Автор Тема: Търси се добър тенекеджия/бояджия не за кърпеж, за строеж  (Прочетена 21287 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 22, 2016, 08:58:30
Отговор #10

Неактивен Москвич 408

  • Публикации: 65
  • Москвич 408
Извинявам се  , ако темата не е на правилното място .
Имам Москвич 408 и искам да го реставрирам.
Но ми трябва човек с опит в изкърпването и боядисването.
Та  така , ако е възможно да ме насочите към такъв човек , ще съм ви много благодарен.
Става въпрос за София .

Поздрави !
Москвич 408 , оня бежовия с двата фара !

Март 22, 2016, 09:33:13
Отговор #11

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 366
В Москвич форума търси user с потребителско име  "човека с пикап".

Март 22, 2016, 16:45:17
Отговор #12

Неактивен m_g

  • Публикации: 1123
  • ГАЗ М21, ГАЗ 3102, Варшава 223, ВАЗ 2101, Ниса 522
Тенекеджии:
Както каза колегата - единият е Цецо или "човека с пикап".
Вторият е Сашо - "Desert Ant". Моите коли са правени и ще продължават да се правят заедно с него.
Третият е Кирил от Лада клуба - имат сервиз с баща му - търси в ладаклуба kirkoo

Бояджии - kirkoo предлага и тази опция. Цецо е боядисвал Ладата на Радо, за други коли не знам. Сашо не боядисва.

Помисли си добре имаш ли финансовия ресурс и частите да направиш Москвича. Истинска реставрация лесно ще излети в порядъка на 5000 лева. Приятел в събота си докара почти перфектен четирифарник за 600 лева в движение с редовни документи. Днеска е минал КАТ.
 



Март 23, 2016, 08:39:23
Отговор #13

Неактивен Москвич 408

  • Публикации: 65
  • Москвич 408
Мерси много за информацията , но ще може ли някакво пособие за
връзка със въпросният Сашо, понеже съм ти виждал колите и по
това се ориентирам към него ... http://www.classiccar-bg.com/Smileys/be-square/cheesy.gif


Благодаря !
Москвич 408 , оня бежовия с двата фара !

Март 23, 2016, 11:10:17
Отговор #14

Неактивен cepgap

  • Публикации: 225
Мерси много за информацията , но ще може ли някакво пособие за
връзка със въпросният Сашо, понеже съм ти виждал колите и по
това се ориентирам към него ... http://www.classiccar-bg.com/Smileys/be-square/cheesy.gif


Благодаря !

в предишната страница на темата бях оставил телефона на Сашо..ето го отново: 089 8653671


Март 23, 2016, 11:40:43
Отговор #15

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3495
Третият е Кирил от Лада клуба - имат сервиз с баща му - търси в ладаклуба kirkoo

Бояджии - kirkoo предлага и тази опция. Цецо е боядисвал Ладата на Радо, за други коли не знам. Сашо не боядисва.

Ако е същият kirkooo, той предлага услугите си и тук:
http://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,2174.0.html


, но ще може ли някакво пособие за връзка със въпросният Сашо,
Колега, чети повече преди да питаш. Не стига ,че не знаеше къде да си пуснеш мнението, но не си направил и труд да прочетеш предишната страница?!  :o
Да не говорим, че същите координати ги има и на още едно място.
http://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,6799.0.html
Успех!

Март 24, 2016, 20:17:19
Отговор #16

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
Аз в момента си правя колата при Kirkoo vintage garage и трябва да ви кажа, че съм доста доволен от вниманието, което се отделя на колата ми. Също там ще се и боядисва. След като си я прибера ще направя тема с подробни снимки от реставрацията.
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9

Юни 28, 2016, 15:47:39
Отговор #17

Неактивен ra1k0v

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 6
Здравейте, не знам дали е редно да пускам тази тема тук, ако не моля за извинение.. Както се разбира от заглавието търся си читави тенекеджия и бояджия. Колата е голф 1ца в сравнително добро състояние/ има няколко дупки по пода и праговете, единия панел и козметика. Искам да се направи качествено, колата ще се боядисва във оригиналния си цвят. За тенекеджийската работа е ясно, че трябва да се разгледа какво има точно, защото все пак аз съм любител, респективно може да съм пропуснал нещо. Молбата ми е ако  можете да ме ориентирате в цените на боядисването. Предварително Благодаря !

Юни 29, 2016, 12:37:59
Отговор #18

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Виж няколко поста по-нагоре има препоръчани тенекеджии за София. Ползвал съм услугите на Сашо Стоянов - Дрона, наистина е много сръчен и старателен и не е скъпар, само че не боядисва.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Август 31, 2016, 13:01:56
Отговор #19

Неактивен emo293929

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1
Здравейте ,
Нов съм във форума и имам нужда от малко помощ. преди около година(малко повече) се сдобих с Panther  Kallista 2.8
Автомобила е  ремонтиран до по положение за боя  дайте съвет за съвестен майстор който да се заеме да довърши този проект

Благодаря предварително