Автор Тема: Международно ретро рали Петрич 22-24 юни 2012  (Прочетена 6277 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 06, 2012, 11:03:15
Прочетена 6277 пъти

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Колеги, на 22 - 24 юни ще се проведе "Международно ретро рали Петрич". За всички които са ходили знаят че това мероприятие е с много сериозно гръцко участие.

Програмата в най - общи линии е следната:
22.6. Петък в 13 часа се подреждат колите на площада в Петрич. В 15 часа е старта на ралито, през това време си вървят технически комисии и регистрация. Финала на първия ден е в "Пирин голф" където се нощува.
23.6. Събота сутринта в 10 е старта на втория етап с финал късният следобед в Боровец. Нощува се там.
24.6. Неделя - кой от къде е :)

В един от двата дни се минава и през центъра на Разлог (но не помня кога беше, ако някой колега разполага с по-подробна програма моля да я публикува!)

Цената за екипаж е 95 EURO (което включва: две нощувки, две закуски, два обяда и две вечери за двама)
« Последна редакция: Юни 07, 2012, 11:29:21 от dido1903 »

Юни 06, 2012, 18:04:57
Отговор #1

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ако успея да приключа дотогава със списанието може да се запиша, макар че цената от 95 евра май не е на екипаж, а на човек - поне така разбрах от Председателката на БАК Ретро. Другият ми проблем е, че жена ми по това време ще е в чужбина, така че ако има мераклии за навигатори да ми пишат.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 06, 2012, 21:27:21
Отговор #2

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Сега се чух с организаторите цената със сигурност е 95 EURO на екипаж. Записванията приключват в петък (8 юни) вечерта - предполагам че въпреки сериозния тон това е пожелателно, но едва ли ще се правят изключения след понеделник!

Юни 06, 2012, 22:02:26
Отговор #3

Неактивен stanchev

  • Публикации: 103
Колега, а как да се свържем с организаторите. :(

Юни 07, 2012, 11:18:53
Отговор #4

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
074/ 563151 e телефона на секретарката на клуба им :)

Юни 07, 2012, 17:00:27
Отговор #5

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Сега звъннах, но явно им е свършило работното време и ми се включи факс... случайно да имаш мобилен? Исках да ги питам може ли сам човек да участва и каква е таксата в тоя случай.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 24, 2012, 00:00:54
Отговор #6

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1870
Колеги, снимки няма ли...? Докладваха ми , че има над 120 екипажа ... 8)) ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юни 24, 2012, 15:10:30
Отговор #7

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ще кача моите най-рано утре вечер, защото дотогава имам много спешна работа... иначе да споделя набързо впечатления от ралито. Имах доста големи очаквания предвид, че е мероприятие от календара на ФИВА, но честно казано останах изключително разочарован. Дискриминацията спрямо нашите екипажи беше явна - цялата документация /освен общите условия, които бяха преведени на български/ беше на ГРЪЦКИ език /ще пусна и снимки да видите/, въпреки че за всяко международно рали изискванията са да има пътна книга на международно разбираем език, примерно английски. Затова и още в началото не можахме да се ориентираме точно какво време гоним и натрупахме доста наказателни точки. По тази причина доминираха гръцките екипажи, като накрая все пак имаше и реверанс към домакините - на награждаването 1, 2ро, 3то място заеха 2-ма наши видни колекционери и един роднина на организатора, всъщност вероятно те са били и най-напред в класирането от българите, защото са участвали и преди в ралита на ЛЕКАМ /Солунският клуб/. Иначе в списъка имаше и класирани коли, които въобще не участваха, явно за да трупат точки фиктивно... абе за мен в спортно отношение пълна пародия и разочарование, защото аз не ходя по ретро ралита само заради пиенето и яденето... и като споменахме последното, да отбележа че кетъринга беше също на меко казано незадоволително ниво и получи съвсем справедливи критики на място. Странна беше и липсата на забавни програми вечерите, като се има предвид купонджийската слава на нашите балкански народи, направо си бяха пенсионерски вечерикни. Може би с това се обяснява и сравнително ниската такса участие.
Все пак си направихме хубава екскурзия из много красиви местности /маршрутът беше добре подбран/ с приятни хора за компания - ще видите на снимките. И още един "+" за организаторите - успяха да се справят с управлението на кервана от над 70 автомобила... е имаше един случай на изгубили се, но нищо сериозно.
В заключение - не съжалявам, че участвахме на олимпийския принцип, но честно казано не бих повторил...
« Последна редакция: Юни 24, 2012, 15:12:08 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 24, 2012, 17:19:23
Отговор #8

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Хм, ами, казано с 2 думи, но прилично пренебрежително- гръцка работа.  ;)

Юни 25, 2012, 14:28:12
Отговор #9

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.