Джаг, който да си призная не бях виждал до сега в града. Оказа се, че този S-type 3.0 V6 е на едно от момчетата, но е била дълго време в гараж и рядко изкарвана. Бяща му някога е бил в Испания и се прибрал преди 5-6 години с нея.
Джага като цяло е в перфектно състояние, а момчето мисли да преодолее големия разход на бензин с една скорошна газификация на колата :)
Естетствено поисках да вляза в салона и да усетя тежкия британски лукс. Имаше си всички обичайни екстри за модела, но това което ме изненада най-много е, че пространството на предните седалки в купето е почти същото като в моята Алфа ... Не, че Алфата е тясна, но почти никаква разлика няма в простора на купето, а това все пак е един клас над X-type.