Автор Тема: Honda CRX ED9  (Прочетена 6236 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 09, 2011, 11:57:01
Прочетена 6236 пъти

Неактивен ango

  • Публикации: 128
Tакаа,въпросния картинг го закупих през 2006та година от един човек,който явно думата "обслужване" не е била позната >:( -цялата предница в окаяно състояние,единствено здрави амортесори.....масло незнам от колко хиляди не беше сменено,лошото беше че и той не помнеше :-X,клапани тракаха.....абе думи нямам...направо ме беше жал за колицата,като прибавим и това, че има малко спортен характер-драна до край,вандалската!Иначе колата е с двигател D16A8(D16Z5) 1.6, два разпределителни вала,инжекцион,мощност 124 к.с,фабрично с катализатор(махнат естествено!) и малко снимки:
« Последна редакция: Април 16, 2013, 11:17:25 от dido1903 »
Toyota Corona Mk 2 '74 RX12
Honda CRX "91
Subaru Legacy "92
Nissan Micra "94
Mitsubishi Pajero `92
Holden Commodore VS Ute `96

Юли 09, 2011, 23:59:35
Отговор #1

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Аз като я гледам доста запазена ми изглежда :) Сигурно доста неща си сменил... ИЗглежда супер!

Юли 10, 2011, 12:25:16
Отговор #2

Неактивен ango

  • Публикации: 128
Да,на пръв поглед изглежда добре,но ако се вгледа човек-отмъщението на тенекеджията! :-X Ужасно много уж дребни забележки,боята трябваше да бъде черен мат но "нещо не се матира" каза "приятеля" ми бояджия..... :-X За сега я карам така,като по важно ми е техническото състояние.Сменени са всички тампони по предницата,нови предни спирачни дискове,рециклираха и рейката,но за съжаление сега като я карам и загрее колата-затяга волана :( не знам на какво се дължи това,мн странно..не е хидравлична... ???) Беше поосвежена отвътре,стремя се да запазвам оригиналния вид,до колкото мога....Такива сини километражи,червени "спортни" стелки и подобен "тиунинг" да ги няма!Единствено преден стрът (червен,нисля да го боядисам черен :) ) и филтър        ,конусен съм добавил.
Toyota Corona Mk 2 '74 RX12
Honda CRX "91
Subaru Legacy "92
Nissan Micra "94
Mitsubishi Pajero `92
Holden Commodore VS Ute `96

Юли 10, 2011, 18:09:17
Отговор #3

Неактивен MZ ES

  • Публикации: 336
Очевидно ти е отворила доста работа, но пък си струва! Това е една много готина кола, която и на мен много ми харесва и и има данни да стане класика. Успех в съхраняването й!

Юли 10, 2011, 21:50:22
Отговор #4

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Уау ,доста работа си свършил по нея! В аблослютно правилната посока си,изглежда стегната без излишни кичозни тунинги.Двигателя отварял ли си?

Юли 11, 2011, 10:22:43
Отговор #5

Неактивен ango

  • Публикации: 128
Да,наистина доста работа свърших по колата,но има още много,според мен.Мисля да я пребоядисам в черно,но не мат или подобие-оригиналния черен цвят.Вчера я вдигах да правя генерацията и доста неприятни ръжди забелязах в задната част :( За сега ми е ежедневка-Ланчиата е в процес на изграждане :o :D :D :D :D, Тойотите и дума да не става за ежедневно ползване :)Иначе доста приятно ускорение има,с лекота наказва разни нови бързи дизелчета,бензинки 8)) :D Голям кеф доставя при шофиране,пружини и амортесиори Кони,жълтото(да отбележа като още нещо не оригинално,така я взех) и залепва за пътя,се едно картинг :D :D :D А двигателя не е отварян,само реглаж клапани му правих :)
Toyota Corona Mk 2 '74 RX12
Honda CRX "91
Subaru Legacy "92
Nissan Micra "94
Mitsubishi Pajero `92
Holden Commodore VS Ute `96

Юли 12, 2011, 00:35:38
Отговор #6

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
Все повече започвам да искам да се срещнем :) Сериозно аудио се монтирал, поздравления! Би ми било интересно да чуя. Въпреки, че най-любопитно ми е да се повозя на CRX. Чувал съм, че бягали повече от 205 GTI  C:-)  Хайде ела на следващата сбирка, колега? Поздравления за автомобила!
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9

Юли 12, 2011, 12:16:21
Отговор #7

Неактивен ango

  • Публикации: 128
Ами незнам дали бяга повече от 205 гти,може да проверим :D интересно ми е!Когато имаш възможност заповядай-преди разклона за Божурище ,в ляво,в сградата на ТМ 2,отзад,тук са и Тойотите,всъщност който иска да идва,да се запознаем,да ги разгледа,та пием по бира..... :)А кога ще е следващата среща,че нещо се не съм разбрал ??? :-X :D :D
Toyota Corona Mk 2 '74 RX12
Honda CRX "91
Subaru Legacy "92
Nissan Micra "94
Mitsubishi Pajero `92
Holden Commodore VS Ute `96

Януари 06, 2012, 11:52:33
Отговор #8

Неактивен USfan

  • Публикации: 10849
Хе, същия волан на Спортлайн /ама без 3-те шлици, и моя е полиран алуминий, не черен като твоя/, го имам в стария ми Мустанг, модел 1987 година.
Ама волана ми е слаган някога през 90-те.

Поздравления за колата, време е да почнат тези ЦРХ-си да излизат вече извън ръцете на Бой-рейсърите.
На следлифтовата версия като твоя, винаги ме е кефело стъклото позачупеното на задния хеч.
Малко като на Ламбо Еспада. :)

А пък през 80-те, още 1-я модел ЦРХ, беше колата която лансира излизането на люка на покрива навън при отваряне.
Няколко години преди Калибрата още.

Януари 06, 2012, 21:51:45
Отговор #9

Неактивен ango

  • Публикации: 128


Поздравления за колата, време е да почнат тези ЦРХ-си да излизат вече извън ръцете на Бой-рейсърите.

Даа,време е да се разбере че заради такива коли като тази,разни бързи гоуфове(нищто против Голф)и тем подобни стават много големи бели :-\Културата ни на каране е под всякаква критика :-X Повечето фикс идея е коне и коне-ама спирачки-малко хора се осъзнават!Та вапросната има такав проблем-добре тръгва,ама спиране не особено ефективно-то за това и почти няма такава хонда без удар отпред :-[ А иначе с това воланче е много приятна за каране,отива и,поне според мен,заради габаритите :) :)
Toyota Corona Mk 2 '74 RX12
Honda CRX "91
Subaru Legacy "92
Nissan Micra "94
Mitsubishi Pajero `92
Holden Commodore VS Ute `96