Автор Тема: Ретропарад "Места 2012", гр. Гоце Делчев - 21 юли 2012 г.  (Прочетена 8428 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 16, 2012, 14:08:44
Прочетена 8428 пъти

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3484
Модели на класически автомобили от 20-те до 80-те години на миналия век, както и мотоциклети на "почтена" възраст ще
дефилират на рали-ретропарада "Места 2012", който ще тръгне на 21 юли от централния площад "Македония" в гр. Гоце Делчев. Това съобщиха от автомобилен клуб "Ретро" - Пловдив, които организират атрактивното събитие със
съдействието на общинските управи в Гоце Делчев и Хаджидимово.

Тази година станалият традиционен за Банско през изминалите четири години ретропарад прерасна в международно събитие, съобщи Илияна Щерева, която е сред организаторите и на петото издание.
Любителите и колекционерите от три общини по поречието на Места ще имат възможност да се насладят на класическите
ретроавтомобили и да отправят призива си за безопасно движение по пътищата.

В съботния ден в 10 часа старите возила ще се съберат на площада в Гоце Делчев, където ще направят демонстрация по
майсторско управление. Община Гоце Делчев ще връчи награди на участниците. След това те ще се състезават на скоростна до Хаджидимово, където на централния площад от 13.30 ще бъдат изложени автомобилите и ще бъде връчена наградата на
общината-домакин.
По-късно колоната ще продължи на юг, ще пресече българо-гръцката граница и ще достигне до устието на река Места
в Гърция. В южната ни съседка към ретропарада ще се присъединят и представители от гръцкия клуб "Лекам". Вечерта ще бъдат връчени наградите за най-стар автомобил и за най-поддържан автомобил.

Юли 16, 2012, 16:24:18
Отговор #1

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Условия за участие,фин. параметри, тел на организатора...??? Гадно е да се обявява няколко дни преди старта...няма време за реакция... >:D
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юли 17, 2012, 11:41:19
Отговор #2

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Тук има подробности:
http://www.retroparad.com/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=6
ама наистина не си е работа така в последния момент... в сп. Автокласика се получи поканата едва вчера :-\
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юли 17, 2012, 11:51:17
Отговор #3

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Много странна работаа ...пловдивчани едва ли знаят от вчера, а и медийни партньори са си намерили. Организацията изглежда добра, дано и коли да се съберат.

Юли 17, 2012, 12:03:11
Отговор #4

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Ами явно отдавна го има инфото в нета, защото срокът за таксата е бил до 6-ти юли, след това доколкото разбирам се плаща на место и увеличена до 150... Ники, бих те оферирал отново за навигаторското място - мероприятието ми се струва интересно, особено ако наистина са затворили и специален етап за скоростно каране. Обаче 2 неща ме спират - имам много работа, а и парите в края на месеца са кът още повече, че след това заминаваме и на море...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юли 17, 2012, 13:54:25
Отговор #5

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Mалко време за реакция , иначе имам покана....ще мисля нещо , че си правя сметки и за ,,Турист трофи" забравих каде е морето! :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Юли 17, 2012, 17:32:49
Отговор #6

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Мероприятието е чудно,програмата даже е подобрена,включено е и посещение на пещерата Ангити(Маарас).Време да се организира човек и да участва все още има достатъчно.Плащането ще е на място,обаче който има желание да вземе участие,трябва по най бързия начин да се свърже с организаторите за да заяви участието си.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Юли 17, 2012, 21:36:21
Отговор #7

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Така, аз вече реших да участвам, но само по БГ трасетата - имало и такава опция само срещу 30 лв такса участие, за гръцката авантюра просто не съм предвидил финанси... Чух се с организатора, но засега изчаквам докато уточня навигатора, до ден два ще пусна и заявка.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юли 17, 2012, 22:27:46
Отговор #8

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Бахти  >:D чета програмата и изпадам в някакво много неловко положение....Много добре организирано мероприятие,по програма...ама никъде не се обявява , даже и тук, а ужким има програма пусната в отделна тема.....но както и да е....незнам дали забелязвате нещо по фрапиращо и гадно...а именно разделението между клубовете и отделни личности.Това е груба грешка за нашето общество.Направо съм бесен,Варненци се разделиха, Софиянци са Орел ,Рак и Щука, видя се на Перник...23 заявки...смешна работа....Пловдивчани се разцепиха, Несебър също....деба и кинтите да еба....това ли е най важното...??? Отклоних се от темата , ама се ядосах...както и да е...след като ще го карат някой хора на инат, нека така да е...аз за следващата година си знам къде ще ходя....и няма да има българи и интриги...Наздраве...Кире, още очаквам да ми се обадиш....!
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юли 17, 2012, 23:15:50
Отговор #9

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Бахти  >:D чета програмата и изпадам в някакво много неловко положение....Много добре организирано мероприятие,по програма...ама никъде не се обявява , даже и тук, а ужким има програма пусната в отделна тема.....но както и да е....незнам дали забелязвате нещо по фрапиращо и гадно...а именно разделението между клубовете и отделни личности.Това е груба грешка за нашето общество.Направо съм бесен,Варненци се разделиха, Софиянци са Орел ,Рак и Щука, видя се на Перник...23 заявки...смешна работа....Пловдивчани се разцепиха, Несебър също....деба и кинтите да еба....това ли е най важното...??? Отклоних се от темата , ама се ядосах...както и да е...след като ще го карат някой хора на инат, нека така да е...аз за следващата година си знам къде ще ходя....и няма да има българи и интриги...Наздраве...Кире, още очаквам да ми се обадиш....!
Ами , Влади Победовода и Krankenstein хубаво си ме агитират , ама немам кола , та пак зависи от Слави , аз утре ще го кандърдисвам . Драго ми е да се видим за повече време , все прелитаме като птички...вземи решение! :)
Поздрави и наздраве! :)
« Последна редакция: Юли 17, 2012, 23:17:22 от fulcrum »
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987