Автор Тема: С днем Победы!!!  (Прочетена 53939 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 06, 2017, 11:03:37
Отговор #110

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Ха, някой набързо изтри една камара "полит-некоректни" мнения... От какво се опасяват модераторите?

Септември 06, 2017, 11:08:10
Отговор #111

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Аз ги изтрих,Роска.
От нищо не се опасявам.
Давайте по същество във форума.

Септември 06, 2017, 11:18:23
Отговор #112

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
... Давайте по същество във форума.

Последните мнения бяха пряко по конкретната тема. Съгласен съм, че е възможно да възникнат и спорове заради тях, но си бяха по темата. А ако трябва да караме по съществото на форума, защо е налична тази тема...?

Септември 06, 2017, 14:28:22
Отговор #113

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
И 95 % от публикациите в тази тема ако изтрият модераторите ,пак ще е малко.
Топикстартера DMC  честити годишнината от края на Втората световна война в Европа,темата не е създадена да се водят политически дискусии за Германия,Русия и останалите участници в световния конфликт.
Това е все едно някой да честити Гергьовден,пък друг да каже,че всички прасета са Гошовци,а трети да напише че еди кой си Гошо е доносник,крадец,или примерно женкар.
Или да се честити на някой тук рождения ден и да започнат да му се коментират положителните и отрицателните качества.
Който не харесва или харесва някоя държава,да си създаде тема, и да ораторства на воля в нея.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Септември 06, 2017, 14:43:01
Отговор #114

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Колеги победовод и rsk, вие специално винаги имате ясни и точни аргументи, независимо дали става дума за история или за ръжда и реставрация.  :)
Нека по възможност не разводняваме много нещата.

Септември 06, 2017, 14:48:41
Отговор #115

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Колега, "топикстартерът" не честити края на ВСВ, прочети пак...
Освен това, последното ти мнение контрастира доста с предходните ти политически дискусии. Въобще е пълен нонсенс, да няма политически отенък в едно от най-значимите събития в съвременната история, още повече пък и в контекста на това, че сме и продължаваме да бъдем пряко засегнати от това. Потърпевши.
И в тази връзка аз също недоумявам, какво по дяволите си честитите!

Септември 06, 2017, 15:02:14
Отговор #116

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
... Нека по възможност не разводняваме много нещата.

Дидо, аз лично съм разочарован от намесата ти преди малко!
Тази бозава тема е 11+ страници, в които има какви ли не изказвания (разбира се, циркулиращи осново около двата полюса, образно казано), ти не се опасяваш от нищо, а триеш мнения...
Животът ни не е само ретро машини. Ако е против правилата на автомобилния форум да имаме тема, в която свободно и като нормални, големи хора да си пишем за неавтомобилни събития, защо съществува такава тема...

Септември 06, 2017, 15:08:47
Отговор #117

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Да,аз също написах тук много неща не по темата,модераторите може да изтрият всичките ми публикации.Но последното ми мнение в никакъв случай не контрастира с предходните ми политически дискусии,в потвърждение на което ще се самоцитирам.
Точно така,ние трябва да си гледаме преди всичко старите железа.
Но все пак в тема отворена за поздрави по случай честването на един абсолютно безспорен ден в целия свят и на може би най-важния, най-ценния резултат на двайсети век - разгрома на хитлерофашистка Германия и на фашистката ос изобщо,да критикуваш точно на този ден страната с най голям принос в тази Победа най малкото е неетично.
Иначе тук е публична конференция,искате да критикувате Русия, нищо по лесно от това,отваряте нова тема и критикувате на воля,но  тази тема не е мястото .
Иначе,който мисли че няма какво да се честити,не честити и въпроса е приключен..
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Септември 06, 2017, 15:19:30
Отговор #118

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Дидо, аз лично съм разочарован от намесата ти преди малко!
Тази бозава тема е 11+ страници, в които има какви ли не изказвания (разбира се, циркулиращи осново около двата полюса, образно казано), ти не се опасяваш от нищо, а триеш мнения...
Животът ни не е само ретро машини. Ако е против правилата на автомобилния форум да имаме тема, в която свободно и като нормални, големи хора да си пишем за неавтомобилни събития, защо съществува такава тема...

Вървах мненията,Роска - радвайте им се. Изтрих ги,защото тонът така или иначе беше остър,не се опасявам от нищо.
Сега дано не по-зле кашата.
Наслаждавайте се!
Теми като тази трябва, според мен, да бъдат един вид допирателна към основните.Ето това имах предвид като писах по-горе за същността и разтягането.
Както и да е...
Аз ще се занимавам по същество.
 :) :) :)Днес пък си поръчах уплътнения за Рекорда и съм щастлив, че изхарчих една торба пари - не се чувствам нито поробен, нито освободен.
Като ги получа, ще пиша в темата си.
Ето за това и подобни неща искам да спорим, да говорим,да пишем, да критикуваме или помагаме.

Септември 06, 2017, 16:49:18
Отговор #119

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
... Иначе,който мисли че няма какво да се честити,не честити и въпроса е приключен..

Честитенето - добре, честитете си.
Но като се изпишат една камара глупости, неверни факти, заблуди, изопачаване на истината и прочие, е нормално да има реакция!

Вървах мненията,Роска - радвайте им се. Изтрих ги,защото тонът така или иначе беше остър,не се опасявам от нищо.
Сега дано не по-зле кашата.
Наслаждавайте се!...

Дидо, чест ти прави тази реакция, малко хора щяха да действат така! Благодаря ти! Човек на място си!
Темата е сериозна, острият тон не е нещо странно в такъв случай, не спорим за лайстни и уплътнения все пак...