Автор Тема: 1962 Chevy Impala 4dr Hardtop  (Прочетена 22594 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Юни 19, 2012, 21:23:18
Отговор #20

Неактивен esteo

  • Публикации: 135
PACH ......не се прай на лили иванова :D а си дай телефона,, така или иначе ще идвам по морето ....може да имаш честа да ти звънна и удоволствието да се срещнеш с моя милост face to face :)) да посетим 
SPIRIT OF BURGAS
A и вземи да помогнеш на колегата ти с яката ИМПАЛА ти си изплувал срещу това течение 8))

Иво,просто НИКНЕИМ-PACH е на съвсем друг човек,който не знам защо пусна темата за моята кола в ус-форума:)найстина искам да помогна на човека ,имам много инфо,писах му 2 пъти,.....нищо..предполагам че той сам ще се свърже с мен..заедно с колегите от Враца можем най малкото от опит да му помогнем с безброй инфо и съвети,всички ние(особено аз като луд по 60-тарските импали)искаме тази импала отново на пътя.....

Юни 19, 2012, 22:14:07
Отговор #21

Неактивен siro

  • Публикации: 33
Да,знам- имам много работа по колата преди да тръгна да търся двигателя,но пиша какво ми трябва. Има доста липси по двигателя и това е причината да търсч друг,но пак искам да 4,6 V8.

На този етап търся песъкостуй и майстор за кърпене на кораба.
Окачването ще се подмени с ново и няма да има промени,спираяките ще се подменят с дискови и всичко останало ще си е оригинално.
Електрониката ще се поръчва от US, както и 90% от другите части.

Ако някой все пак има части,които продава или знае човек,който може да има такива-бирата е от мен.  ;)
При Иво в Мировяне може да има части
Горд собственник на Chevy Biskaine 63",М-72,PUCH 125T

Юни 19, 2012, 22:18:07
Отговор #22

Неактивен siro

  • Публикации: 33
Горд собственник на Chevy Biskaine 63",М-72,PUCH 125T

Юни 19, 2012, 23:19:38
Отговор #23

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Импалата е много яка колега :)
Аз също си мисля че ще е най-добре да се опиташ да зглобиш нейния двигател, сам каза че искаш да гониш оригиналния вид на колата за което ти казвам евала.
Classic Cars

Юни 20, 2012, 06:42:06
Отговор #24

Неактивен esteo

  • Публикации: 135
Да,знам- имам много работа по колата преди да тръгна да търся двигателя,но пиша какво ми трябва. Има доста липси по двигателя и това е причината да търсч друг,но пак искам да 4,6 V8.

На този етап търся песъкостуй и майстор за кърпене на кораба.
Окачването ще се подмени с ново и няма да има промени,спираяките ще се подменят с дискови и всичко останало ще си е оригинално.
Електрониката ще се поръчва от US, както и 90% от другите части.

Ако някой все пак има части,които продава или знае човек,който може да има такива-бирата е от мен.  ;)
При Иво в Мировяне може да има части

Вярно бе Милене,имаше някакви лайсни в сайта,може и друго да му е останало.. O0

Юни 20, 2012, 07:14:20
Отговор #25

Неактивен esteo

  • Публикации: 135
колега,в момента ти изпращам на мейла мануала за колата ти..има почти цялата информация която ти трябва,-техн,данни,пдф-и за окачването,спир.система,каросерия,двигател,......готово,пише че вече е при тебе:)

Юни 20, 2012, 09:25:08
Отговор #26

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Ха ! Сега ми се изясни  :D Значи зелената машина от американския е на колегата Естео :winktongue: Няколко пъти влизам с надеждата да прочета за цялата история на тая кола и да разгледам всички снимки,но гледам се чудиш дали да ги пускаш  ??? Еми стига се чуди ,ще е интересна на много повече хора от колкото си мислиш! Точно за това се харесва защото е къстъм! Различна е и направена както трябва.Успех и винаги ще има някой ,на който нещо няма да му харесва  ;D

Muscle fan ,и на теб успех,ще ти е нужен  :D Тук има хора от американския ,които и на сън да ги бутнеш ще ти кажат кое как става  :D

Юни 20, 2012, 10:40:37
Отговор #27

Неактивен muscle_fan_v8

  • Публикации: 31
Хиляди благодарености на колегата esteo! Бирата е от мен като дойда в Бургас!

Следва махане на предната седалка,основно почистване и започва цялостното разглобяване... :'(

Някой да знае добър песъкоструй в София?
Също така събирам инфо за майстори за кърпенето.

Исках да ви попитам и дали някой има точно инфо за размера на оригиналните джанти-ЕТ;J и т.н.?

Ето и малко снимки:



























« Последна редакция: Юни 20, 2012, 10:53:52 от dido1903 »

Юни 20, 2012, 11:00:01
Отговор #28

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3484
Някой да знае добър песъкоструй в София?
Също така събирам инфо за майстори за кърпенето.

Исках да ви попитам и дали някой има точно инфо за размера на оригиналните джанти-ЕТ;J и т.н.?

Колега, честито и от мен!
Желая ти да успееш да я възстановиш до блясък! Тази красавица го заслужава!

Аз нарочно не писах до сега, а виждам,че и други колеги са сложили добри думи и съвети.
Аз се присъединявам към тях.
Като човек ,който е минал и все още е на този път,бих ти казал следното.
Остави тия работи за размери на джанти, лайстни,стъкълца и прочие детайли.

Много добре си се ориентирал - най-трудното трябва да е в началото.
А най-трудното и най-скъпото е точно това - работата по купето.
Тази работа ще постави на зверско изпитание желанието и финансите ти!!!
Ще ти трябват и двете в комбинация!

Конкретно - подкрепям,че ще ти трябва песъкоструй. Да се надяваме,че след това няма да се открият много поражения, но според мен трябва да си готов и за лош сценарий,а именно доста ръжда и гнило скрити сега под кит и боя.
Аз се опитах да мина метър, но не стана.
Пясъкът ще разкрие голата истина.
Не знам сега как вървят цените,но сигурно кв.метър е между 11-13 лв.
Нека тук ако някой знае ,да каже.
На мен ми излезе около 400 лв.
Но не давам подробности,защоото е доста далече от Сф и няма да ти свърши работа.

Иначе добре са те насочили колегите към моргата в Мировяне-Rustymania ,аз също натам щях да те пратя.

Успех наистина!
« Последна редакция: Юни 20, 2012, 11:06:04 от dido1903 »

Юни 20, 2012, 14:16:05
Отговор #29

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Гледах някъде в обяви по Немско продаваха цяла Импала с незначителни липси за добри пари но незнам дали още седи обявата, помня че искаха що годе нормални пари за нея трябва да се поразтърси ако ми попадне нещо ще го постна в темата пък дано да ти е от полза колега :)

П.П. Като реша да идвам към теб тия дни ще ти звънна да се разберем допълнително  ;)
Classic Cars