Автор Тема: One way ticket...или това, което вече ще гледаме само на снимки!  (Прочетена 39332 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 11, 2015, 21:29:17
Отговор #70

Неактивен boricha

  • Публикации: 22
...........Приема се .
Повечето коли са руски,но има и какво да се види. http://boricha.snimka.bg/automobiles/snimki-ot-skrapa.430378

Април 12, 2015, 00:42:02
Отговор #71

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Големия US бус, не е бил тотална щета. Даже двигателя е с инжекцион. И изглежда неразглобяван. Дори има вид на изобщо недокоснат от бг дивотията инжекцион. Пък и двигател. Няма да се учудя, ако мотора е бил в чудесно състояние, въпреки вида на каросерията. Много хубав двигател за монтаж в някоя US лека кола, на която й се е повредил мотора, оригиналния.

Април 12, 2015, 10:52:59
Отговор #72

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Камарото е снимано в София близо до крастовището на Гешов и Борис 3-ти, ако някои има интерес ще съдействам веднага мисля, че имам телефона на собственика някъде.
Сигурен съм, че ако я видиш на място колега ще се убедиш за високата цена за състоянието и. Наличния мотор който има е редови 6-так на части с липси а от долу няма здраво място за съжаление. Това Камаро седи така от 90-те години, помня го от дете когато още беше на околовръстното до разклона за Монтевидео.

За буса мога да кажа, че е обслужвал аерогара София много години, след това са го пенсионирали и тогава започва уличната му съдба както се вижда на снимките. Мотора както и всичко под капака бяха в оригинален вид с инжекцион и както каза колегата по горе беше идеален донор.
Classic Cars

Април 13, 2015, 15:16:26
Отговор #73

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Загинала четирифарка от Русе:






Април 18, 2015, 20:10:49
Отговор #74

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 366
Загинала четирифарка от Русе:

Мисля че това е донора, а в гаража до останките имаше хубав Москвич, но до това място бях ходил преди около 3 години. Това място е в района на автогарата, ако не се бъркам?

Април 18, 2015, 22:59:04
Отговор #75

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Мисля че това е донора, а в гаража до останките имаше хубав Москвич, но до това място бях ходил преди около 3 години. Това място е в района на автогарата, ако не се бъркам?

Близо е до автогарата, да ;) А какъв на цвят беше другия Моско?

Април 20, 2015, 14:01:02
Отговор #76

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 366
Немога да си спомня, мисля че беше светло син или слонова кост.

Април 23, 2015, 01:36:57
Отговор #77

Неактивен lYlDimitrov

  • Публикации: 10
Гавра с Peugeot 205 GTI  :-X :

&ab_channel=Fast,Furious&Funny

Април 23, 2015, 11:34:41
Отговор #78

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Тъпи оядени британци! >:( Ние тук си даваме последния сиромашки лев, за да спасим и възстановим такива колици от много по-лошо състояние, а те мачкат почти перфектни екземпляри само за шоуто...  :'(
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 23, 2015, 11:45:34
Отговор #79

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Мите, явно ги имат многооо :| ама като се замисля в САЩ с американките правят цъщотоо, а хората тука ги съграждат от дантела ;)