Автор Тема: Конвертирането на Баркас 1000 - Camper project  (Прочетена 52218 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 01, 2012, 22:26:26
Отговор #60

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Еииииий !  :))  Много готино е станало вътре.  Ц-ц-ц и тази папрат на тавана - супер оригинално решение, браво. Чудесно. Кревата е страшен, дано е мек и да не скърца.  И килимче има.  Ама, вземи тапицирай стената зад шофьора - направи я пак нещо в стил ,, ала-Куба".  O0 Може да сложите саксийка с палмичка например. Или фикус, или някаква там китка.  Значително ще освежи хубавия интериор.  Знаеш ли, очаквах да е нещо в стил ,, Зрял Социализъм".  Ама, Куба-Хаваната е по-хубава.   Баркасът си е висок, особено стези си гуми и вози като луксозна кола.  Което е добре за мебелировката вътре.   Както и да е - много уютно.

Август 04, 2012, 23:30:04
Отговор #61

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
С 3 нови свещи на NGK нагласени и сложени разликата се видя веднага.

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Август 10, 2012, 15:34:41
Отговор #62

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
като започнеш и няма край- една дупка запушиш, две отпушиш. Затова реших да сменя целия праг. Дупките полека лека се запушват , шприц кит , боя , дюбели и по спешност сглобен, че го чакаха" бойни подвизи" . От голямата горещина се разлепи регенерата и гумата даде фира. То и товара не беше малък, но и " кучето скача според тоягата". Бях се зарекъл да не го товаря, но като не се движи Барзи и Кемпера го замести.
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Август 17, 2012, 23:17:54
Отговор #63

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
Поздравления,много добре е станал,надявам се,не си забравил да напълниш с грес кожусите на новите огледала.
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Август 23, 2012, 10:29:50
Отговор #64

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
Еее, Кирчо, мега як е станал кемпера! Аз сега чак видях, че има нови снимки. Много ми харесват интериорните дизайнерски решения :) Много яко! Гледам, че си наслагал контакти за щепсели навсякъде - внимавай с изолацията на проводниците с всичката тази дървения вътре. Ако ползваш транфертер от 12/220 задължително обезопасявай с предпазители и слагай хубави кабели с достатъчно сечение.
Поздрави и поздравления за работата още веднъж!
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9

Октомври 06, 2012, 12:52:03
Отговор #65

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Малко да раздвижим темата та да не си мислите че Баркасчо е заминал ,напротив бусчето е консервирано с парафин и е прибрано в един съседен гараж да зимува на топло и най-важното на сухичко .Замислил съм едни неща за него ,които са в тайна сега но скоро мисля да ги реализирам и покажа. :)

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Октомври 06, 2012, 14:02:00
Отговор #66

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Браво , няма да изгние проекта за една зима  :D КАто започнеш с новите идеи пускай снимки  :) Много яко  >:D

Октомври 06, 2012, 22:35:09
Отговор #67

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Голяма благинка си е гаража ако пък прибереш и двете бебета за една зима мед тече на сърцето ми ,днеска само го изкарах и припалих ,защото  смених водата с  хубав антивриз разтвор с дейонизирана водичка и съм доволен ,че изтече от мотора отново бистра чиста вода с която го карах лятото.

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Февруари 17, 2013, 13:29:01
Отговор #68

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Да изчистя темата от прахоляк  , буса 2-ри месец седи прибран в гараж за зимата но другата седмица го местя в едно хале ,където идват и последните стъпки към конвертирането му . Именно подготовката и боядисването му ,реших че след като възстанових купето е редно и да се боядиса отново  бял,  простото защото ми харесва. Малко след това ще дежуря в КАТ за новите му номера и естествено ще довърша и интериора му. Другата седмица ще бъде интересно следва и снимков матерял.
Подготвям го за бала ми  на завършването а след това за море. :)

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Февруари 22, 2013, 20:50:09
Отговор #69

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Кирчооо, Кирчо ... няма такъв щастливец като теб- след бала вместо да се качин на автобуса за Слънчев бряг, да се метнеш на хипарското Баркасче и да приютяваш девойка след девойка в него  O:-) Ммммм, направо си го представих ...  :D