Реставратори > Реставраторски работилници

Автосервиз за американски автомобили - "Кобра 2"

<< < (2/43) > >>

USfan:
И още малко снимки за днес.
Както се вижда, на тях основно се извършва работа по реставрацията 2 еднакви броя Линкълни Континентал Мк 3 купе.
От тях ще се прави един, но почти перфектен.  ;D
А утре ли други ден, ще кача фотоси на още някои интересни американки които сега се правят сервиза, или им предстои правене. :)
А на хванатия натакука в снимките Джип Вранглер от актуалния модел, оборудвамс топ моторизацията, 3,7 литов Ве-обр шестак, му предстои сложно и тежко разглобяване и изправяне на гредата на изкривения от хард оф роуд, преден цял мост.  O:-)

Но в сервиза вече са се справяли с няколко подобни такива дефекта при тия традиционни на окачване джипки, та това няма да е труден преблем за отстраняване, от моя приятел Сашо.




















didotooo:
МАлеейййй  >:D >:D >:D Мерси за споделянето ,жестоооки са човече ... И тва къстъм кади е като някой демон ,представям си през ноща как ще изглежда... Минавай по-честичко от там ти  :D

pavel.velev:
нямам думи качи още снимки.

sphereholic:
УоУ!

Chevy:
Вуйче отдавна не съм ходил в Делта Хил кога ще ме водиш на там  >:D >:D >:D
И един вапрос Кадилака в Капитолия на шефа сещаш се за него предполагам та тоя е друг нали защото са едно към едно самуче цвета е различен а не вярвам да са го пребоядисали?
Ако е така както мисля ще си имаме две такива Кадита  O:-)

П.П. Е за тоя говоря, малко кофти съм го снимал ама пак се вижда за ко иде реч :)







Тва правеха последно момчетата в Капитолия преди няма два месеца  >:D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия