Автор Тема: Празник на Нови хан с ретро-парад - 02.06.12 г. /събота/  (Прочетена 4950 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 31, 2012, 15:15:08
Прочетена 4950 пъти

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Получих тази покана на Спасов ден от Орлин Лилков, председателят на клуб "Класик". Празникът започва около 12.30 ч. на обяд и включва парад + почерпка бира-скара от кмета - изобщо формат, подобен на Лазаров ден в Бусманци преди около 2 месеца. Ако някои колеги смятат да ходят, може да се организираме групата от Сф - имало път без винетка през Д. Богров, Равно поле, Мусачево, Елин Пелин... един GPS би помогнал, но аз не разполагам в момента.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 01, 2012, 11:25:38
Отговор #1

Неактивен xctr

  • Публикации: 93
Понеже имам гараж на гара Елин Пелин, което се пада точно под Нови Хан бих казал че път без винетка няма, но просто са много малки участъците в който е необходима. Пътя е 20 минути ако се мине през караулката или 30-40 ако се мине през Ботевградско, подбалканската, после се хваща отбивката към Елин Пелин и първо е Мусачево, града, гарата и накрая Нови Хан. Там има полицейско присъствие и ако ви спрат сигурно ще има някакви проблеми.
[\\][___////___][\\]
Fiat Tipo 5door 1.4 SOHC Carb SX
Fiat Tipo 3door 1.6 DOHC Dual Dellorto 40 DHLA - project in progress

Юни 01, 2012, 18:21:18
Отговор #2

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 944
някой ще ходили .
 

Юни 01, 2012, 23:49:30
Отговор #3

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Ами щом съм пуснал темата, значи мисля да ходя. Последно обаче май ще мина по магистралата - на караулката ако не ме спрат по-нататък едва ли ще имам проблеми... а и да ме спрат старата ми винетка изтича днес, ще се направя на разсеян - само за 1 ден просрочване надявам се да са по-снизходителни ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 02, 2012, 18:40:57
Отговор #4

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 944
малко снимки от днес,изкарах си много добре .









доидоха и други коли но не ги снимах
« Последна редакция: Юни 02, 2012, 18:42:32 от pavel.velev »
 

Юни 02, 2012, 22:19:44
Отговор #5

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Ето и моите снимки: http://krankenstein.snimka.bg/automobiles/novi-han-02-05-12.681302.all
Мероприятието беше малко камерно - събраха се общо 15 коли и 2 мотоциклета, но все пак напълнихме площада както се вижда. Организацията също бе на ниво - хубава музика /рок/, вкусна скара и студена бира, седнали на сянка и сладки приказки, а накрая всеки участник получи възпоменателен плакет и други сувенири за спомен. Времето също беше с нас /ах, защо ли си забравих сенника? :) / Чак в на връщане в София ме застигна пороя /за щастие кратък/, но пък задръстването в центъра беше по-голямо и от делнично...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 02, 2012, 23:17:04
Отговор #6

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Ягуара е страхотен, някой може ли да разкаже нещо за него ( чий е, коя година е, тука ли е реставриран ). Митко, явно добре сте си изкарали, ти с жълтата шкода ли беше?

Юни 03, 2012, 10:12:23
Отговор #7

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Ягуарът е на организатора Орлин Лилков, има го от много години и като изключим залепеното фолио по стъклата наистина е страхотен... да, аз бях със Шкодата, но позакъснях с около час, затова ме няма на снимките на колегата.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.