Автор Тема: Събор на форума  (Прочетена 15350 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 31, 2012, 17:40:22
Отговор #20

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
http://hotelroza.biznes.bg/sdid.php?f=140
Охооо , и офертите тръгнаха ! ;)
Тази много си я бива!
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Май 31, 2012, 21:11:43
Отговор #21

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
http://hotelroza.biznes.bg/sdid.php?f=140

Тук има бунгала. Не знам как стои въпросът с кухнята. Според мен е по-яко да си приготвим храната сами отколкото да седнем на белите покривки, да се чудим кво да си поръчаме и да слушаме "ЖИВАТА МУЗИКА" цяла вечер. Аз лично предпочитам да има кухня да разположение, скара, хладнилник, а от там нататък ние си приготвяме каквото-щото. Аз мога да отменя колегата Speeder и да организирам нещата, в случай, че някой друг не гори от желание да го направи :) Предлагам следната процедурка:
1. Първо нека обсъдим мястото. Може да има хора с деца, жени и по-специални изисквания. Аз лично съм за нещо близо до водоем, защото бих и пориболоствал, пък и е по-свеж въздуха сякаш край гьоловете. По-централно място е по-добре, с оглед на това е да що-годе еднакво отдалечено от по-големите градове. Мисля, че казанлъшко е супер. От София и Бургас е горе долу на средата, Пловдивчани са по-близко, Габрово, Търново, Дряново са съвсем близо. Колегите от смолянско ще си попътуват и най-вече тези от Варна. Ако имаме и благоевградчани за тях също ще е далечко, но пък ако не държат да пътуват с техни коли може да се кооперират със софийска група евентуално.
2.След това предлагам всеки да напише по този шаблон:
Име:
Свободни уикенди (дати)
телефон:
брой места за резервация:

Поздрави!
« Последна редакция: Май 31, 2012, 21:15:39 от DMC »
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9

Юни 04, 2012, 13:56:40
Отговор #22

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
Заради една друга сбирка днес звънях в Хотел "Роза", яз. Копринка, Казанлъшко. Ето сайта им:

http://hotelroza.biznes.bg/sdid.php?f=140

Има 17 бунгала. Цената на нощувка е 16лв на бунгало или 8лв на човек. Разполага с кухня, която можем да ползваме да си приготвим ние храната. Има и ресторант наблизо. Бунгалата са с общи бани и тоалетни - 2 нови бани и 2 тоалетни, като имало и по-стари тоалетни също. Хотелът, който е непосредствена близост също е на разположение. Двойна стая е 30лв на вечер. Бунгалата се намират някъде под язовирната стена , били в някаква горичка. При резервация трябва да се остави капаро, хората предпочитат пощенски запис.

Пускам го информативно. Така като гледам няма особен интерес, но все пак реших да споделя актуална информация :)
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9

Юни 04, 2012, 19:27:53
Отговор #23

Неактивен regreed

  • Публикации: 361
  • Всеки ритник отзад е крачка напред!
Цитат
Може да се организира някаква такава среща в ранната есен примерно между средата и края на септември - тогава и времето е най-подходящо, пък и повечето хора са се върнали от почивки. Разбира се добре е да не съвпадне с някое голямо ретро мероприятие. Остава само някой да се нагърби с организацията - т.е. да проучи какви са възможностите на терена за събиране на повечко коли, базата за преспиване на желаещите и т.н... най-разумно ще е този човек да е родом от района на събора, защото иначе се получава доста ангажиращо във финансово и времево отношение.
   Митак, искаш тогава да е събирането, с оглед Рожденият ти ден ли?  :))
Ето един прекрасен повод да почерпиш, пик и сума народ ще имаш, гости.  :P ;)

 14.10. 2016  kaffer berreits bruder

Юни 05, 2012, 01:24:17
Отговор #24

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Според мен , тази година събор на форума, няма да има, а дори и да има , ще е в камерен състав.Пак според мен ще ВИ обясня и защо не ми се вярва да стане...  ;D Има вече гласувана програма с мероприятия от всички клубове.Сезона е фул до началото на Декември,всяка седмица има мероприятия, даже такива , дето не са обявени в програмата в другата тема.После започват банкетите,зимата,съм сигурен , че никой няма да си изкара колата   8))Идеята на Павката е хубава, но мисля , че ще се осъществи , чак догодина, тогава и аз мога да помогна, а защо пък и да не го организирам мероприятието, с ваша помощ...??? В крайна сметка си го правим за нас , и би трябвало да е направено от нас.ВИЕ решавайте , има време да се дискутира, но да направим и така, че да не съвпадне с други мероприятия....Помислете..Поздрави и наздравец...:) 8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юни 05, 2012, 09:57:08
Отговор #25

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
Ами то дали ще е тая година дали ще е другата, тя програмата на ретро клубовете ще е все еднаква :) Пак ще има мероприятия всеки уикенд (дай Боже!) :)
Аз дадох своя принос, излезнах с оферта :) Ако има интерес ще се броим и ще запазя места. Ако сме по-малко от 10 човека може би няма смисъл, но ако сме 10 и нагоре би било добре. То е ясно, че едва ли ще дойде целия форум :)
А иначе идеята на Павката за Бонсови поляни е много по-реалистична и лесна за организиране. Казвате уикенд - другия примерно и отиваме! Поздрави!
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9

Юни 05, 2012, 15:28:05
Отговор #26

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Жоре, не знам какво те кара да мислиш така.   По-малко или повече от 10 човека, все са хора. Разни разнообразни. Поне аз, ако стане форумен събор и 5 човека да идат , ще се запътя натам да се видим на тишина и спокойствие.  Че с тия срещи в големи градове в 2 -3 часа през ноща, не са най-удачния начин за такива събирания.  :) Сигурно ще има повече от 10 желаещи, де.  Лятото наближава, отпуските също, бангийте си гният, чудесен повод за среща на Класиккар. 

Юни 05, 2012, 17:37:21
Отговор #27

Неактивен Consul73

  • Публикации: 773
  • Пламен Янев :)
Това с Бангийте си гният ми хареса  :)) :)) :))
Ford weist den weg

Юни 05, 2012, 23:10:04
Отговор #28

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ето един прекрасен повод да почерпиш, пик и сума народ ще имаш, гости.  :P ;)
Ще почерпя, ама и много подаръци ще получа ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 06, 2012, 00:46:06
Отговор #29

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
Това с Бангийте си гният ми хареса  :)) :)) :))

Хахахаха, и на мен ми стана много смешно :)

Жорка, съгласен съм, и с 5 човека може да стане мохабета, както се казва. Можем да се чуем по телефона и да се разберем, но може и тук на всеослушание да го направим :)
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9