Автор Тема: 8-мо турист трофи Варненски автомобилен събор -18.08.~19.08.2012  (Прочетена 12535 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Юли 23, 2012, 14:22:08
Прочетена 12535 пъти

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
От името на "Авто мото ретро клуб Варна" отправям покана към всички желаещи да участват в 8-мото издание на възродения "Варненски автомобилен събор". Проявата е с начало и финал във Варна, маршрутът общо е 220km и преминава през Аксаково, Балчик и Каварна. Коефициентът отново е 3, т. е. могат да се вземат повечко точки за годишното класиране.





Юли 23, 2012, 22:34:32
Отговор #1

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Добре де...сега гледам програмата....пак се дублират мероприятията, и то при заложена програма в началото на годината >:D На 18-19 Август е планирано да се проведе Конкурса за елегантност в гр.Банкя, сега обаче датите се дублират а трофито трябваше да се проведе предишната седмица....някой може ли да ми обясни какво става , и нарочно ли се прави това !
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юли 23, 2012, 22:53:34
Отговор #2

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Дата на Турист трофи "Варненски автомобилен събор" е променена поради дублирането й с друго варненско мероприятие, което беше обявено по - късно от събора, но както и да е. Нарочно не е дублирана с проявата във Банско, а и кой би си помислил обратното... Всъщност напоследък има толкова много прояви по всевъзможни села и паланки, че няма как да няма дублиране.

Юли 23, 2012, 23:27:12
Отговор #3

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Мероприятието е в Банкя  ;)......ясно , разбрах....
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юли 24, 2012, 10:48:20
Отговор #4

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
За уточнение, ако има значение въобще - организатри на 8-мо турист трофи "Варненски автомобилен събор" са "Нептун мотор спорт" и "Авто мото ретро клуб Варна". Мероприятието се осъществява и с помощта на СБА Варна и Община Варна.

Останалите две лога са сложени на брошурата, защото "Авто мото ретро клуб Варна" бе любезно поканен да членува в "БАК Ретро" и "FIVA".

Иначе турист трофито, както и останалите прояви на "Авто мото ретро клуб Варна" имат малко по - спортен характер. 8-мото издание на "Варненски автомобилен събор" също ще е част от шампионата на клуба за точна езда и майсторско управление. Поради тази причина участниците в тези прояви са сравнителни малко и общо взето едни и същи хора, за което има логично обяснение - повечето собственици на стари коли предпочитат проявите тип "събиране", "парад", "разходка" и др. подобни. В тази връзка турист трофито не може да е "конкурент" на конкурс за елегантност. Още повече, че тази, а и миналата година дългото за една ретро кола разстояние между София и Варна възпрепятсвта повечето желаещи да участват във този тип прояви. Изключение правят редовните братя Бабачеви - Христо и Петър, както и Митака krankenstein, които всяка година уважават поне една от поканите на "Авто мото ретро клуб Варна" и надявам се, остават доволни.

Юли 24, 2012, 23:25:31
Отговор #5

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Малка подробност - едно мероприятие може да се организира по правилата на FIVA, които са публикувани на сайта им, без съответното мероприятие да е организирано от FIVA  ;)

Август 07, 2012, 11:43:52
Отговор #6

Неактивен USfan

  • Публикации: 10839
Брей, очертава се интересно Рали.  :)
Ами Росене, то на мен направо ще ми е по-удобно да дойда да се видим в Балчик, че ще съм няколко дена там наблизо в района.
Ако и ти и Марти ще участвате, направо ще ви посрещна там на площада, или където ще пристигнете в Балчик, на 18-ти следобяда.  :D

Август 08, 2012, 13:18:31
Отговор #7

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Брей, очертава се интересно Рали.  :)
Ами Росене, то на мен направо ще ми е по-удобно да дойда да се видим в Балчик, че ще съм няколко дена там наблизо в района...

Живот и здраве, ще навигирам на доайена на групата - Ники, с бялото Porsche 924  ;)

Август 08, 2012, 20:38:28
Отговор #8

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Айде тоя път безаварийно и успех!
Аз пък тия дни ще си взема Пежото вече оправено тенекеджийски, но ще ме е страх да тръгна директно на дълъг път, преди да съм го пробвал за други скрити щети след тежката катастрофа... още ми държи влага от фиаското на рали Златни с не добре "обяздения" Рапид :-[
За догодина обаче съм си заплюл точно Турист трофито, защото само не него не съм участвал от големите варненски ралита.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Август 09, 2012, 14:28:20
Отговор #9

Неактивен USfan

  • Публикации: 10839
Бреј, ѕначи ште видим и Ралито 205 как ште дава гаѕ.  :D

Брей, очертава се интересно Рали.  :)
Ами Росене, то на мен направо ще ми е по-удобно да дойда да се видим в Балчик, че ще съм няколко дена там наблизо в района...
Живот и здраве, ще навигирам на доайена на групата - Ники, с бялото Porsche 924  ;)
Бреј, супер!  :)
Ами тогава ако случаино не доида до Варна преди това, ште ти се обадиа предишниа ден, евентуално да те подсетиа, ако не те ѕатрудниавам, да вѕемеш книгата ѕа Пасатите, направо в Балчик като се видим.  :D