Автор Тема: Събор на форума  (Прочетена 15351 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 06, 2012, 02:52:31
Отговор #30

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
При повод или желание, с теб можем да се видим винаги без да дрънкаме много по форуми.  Това е ясно.   :) Въпросът е всеки да види какво дърдорим и да следи темата за развитие. Ама, аз, освен едно-две предложения други желаещи не видях да има поне от тук.  Надявам се, че повече желаещи ще се включат.   Ти, хубаво даваш предложения за хижи, бунгала, бараки, ама като ти се изсулят 20 човека с багаж и всеки с бракмата си - къде ще ги настаняваш ? У Вас на тавана ли ? И трънтайките в двора, при доматите.  ::)  За да се направи резервация, трябва да знаеш за колко хора да я  направиш. И къде ще е най-удачно. А, за това вече трябва да се избере И мястото на събитието.   Нали сте в столицата, де. Управлявайте ресурсите и огранизирайте.  Аз, ще пригласям и бездействам колкото мога. В случай на такава среща - от Пловдив ще сме поне 5-7 души. Поне на база сегашните мераци за това.  Няма гаранция, че всеки ще дойде с колата си и не е задължително.  Има колеги, които са в процес на бездвижие и могат да пътуват с други тяхни съпътници, което ще е добре за тях. 

Казвате уикенд - другия примерно и отиваме! Поздрави!
   
   Ти, лесно и за нула време ще долетиш до Бонсови поляни. Ама, други колеги може да пътуват с часове и попътни аварии, докато стигнат.  Някои хора и някои коли, като решат че ще пускат води и котва по никое време - пътуването става приключение.  Не гледай само от своята камбанария.


Юни 06, 2012, 09:07:23
Отговор #31

Неактивен Gigabyte

  • Публикации: 191
Аз също съм за ,стига да съм свободен на дадената дата и да имам лев в джоба ,ще ви посетя ,да се запознаем и тн.

Юни 06, 2012, 09:56:04
Отговор #32

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
21-22 Юли как ви се струва?
Тогава мисля, че няма ретро мероприятия.
Язовир Копринка мисля, че  е подходящ и удобен вариант.

Според мен е задължително да се съобразим с другите ретро мероприятия в България от уважение към желанието на организаторите да направят нещо хубаво за всички.
Феновете не сме чак толкова много, че да се делим.
« Последна редакция: Юни 06, 2012, 09:58:52 от Speeder »
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Юни 06, 2012, 11:14:18
Отговор #33

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Може ли да заложим на първа седмица на Август 4 и 5-ти? Имам съмнение, че последните две седмици на Юли ще има вътреклубни мероприятия в Бургас и Благоевград.
Или може би е по-добре да се определи дата на която ще се съберат най-много хора, защото е и отпускарски сезона?! Иначе язовир Копринка е добро решение :)

Юни 06, 2012, 16:49:20
Отговор #34

Неактивен Gigabyte

  • Публикации: 191
Лятото трудно за такива мероприятия ,всеки е на почивки ,всеки с ангажименти ,както и аз :)

Юни 06, 2012, 18:59:52
Отговор #35

Неактивен trabantozavar

  • Публикации: 31
Здравейте. Прочетох цялата тема за събора и аз мисля че язовир Копринка е идеален вариант.Тази година там правихме националната среща на Трабант и Вартбург и беше много хубаво.За тези които искат палатки има голяма поляна до която се стига по асфалтоф път а на 100 метра от поляната се намира хотел Лазур.Много хубав хотел с всички удобства за добро изкарване двойна стая е 40 лева.Района около язовира е подходящ за разходки и риболов.Ето и линк към сайта на хотел Лазур и към албума ми сьс снимки от язовир Копринка.Само трябва да изберем дати и мисля че ще си изкараме много приятно дано дойдат повече хора.
http://www.complex-lazur.com/
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6598&AlbumId=138909

Юни 06, 2012, 21:16:21
Отговор #36

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Казвате уикенд - другия примерно и отиваме! Поздрави!
Аз съм "ЗА", а за Копринка може и юли ( щото повече българи август са по морето, то не пречи да го направим и на морето ), който не може юли на поправителен през септември:) Аз бих отишъл и редовната и на поправителната, от много глава не боли.

Юни 06, 2012, 23:08:04
Отговор #37

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1870
Колеги, когато се прави програмата за годината, се вземат датите на всички ретро клубове организатори и се съпоставят , за да няма съвпадения на мероприятията, друг е въпроса дали се спазват тези дати.Идеята на календара е да се направи така , че да не се дублират мероприятията , и всеки да има възможност да си пресметне къде ще ходи , визирам разходите и ресурса на колата си или колите си.По средата на сезона да се организира среща е ...неко казано неуместно...по скоро пак ВИ предлагам, дайте да дискутираме среща за следващия сезон...така всеки ще може да си сметне разходите и да си направи сметка за участията.Тогава няма да има оправдания, защото всички ще са подготвени по от рано и ще могат да си планират разходите.Каква е ползата да се съберем 10 човека дето се виждаме всеки ден , или всяка седмица, нека направим така , че да се съберем повече хора и да включим срещата в календара на клубовете догодина...Помислете по въпроса...Поздрави и наздравец... 8)) ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юни 07, 2012, 15:47:04
Отговор #38

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Да. Всеки ще се е разцепил от обикаляне и харчене, ще си е потрошил колата и вместо да я ремонтира и спестява пари за другата година, ще се чуди как да се мъкне на още един събор. Разумен човек, каквито мисля са повечето тук - никога.

Особено в следващият сезон, когато започват валежи, калища, изсъхва природата и настава всеобщ здрач, ще се чудите къде да изберете място. `Щото и в балкана става клинч и вече без печки и дебели чорапогащници - не става.   И какво, студ, ветрове, коловози, мокри треви, влажни помещения, ботуши и военни шуби - тогава със сигурност, никой няма да дойде.