Автор Тема: Детски колички с педали - нов хит сред татковците  (Прочетена 77173 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 21, 2015, 23:13:04
Отговор #80

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Лично не съм се убедил все още, но и аз съм чувал, че стават плафони от ГАЗ, макар че оформлението е различно.
Стеф, лека кола Москвич с кръгли плафони мисля, че няма.
Митак проблема е, че за единия москвич няма стъкла за фаровете и търся заместител. Не целя да са точно оранжеви, просто такива ми попаднаха под ръка.
Първите педални Москвич-и всъщност са били със стъклени предни фарове, а вече в средата на 70-тте преминават на пластмасови или т.н. плафонни.

Да, да, моя е грешката, плафоните не са от Москвич, а от Газ и провери и от Варшава.

Юли 26, 2015, 18:35:20
Отговор #81

Неактивен danixris

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
  • Пази се! Шофьор- блондинка!!!
  Здравейте, нова съм във форума, при това жена, ама това не ми пречи от душа да се кефя на ретро автомобилите. Скоро бях на парада в Бургас и душата ми се напълни от колите. Искам да подхвана една нова тема, свързана с едно от чудесата на соца - Москвич с педали. Синът ми е на 5 години, обаче е луднал по колите и особено ретро. Искам да ви питам как се приема по време на парадите участието на този тип експонати - детски ретро Москвич и създават ли пречки, ако участникът е на 5? Никога не сме участвали, но понеже имаме вече две великолепни коли и ще се радваме да ги покажем на парадите, а и детето ще е много гордо и щастливо от това.

Юли 26, 2015, 19:53:58
Отговор #82

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
  Здравейте, нова съм във форума, при това жена, ама това не ми пречи от душа да се кефя на ретро автомобилите. Скоро бях на парада в Бургас и душата ми се напълни от колите. Искам да подхвана една нова тема, свързана с едно от чудесата на соца - Москвич с педали. Синът ми е на 5 години, обаче е луднал по колите и особено ретро. Искам да ви питам как се приема по време на парадите участието на този тип експонати - детски ретро Москвич и създават ли пречки, ако участникът е на 5? Никога не сме участвали, но понеже имаме вече две великолепни коли и ще се радваме да ги покажем на парадите, а и детето ще е много гордо и щастливо от това.

Дайте снимки да ги видим ?

Иначе да, голяма мания са.

Юли 26, 2015, 23:44:53
Отговор #83

Неактивен danixris

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
  • Пази се! Шофьор- блондинка!!!
Скоро. На вилата са, но до няколко дни ще сме там и ще ги снимам. Едната е москвич, а другата е прототип на жигули. Показвам ви подобни снимки, като цвета на двете е червен. Като снимам нашите ще ги пусна и тях.

« Последна редакция: Септември 08, 2015, 11:41:33 от afx »

Септември 06, 2015, 00:10:57
Отговор #84

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289
Ами моята (от днес  ;) ) не е Москвич, а Радуга М 3, ама реших тук да се похваля. Много си ме радва, а и прилича на Рено 15 малко  ;)











P.S. Пешо, едва сега виждам твоя проект. Стискам ти ръката за идеята, както и тази на майстора, за реализацията. Неоценена е все още, ама е жестока. Какво време е дошло - едно време руснаците използваха за база американците, а сега на съветска платформа сте изградили американка. Да беше жив Рузвелт сега...  :D  :D  :D
« Последна редакция: Септември 06, 2015, 00:13:51 от boykoff »

Септември 07, 2015, 08:50:11
Отговор #85

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Честитоо Бойкооо :) Гледам и място за двигател от Рено 15 имаа ;)

Септември 07, 2015, 10:00:17
Отговор #86

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Синът ми Лъчезар от 5 месечен е с мен по мероприятия точно с такъв москвич.Винаги сте добре дошли където и да е.Поздрави.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Октомври 24, 2015, 15:54:38
Отговор #87

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
Аз си търся части за модела трета модификация с кръглите фарове и решетка на 408. трябват ми предна броня, предна решетка, предно стъкло и задни стопове , за да мина преглед  C:-) Имали някой, който може да ми помогне?

Ноември 08, 2015, 20:44:43
Отговор #88

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*

Ноември 08, 2015, 22:45:46
Отговор #89

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Имам снимки на тези колички някъде от 72-73 година, в смисъл и аз съм сниман в една от тях. Това е на входа на морската градина във Варна.