Автор Тема: Да се бе гений родил, не би за инженер учил!  (Прочетена 457034 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 13, 2020, 22:07:51
Отговор #1160

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
Тук в темата обикновено се пускат  уродливи коли , но последната Волга с изключение на двете емблемки мога да кажа , че направо си е готина :))

 ::) ::) ::)


Февруари 13, 2020, 23:24:44
Отговор #1161

Неактивен bomber

  • Публикации: 4490
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
    Преди няколко дни, като падна снега, гледам един съсед с Рено Модус да се опитва да свали акумулатора, че колата не палеше.
    Половин час по-късно пак минавам покрай него, пак се опитва.
Когато погледнах какво са направили, ми стана лошо. Две пластмасови кори трябва да се отстранят, за да стигнеш до акумулатора. КАжи ми, как става това в студено време от непрофесионалист?
  Това е най-грозното Рено, а има и табло с уреди, разположено в средата , което е простотия отвсякъде.
Никога няма да си купя такова нещо. Като видиш емблемата на Рено на какво прилича, ясно ти е какви са инженерите!  :-X :-\











Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Февруари 14, 2020, 09:42:34
Отговор #1162

Неактивен slikman

  • Публикации: 182

Peugeot 404 1,6 1962г.
Opel Kadett E 1,6 automatic 1992г.
Nissan Primera WP11 144 SR20DE CVT 1999г.
Nissan Micra K11 1.3i CVT 1999г.
Peugeot 404 1,6 1967г.

Февруари 14, 2020, 19:03:45
Отговор #1163

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
    Преди няколко дни, като падна снега, гледам един съсед с Рено Модус да се опитва да свали акумулатора, че колата не палеше.
    Половин час по-късно пак минавам покрай него, пак се опитва.
Когато погледнах какво са направили, ми стана лошо. Две пластмасови кори трябва да се отстранят, за да стигнеш до акумулатора. КАжи ми, как става това в студено време от непрофесионалист?
  Това е най-грозното Рено, а има и табло с уреди, разположено в средата , което е простотия отвсякъде.
Никога няма да си купя такова нещо. Като видиш емблемата на Рено на какво прилича, ясно ти е какви са инженерите!  :-X :-\

За съвременните модели съм съгласен. Но ,май това важи за всички сътворени в тоя век.  :P  Знаеш кога са били истински колите! Емблемата не прави колата. ,нали!?   ;D

Февруари 14, 2020, 19:17:59
Отговор #1164

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
    Преди няколко дни, като падна снега, гледам един съсед с Рено Модус да се опитва да свали акумулатора, че колата не палеше.
    Половин час по-късно пак минавам покрай него, пак се опитва.
Когато погледнах какво са направили, ми стана лошо. Две пластмасови кори трябва да се отстранят, за да стигнеш до акумулатора. КАжи ми, как става това в студено време от непрофесионалист?
  Това е най-грозното Рено, а има и табло с уреди, разположено в средата , което е простотия отвсякъде.
Никога няма да си купя такова нещо. Като видиш емблемата на Рено на какво прилича, ясно ти е какви са инженерите!  :-X :-\












Много от съвременните автомобили имат плюсова точка (+) на лесно достъпно място за принудително палене ... едва ли батерията се демонтира 3-4 пъти в седмицата.
retrobs.com

Февруари 14, 2020, 20:16:37
Отговор #1165

Неактивен buhalab olimpia

  • Публикации: 87
Бомбър не обиждай марката😅😑😑😑😑

Февруари 15, 2020, 00:15:48
Отговор #1166

Неактивен bomber

  • Публикации: 4490
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Не съм се сетил за тая плюсова точка, ще питам. То сега Рено,Нисан,Дачия и Лада - разлика няма.
Аз съвременните коли не ги разбирам.Както се казва - вземи си нещо ретро и не се занимавай с глупости! :)


Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Февруари 17, 2020, 19:46:26
Отговор #1167

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
В една италианска група за редки изпълнения на автомобили бяха постнали ето това:



Аз съответно опровергах достоверността с оригиналното изображение:



И няколко часа по-късно, един ми отговори с ето това  :o



Ясно, че първото е някакъв фотошоп, но това червеното ми изглежда досущ истинско  :o

Февруари 17, 2020, 21:33:59
Отговор #1168

Неактивен rosen sn

  • Публикации: 470
В една италианска група за редки изпълнения на автомобили бяха постнали ето това:


Е то това като ЗАЗ да изчука ФИАТ на пияна глава и да му го връчат след 9 месеца в пелени  :-X
Аз съответно опровергах достоверността с оригиналното изображение:



И няколко часа по-късно, един ми отговори с ето това  :o



Ясно, че първото е някакъв фотошоп, но това червеното ми изглежда досущ истинско  :o

Февруари 18, 2020, 23:28:39
Отговор #1169

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
Опитът на Вартбург да прескочи Желязната завеса ...  ::)