Автор Тема: One way ticket...или това, което вече ще гледаме само на снимки!  (Прочетена 39397 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 13, 2012, 19:03:22
Отговор #40

Неактивен bobi67

  • Публикации: 32
Някой знае ли тоя съединител Юли Тотев жив ли е?През 1996г.отидохме с мой приятел да го питаме продава ли нещо от колите,а оня каза,че е шампион по стрелба и извади газов пистолет.Съжалявам,че не му го монтирахме ................Така разсипа колите.А имаше интересни модели.
« Последна редакция: Октомври 13, 2012, 19:23:11 от dido1903 »

Октомври 13, 2012, 19:10:24
Отговор #41

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Да, май тази година го мернах някъде.

Октомври 14, 2012, 03:18:17
Отговор #42

Неактивен simeon40

  • Публикации: 266
Казвали са ми, че преди години в Пловдив в кв. Тракия е имало БМВ Исета. И една нощ някви надрусани пияници го изгорили....  :'(

Във Варна преди ~10-15 години съм виждал в моя квартал при едни мотористи да идва един фен с БМВ Исета, като допреди няколко години пак бях видял една в града в движение понаправена.

Ноември 26, 2012, 17:28:28
Отговор #43

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Ей тва си е шибания  :'( :-X >:( >:( >:( >:(
&feature=related

Ноември 26, 2012, 20:34:18
Отговор #44

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Ей тва си е шибания  :'( :-X >:( >:( >:( >:(
&feature=related

Това са последиците от глупави правителства ... министерства ... от xxxxxxx!
« Последна редакция: Ноември 27, 2012, 14:48:03 от Speeder »

Ноември 27, 2012, 12:16:41
Отговор #45

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Някой знае ли тоя съединител Юли Тотев жив ли е?През 1996г.отидохме с мой приятел да го питаме продава ли нещо от колите,а оня каза,че е шампион по стрелба и извади газов пистолет.Съжалявам,че не му го монтирахме ................Така разсипа колите.А имаше интересни модели.

Хаха, шампион по стрелба ли?  O:-)
Той преподаваше Кинезитерапия в Спортната академия, тоест беше си масажист. :P
Ами да, той си беше саможив, но с него си имахме приказката, докато се правех на по-скромен де.  :))
И все идвах пеша при него на гости, или с колелото.
Ама един ден ме видя с Алфата Спидер, дето я знаешше ти, и оттогава цените на колите му, поне за пред мен, станаха двойни.  :D

     Иначе бях много близо до възможността за към 6000 марки през пролетта на 1998 година, да взема от него БМВ-то 326 седан кабрилет.
Точно му беше изтропал мотора в някви филми при снимане, и беше склонен да го продаде.
Ама точно както идвах за последни преговори, /хем скрих Алфата надолу по преките да не я гледа/, и дойдох пеша пред къщата, той все пак я мярнал Спидера, направил си някакви изводи, че може да ме издои повече, и цената стана в долари за БМВ-то. ;)
Съответно не стигнахме до сделка, а даваше и още един резервен мотор с него.

Иначе тогава той имаше освен това БМВ, едни остатъци от 326 седан, вкл и друг 6 цил. мотор, и много гнил Опел Сикс кабрио, от края на 30-те.
И пак от оная епоха, 8 цил Рено Вива Гран Спорт кабрио, и едно Пежо кабрио.

В момента всичките тези коли са при Емо от Волуяк.
Ама дали Юли му ги е подарил, или ги е дал за малко пари, не знам.
Защото няма начин Емо да му е дал парите дето Юли искаше по принцип.  ;D
Така или наче, сега Емо или не ги продава, или ще им иска нереални цифри.
А извън редкостта им, всичките бяха гробове на състояние. ))

Е, Реното Вива и БМВ-то кабрио поне бяха  напълно комплектни, и Юли ги беше взел в движение. А сега на мястото на избушената му къща в Редута има нов блок, ама дали Юли още живее там, не знам.
Той и да е там, няма нищо интересно при него.
Освен да е скрил в мазето някоя стара Ява мопед от 60-те примерно.  :)

Ноември 27, 2012, 12:27:42
Отговор #46

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Та по въпроса с Юли ...малко светлина да внеса, освен тази на Люси :)
- това което отиде при Емо, той си го плати като поп, на цената на Юли с дългогодишни пазарлъци :)
- на мен не ми е вадил пистолет и в замяна на това съм видял още доста неща в къщата му и на вилата :) - та на вилата стояха EMW - тата му, които през 2002-2003 някъде се продадоха някъде из страната. В къщата му бях потресен когато видях 6-7-8- (не помня точната бройка) довоенни мотори DKW, Zundap и още някаква странна марка ...е върхът на сладоледа там бяха три разглобени автомобила, и наредени по стените и земята в многооо добро състояние! Става въпрос за един Adler, едно DKW и един Триумф всичките от края на 20-те или началото на 30-те (съдейки по дизайна им), а какво стана с тях?! - историята мълчи! ... :) та това от мен за съкровишницата на колегата от НСА Юли :)

Март 24, 2013, 22:54:11
Отговор #47

Неактивен 323bg

  • Публикации: 456
и едно мое Пежо за което още ме е яд


и един Кавалер и той :'(


« Последна редакция: Март 24, 2013, 23:41:22 от 323bg »

Март 25, 2013, 00:03:57
Отговор #48

Неактивен 323bg

  • Публикации: 456

« Последна редакция: Март 25, 2013, 00:06:58 от 323bg »

Март 25, 2013, 07:39:21
Отговор #49

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Eee и това БМВ ли е заминалоооо :|