Автор Тема: Какъв ретро-автомобил да си купя и/или реставрирам?  (Прочетена 146405 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 09, 2012, 11:36:18
Отговор #40

Неактивен Shark_LX

  • Публикации: 28
  • 1989 Nissan 200SX S13
Ухааа ... данък 507 лева. До тук 757 лева на година, без да си се качил в колата още :D
Прецени си...

Май 09, 2012, 13:05:03
Отговор #41

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Хаха еееми така е ,лесно се купуват но после идва сопата  :P Но пък удоволствието от шофирането на такъв звяр е неописуемо >:D И аз си мечтая за нещо такова- супра ,300 зх или скайлайн.... Нооо ще ме накара да мина на диета хахахааха

Май 09, 2012, 19:12:19
Отговор #42

Неактивен Gegawat

  • Публикации: 154
Е, то тука не става въпрос за всекидневка, става въпрос за кола която да покараш ей така за кеф през уикенда
Darasuum kote, Vode an!

Май 09, 2012, 22:47:48
Отговор #43

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Аз затва моя се чудя дали изобщо си струва да го регистрирам или да си го карам с английските номера, да плащам като поп за едно две излизания не си струват такива пари на година ама хич. То пътища няма, ама такси могат да събират ........ ( :-X  че ми идва да псувам като каруцар)

Май 09, 2012, 23:07:38
Отговор #44

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Ами малоумна работа... Коли ,които не са за всекидневна употреба ги таксуват както останалите... Недай си боже да е някоя мощна екзотика трябва да плащаш на държавата повече от колкото хвърляш по колата за поддръжка...  >:D

Май 09, 2012, 23:29:54
Отговор #45

Неактивен BadAngel

  • Публикации: 21
какво те привлича в тази кола?

според мен всеки скайлайн, който не е ГТР и го купуваш втора употреба е сериозен компромис

сам казваш, че колата ще я караш когато си на кеф, защо тогава не направиш гаргата рошава

аз честно казано.. за кола над 15 години не искам и да погледна друга освен топ-версията, просто не си заслужава

Май 10, 2012, 09:51:24
Отговор #46

Неактивен Shark_LX

  • Публикации: 28
  • 1989 Nissan 200SX S13
какво те привлича в тази кола?

според мен всеки скайлайн, който не е ГТР и го купуваш втора употреба е сериозен компромис

сам казваш, че колата ще я караш когато си на кеф, защо тогава не направиш гаргата рошава

аз честно казано.. за кола над 15 години не искам и да погледна друга освен топ-версията, просто не си заслужава

Компромис с кое? За киселото грозде смятам знаеш приказката...
@ Gegawat  - ако можеш да си позволиш да влагаш по 1500-2000 лв. на година за поддръжка, имаш сух гараж и не мислиш да се правиш на Шумахер или Тсучия, вземай смело.
Ако се пази повечко цифрата ще е наполовина, но не следва да се правят компромиси, защото после, като се строши всичко излиза зверски скъпо.

Май 10, 2012, 17:04:13
Отговор #47

Неактивен Gegawat

  • Публикации: 154
Еми всички сте прави тука.
@ BadAngel
Тука си много прав, голям компромис е, защото това, което аз съм дал е просто 15 годишна японска кола, докато R33 си е легенда, от където и да го погледнеш.
@ Shark_LX
Абе основната идея НЕ е да се правя на Шумахер, обаче като знам, че колата е Skyline все някой ден ще се изкуша много и ми е бедна фантазията какво ще стане.
Пък и лично на мене R32 ми допада много повече отколкото R33...
Darasuum kote, Vode an!

Юни 24, 2012, 13:00:36
Отговор #48

Неактивен Mania12

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 9
Като за начало нека се представя:
Казвам се Живко от Стара Загора на 18години (не знам дали съм най-млад,но все пак  :)) )
От скоро съм шофьор,изкарах си курсовете на Лада 2107. Отдавна родителите ми са разделени и никой не ми дава колата си,за това съм решил сам да се справя с този проблем.
До преди няколко години баща ми имаше Москвич 2140,за жалост отдавна продаден.Както и да е ,останаха много нови и годни части,които мога да използвам.Това  ми е и целта за лятото.Имам малко заделени пари,започвам и работа скоро с малко късмет.
От доста време следя борсите из интернет, но прекалено им надуват цените.Търсих и чрез приятели,но нищо.
Искам да помоля,да се огледате и да разпитате из село или познати,за някой забравен и ненужен москвич (в прилично състояние и най-важното в движение).Мога да дам до около 500-600.
Също така приемам и предложения за други автомобили до 8-900 максимално ,стига да има  :)
Надявам се да сте разбрали идеята на темата и предварително,Благодаря !  ;)

Юни 24, 2012, 22:54:05
Отговор #49

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Разгледай това http://www.moskvich-bg.org/
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.