Автор Тема: С днем Победы!!!  (Прочетена 54409 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Ноември 21, 2021, 21:28:34
Отговор #160

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3691
Ще се опитам с последен пост да разсея негативите с малко хумор от 1975-76-та на дуото Илия Цоцин и Петър Добрев (Фътъо ТЪпанчев) гледано на живо от мен   :)
"То тоалетна хартия няма те молекули тръгнали да търсят на пазара" :))
retrobs.com

Ноември 21, 2021, 21:41:15
Отговор #161

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Ще се опитам с последен пост да разсея негативите с малко хумор от 1975-76-та на дуото Илия Цоцин и Петър Добрев (Фътъо ТЪпанчев) гледано на живо от мен   :)
"То тоалетна хартия няма те молекули тръгнали да търсят на пазара" :))

Аз негативи не видях, просто човешката памет е много къса. А младежите, които не са се срещнали на живо със социалистическия реализъм се оставят да вярвят на всички глупости, които се публикуват в Интернет.

Ноември 22, 2021, 07:22:03
Отговор #162

Неактивен Роби

  • Публикации: 90
1. Стъкмистиката е работила здраво в полза на властта и в онези години.
2. Другите държави не са управлявани от ДС последните 30 години и не са спали. Вместо това са се развивали.
   Да доста добре е работила   Historical Statistics of the World Economy: 1-2008 AD

Ноември 22, 2021, 10:23:18
Отговор #163

Неактивен Методи Кръстанов

  • Публикации: 208
Нямаше да коментирам ама поста - вярват на интернет ? Абе хора, вие откъде знаете за "любимите ви три фалита" и т.н прочие глупости ? Значи ние русофилите вярваме на интернет, а вие останалите не вярвате на интернет ? Хаха и пак ха ! Не съм точно младеж и помня как беше и моите родители също помнят. Колкото и да се опитвате да втълпите друго. Факт ли е че баща ми, най обикновен шофъор и дядо, работник в Кремиковци и Стинд построяват единия три етажна, другия двуетажна къща без заеми в които аз съм израстнал и имах прекрасно детство ? Факт е ! Факт ли е че сега, не само не мога да построя и един етаж, ами не мога само да направя ремонт без заем ? Факт ли е че сега не мога да спя защото моето дете расте сред наркомани, идиоти, насилници и прочие сган, дето я нямаше в моето детстово ? Факт е ! Айде стига с Вашите глупости. Прекрасен строй, умишлено фалиран, това е истината. Тъй като СССР никога нямаше да бъде превзет с война, другата страна излезе доста хитра - разпаднаха го отвътре, с фалшиви обещания, пропаганди, пари и т.н. Разделяй и владей му се вика. А пък интернет е такова средство за манипулации и лъжи, че няма равно. И ви питам господа, Вие какво лошо видяхте от онова време ? И както винаги ще се появи клишето - били сме три пъти фалирани ? И как сме били три пъти във фалит и още сме тук  и още има българско знаме, бре господа разбирачи ? Но нищо, радвайте се на потребителските и ипотечните си кредити и ги изплащайте още 30 и кусур години. Не може да се отрече построеното и постигнатото при социализма, просто не може. Още се краде това което беше постигнато и все още не можете да разрушите всичко. И точно интернет е средството за най голяма манипулация и се хвърлят страшно много пари, защото някой още ги е страх от старите времена. Но толкова клишето има вече, че става смешно просто ! И сега някой ако ми каже - ходи в Северна Корея като ти харесва и ще ме заболи корема от смях.

п.с аз съм за това темата и мненията да си стоят, да се знаем кой какъв е..... въпреки, че като гледам само аз си заставам зад името и не се крия под т.н "никнеймове".......

Ноември 22, 2021, 10:43:18
Отговор #164

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Методи, голяма част от потребителите тук се познаваме лице в лице и лично. С теб защо не се познаваме лично ?

Написаното е твърде емоционално, за да бъде коментирано. Жалкото е , че наистина твърде много млади хора вярват в розовия балон, който им е създаден около "миналото незабравимо" на светлата Република.

Съвет към всеки вярващ в розовия балон - гледайте българско кино от миналото. Всичко е описано съвсем точно и вярно от нашите режисьори. Киното ни е източник на толкова истини, че е невероятно.

Методи, гледай "Вилна зона" по въпроса с шофьорите. В соца нямаше шофьор,който да не краде и с гъза си. Това го пиша не заради твоите родители ( да не го приемеш лично), а като истина и цялостен факт. И въпреки пословично ниските цени на петрола - всеки крадеше както свари. И защо, след като си имаше петрол в изобилие на символични цени ?
По въпроса са престъпността просто изкарайте и четете фактите. Нищо друго ! Свят ще ви се завие каква е действителността. Но, първо свалете розовите очилца . 

Ноември 22, 2021, 11:42:50
Отговор #165

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3484
Господа, нека се насочим към автомобилните теми.
Дано там не се налага да се разтърваваме, макар че пресният последен пример не ме кара да съм оптимист.

Но поне е пряко по тематиката на форума.

Успех!