Автор Тема: 1962 Chevy Impala 4dr Hardtop  (Прочетена 22195 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 17, 2012, 22:55:33
Отговор #10

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
напши какво ти липсва ,като гледам фарове,стопове,лайсни.......
мога да съдействам за един двигател+скорости от ОЛДСМОБИЛ около 70те години на добри пари ,обаче двигателя е 6так и скоростите са 3 автомат но трябва да се допиташ до човек които разбира от присадки дали ще пастнат за ИМПАЛАТА

и пак те съветвам да си направи6 регистрация в....http://forum.americancarbg.com/index.php

Юни 17, 2012, 23:21:59
Отговор #11

Неактивен muscle_fan_v8

  • Публикации: 31
"esteo'' - oт София ли си?  Няма да се откажа естествено,но този проект ще върви по-бавно от другите ми до този момент,защото искам да е 101% оригинал,а и имам и странични проекти,които също си искат финансите и времето...

Списъка с частите продължава да расте. Няма да пиша тук,а ще направя отдела тема в ''Купува'' и ще кача линк тук.

Колата се прави в Панчарево - на 10тина км от центура на гр.София. Който иска може да ми пише  ЛС и да се разберем да я види. Почти всеки ден съм под нея. O0


Юни 18, 2012, 08:16:02
Отговор #12

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
а кои са другите проекти .......снимки моля :D ;)

Юни 18, 2012, 08:35:25
Отговор #13

Неактивен esteo

  • Публикации: 135
Части от бг--почти нищо няма да намериш.То от тази година(62) Импала вече в Бг на практика няма.
приготви си портфейла за и-бей....и се зареди с търпение.От Бургас съм,пусни 1 лично да разменим телефони ,, дистанцията не е проблем..:)(повярвай ми -ще имаш моменти в който ще ти се иска да не беше се захващал..:):):)

Юни 18, 2012, 09:44:05
Отговор #14

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
И аз това щях да кажа ,части от БГ просто няма как да се намерят ,камоли да са ,,ставащи''  Всичко от чужбина ,доста работа те чака ,но имаш ли голям мерак няма страшно  :)) Колегата PACH от амерканския е живото доказателство  :P

Юни 18, 2012, 22:58:55
Отговор #15

Неактивен esteo

  • Публикации: 135
по скоро колегата естео..:)

Юни 19, 2012, 00:16:00
Отговор #16

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
PACH ......не се прай на лили иванова :D а си дай телефона,, така или иначе ще идвам по морето ....може да имаш честа да ти звънна и удоволствието да се срещнеш с моя милост face to face :)) да посетим 
SPIRIT OF BURGAS
A и вземи да помогнеш на колегата ти с яката ИМПАЛА ти си изплувал срещу това течение 8))

Юни 19, 2012, 00:46:44
Отговор #17

Неактивен muscle_fan_v8

  • Публикации: 31
Търся добър бояджия,майстор за тенекето и песъкоструй.

Ако някой иска да се комбинираме за някакви части/коли или каквото и да е от US- да пише!

Утре ще пусна и снимки от накичването на останалите налични юасти по колата.
На пръш поглед не е много работата,но има някакво минимално развитие...

Ако някой иска определени неща да се снимат или да пием по бира и да обсъшдаме общата краста-пишете.

Поздрави!

Юни 19, 2012, 09:20:16
Отговор #18

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Здравей,
Двигателя на колата преди да го разглобят си имаше всичко. Мога да те свържа с човека който го е разглобил. Може да има нещо останало при него.
Този кораб няма нито пътно поведение нито спирачки за по-мощен двигател. Моя съвет е да опиташ да направиш този двигател стига да не му липсват половината части. За него части в америка има много, евтини са и освен това колата остава оригинална!  Чака те доста друга работа, че да си играеш и двигател да пригаждаш.

Юни 19, 2012, 16:45:44
Отговор #19

Неактивен muscle_fan_v8

  • Публикации: 31
Да,знам- имам много работа по колата преди да тръгна да търся двигателя,но пиша какво ми трябва. Има доста липси по двигателя и това е причината да търсч друг,но пак искам да 4,6 V8.

На този етап търся песъкостуй и майстор за кърпене на кораба.
Окачването ще се подмени с ново и няма да има промени,спираяките ще се подменят с дискови и всичко останало ще си е оригинално.
Електрониката ще се поръчва от US, както и 90% от другите части.

Ако някой все пак има части,които продава или знае човек,който може да има такива-бирата е от мен.  ;)