Автор Тема: Ретро рали Белгия-София, 6 - 13 май 2012 г.  (Прочетена 19965 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 15, 2012, 11:50:32
Отговор #30

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
A sled tezi sledwat i sled 5 min Peperudata.
Rova i gi kacvam direktno ot tel, zatova pisha za latiniza.
Molia za izvinenie za koeto.  :)












Май 15, 2012, 13:07:03
Отговор #31

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Браво Люси, много хубави снимки! Само се чудя за кое да ти завиждам повече - докосването до тези уникални коли или девойката с белите гащи ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Май 15, 2012, 13:11:24
Отговор #32

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Хах, мерси!
Абе България е пълна с хубави жени, така че и за нас ретролюбителите все остава по нещо.  :))
Иначе, то един от организаторите на посрещането в Хилтън, в последния момент ме покани, та едвам имахме време с приятелката ми да се преоблечем в нещо по-подобаващо за класата на тия коли.
Та и тя и аз си намерихме в гардероба, и умишлено избрахме такива дрехи, че да сме в синхрон един с друг в цветовете.
И ако забелязваш, и двамата сме с бели панталони, и ризи в почти еднакъв, актуален за сезона лилав отенък, хахах.  ::)

Даже покрай тая мойта лилава риза, и бордо металик Мустанга, съм сигурно изглеждал малко пимп.  :-[
Щото като се разговорих с разни участници в ралито и един от тях ми вика-
Do You run the Еskort service biznes in Hilton?  ;)
Ха, да ги е..а в белгийците педали, дощяло им се слявянско месце...  >:(

Та това беше едно от нещата, което не ми направи добро впечатление в тях.
Много от тях не бяха и много знаещи по отношение на колите си, нито особено заинтересувани.
А и двама се опитваха да си пробутат при разговорите, е така за слава, коли по 30 до 60000 евро примерно, за истински редки версии, а всъщност бяха преработки.

Ама аз бързо ги разконспирирах, при което те останаха доста учудени, че и тук на Балканите имало четящи и знаещи хора.  ::)
Абе аз по принцип има ниско мнение за западняците, и въпреки интересната сбирка и автопарк в случая, много от тях ми затвърдиха това мнение.
Визирам в случая тук фалшивия Шелби Мустанг, на който ще му напускам снимки, и вече постнатото от мен в другата тема, фалшиво Бентли Спийд Сикс.
Което се оказа новонаправено шаси,с поставен следвоенен базов по малък на обем Ролс-Бентли 4 1.2 литра мотор.

В резюме, половината от участниците бяха ценители и хардкор карачи, а остналата половина, просто стойкаджии с по-интересни коли.
Което пак е по-добре от Гъмбал 3000 ралито например, където 90 % от хората са просто парвенюта, и то доста прости, с пари, и само 10 % хард ентусиасти.

Та, за съжаление пеперудата 300 СЛ не дойде на 1-вия ден от ралито в БГ, в петък, когато и аз бях поканен на офиациалното му закриване, да пробваме от хайверените хапки, хахах, ами чак в събота.  ;D
А само от петък са досегашно пуснатите снимки от мен.

Обаче се оказа, че доста от по-интересните коли, както и пеперудата, всъщност са карали агале- агале,   :)) и тези всичките чак дойдоха в събота следобяд на другия ден, когато вече товареха колите за заминаване.
Ама тогава аз си бях изтощил батерията на тел, и не можах да снимам.
Всъщност мой приятел пртави тия снимки от събота, той няма мнго интерсъ  кум неамерикански клли, и пеперудата го е наснимал съвсем бегло, и то не от хубави ракурси.
Един друг мой приятел сега го чака да сортира едни снимки  и вероятно той ще е снимал пеперудата по добре.

А ето някои снимки сега.
По късно ще кача и снимки на 3-те Корвета С1 и С2, както и на още Джагове, Поршета, и Мерцедеси Пагоди.













« Последна редакция: Май 15, 2012, 13:36:00 от USfan »

Май 15, 2012, 13:30:07
Отговор #33

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811










Май 15, 2012, 13:31:59
Отговор #34

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811









Май 15, 2012, 14:14:06
Отговор #35

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ето това са всичките европейски кОли, които моя приятел е снимал в събота следобед.
А АМЕРИКАНСКИТЕ КОЛИ, ВКЛ И пИШМАН ШЕЛБИТО И вЕТИТЕ, ЩЕ ГИ НАПУСКАМ КАТО ИМА ВРЕМЕ, ИЛИ ВЕЧЕРТА, ИЛИ УТРЕ.  :)












Май 15, 2012, 14:15:06
Отговор #36

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811











Май 15, 2012, 14:16:05
Отговор #37

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811










Май 15, 2012, 14:17:25
Отговор #38

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811










Май 15, 2012, 14:18:21
Отговор #39

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811