Автор Тема: 1962 Chevy Impala 4dr Hardtop  (Прочетена 22198 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 20, 2012, 20:59:23
Отговор #30

Неактивен siro

  • Публикации: 33
Гледах някъде в обяви по Немско продаваха цяла Импала с незначителни липси за добри пари но незнам дали още седи обявата, помня че искаха що годе нормални пари за нея трябва да се поразтърси ако ми попадне нещо ще го постна в темата пък дано да ти е от полза колега :)

П.П. Като реша да идвам към теб тия дни ще ти звънна да се разберем допълнително  ;)
На мен Мустанга ми излезе 900 с грунда и маистора
Горд собственник на Chevy Biskaine 63",М-72,PUCH 125T

Юни 20, 2012, 21:01:35
Отговор #31

Неактивен siro

  • Публикации: 33
Горд собственник на Chevy Biskaine 63",М-72,PUCH 125T

Юни 20, 2012, 23:12:15
Отговор #32

Неактивен esteo

  • Публикации: 135
приготви си хиляда,хиляда и нещо с грунда..(епоксиден).колата е голяма.
и всичко,ама всичко което сваляш---снимай,и надписвай откъде е.......после да няма объркване...пази всичко--до последното болче--ще ти трябва--в кутийки и кашончета..доста от нещата влизат само на 1 място,инчови резби,ам.стандарти...и т.нат..
звънни да си полафим,като можеш.

Юни 25, 2012, 00:43:07
Отговор #33

Неактивен muscle_fan_v8

  • Публикации: 31
Koлеги,сам ще си песъкоструя колата. Тези дни ще направя нещо като камера и ще видим какво ще стане.

А за размера на джантите - питах,защото един пич си разпродава нещата от гумаджииницата и ми дължи кинти.

Снимки на този етап няма,защото колата се намира в същото състочние от последния път.

Някой да препоръча добър майстор за ламарините?!

Юни 25, 2012, 01:37:39
Отговор #34

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Koлеги,сам ще си песъкоструя колата. Тези дни ще направя нещо като камера и ще видим какво ще стане.

А за размера на джантите - питах,защото един пич си разпродава нещата от гумаджииницата и ми дължи кинти.
Снимки на този етап няма,защото колата се намира в същото състочние от последния път.
Някой да препоръча добър майстор за ламарините?!

Ами звънни ми и ще се разберем, и трябва да те заведа до село Кладница, малко преди Перник.  :)
Там има един доста добър Тенекиджия.
Той има яко опит с олдтаймери и американски РЕТРО КОЛИ.
Преди няколко месеца, поправи вече ламарините на 2 Кадилака и един Линкълн, всичките модели от 60-те.
Които са снимани тук коли на собственика им Мишо от близкото селище Делта Хил.
И понеже е на село, че века раборти отн доста евтино.
А Кладница не далече въобще, на 25 км от София е, малко встрани е по пътя за Перник.

Юли 16, 2012, 19:07:25
Отговор #35

Неактивен Dimitrov

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
Колега как върви проекта?

Юли 16, 2012, 23:07:27
Отговор #36

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
В момента се поръчват части от Щатите,  а за песакоструя не си спомням кога щеше да ходи колата ;)
Бях на гости на колегата и мога да кажа че автомобила е доста впечатляващ на живо  >:D
Аз лично ще помагам за реставрацията когато и с каквото мога, нямам търпение да видя тая легенда в движение :) хубавото на това 4-врато купе е че е хард топ а също така е оборудвана заводско с ел. стъкла :)
Classic Cars

Юли 20, 2012, 00:52:32
Отговор #37

Неактивен muscle_fan_v8

  • Публикации: 31
Така е-поръчвам части от USA и се работи по колата. Просто имам и един друг автомобил (доста сериозен ремонт на двигателя,електрониката и всичко при двигателя+боя),а и един бус (от товарен трябва да го превърнем в кемпер) и това е причината Импала-та да върви така бавно.
А и имам 2 коли,които идват от USA и много се чудя какво да ги правя.


Юли 20, 2012, 11:45:16
Отговор #38

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
А и имам 2 коли,които идват от USA и много се чудя какво да ги правя.

Това изречение нали разбираш ,че ще ти взриви темата от въпроси и спамове ?  :D :D :D

Юли 20, 2012, 12:29:06
Отговор #39

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
:D :D :D не го бях осъзнал това последнотооо ...Колега, пускай марка - модел, описания, снимкии, продаваш/ не продаваш ...преди да е станала лудница ;)