Автор Тема: Конкурс за Елегантност гр.Банкя 18-19 Август 2012 г.  (Прочетена 12732 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 23, 2012, 22:38:25
Прочетена 12732 пъти

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Уважаеми колеги, на 18-19 Август ще се проведе Конкурс за Елегантност в гр.Банкя.Тези дни ще пусна регламента и програмата за конкурса.Поздрави. :)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юли 24, 2012, 10:16:28
Отговор #1

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Кой е организатор, община Банкя или БАК Ретро? ...видях че заявката за мероприятието в националната програма е подадена от БАК "Ретро", НО е странно че тяхното лого стои и на друго мероприятие на тази дата, а именно "Турист трофи" ...мисля че имаме прецедент - един клуб на една и съща дата е организатор и съорганизатор на две различни мероприятия?!?!
« Последна редакция: Юли 24, 2012, 10:37:40 от koruderliev »

Юли 24, 2012, 12:01:52
Отговор #2

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
За уточнение, ако има значение въобще - организатри на 8-мо турист трофи "Варненски автомобилен събор" са "Нептун мотор спорт" и "Авто мото ретро клуб Варна". Мероприятието се осъществява и с помощта на СБА Варна и Община Варна.

Останалите две лога са сложени на брошурата, защото "Авто мото ретро клуб Варна" бе любезно поканен да членува в "БАК Ретро" и "FIVA".

Иначе турист трофито, както и останалите прояви на "Авто мото ретро клуб Варна" имат малко по - спортен характер. 8-мото издание на "Варненски автомобилен събор" също ще е част от шампионата на клуба за точна езда и майсторско управление. Поради тази причина участниците в тези прояви са сравнителни малко и общо взето едни и същи хора, за което има логично обяснение - повечето собственици на стари коли предпочитат проявите тип "събиране", "парад", "разходка" и др. подобни. В тази връзка турист трофито не може да е "конкурент" на конкурс за елегантност. Още повече, че тази, а и миналата година дългото за една ретро кола разстояние между София и Варна възпрепятсвта повечето желаещи да участват във този тип прояви. Изключение правят редовните братя Бабачеви - Христо и Петър, както и Митака krankenstein, които всяка година уважават поне една от поканите на "Авто мото ретро клуб Варна" и надявам се, остават доволни.

...поизясниха се нещата :)

Юли 24, 2012, 22:04:40
Отговор #3

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
БАК Ретро и Община Банкя са организатори,скоро подробностите... 8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юли 30, 2012, 20:26:09
Отговор #4

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Така, вече има и малко подробности...В Събота сме в Банкя ,нощувката е в базата на НАП (дано да имат климатици тия серсеми) , цената е 12 лв на човек ,галата ще е от порядъка на 20-25 кинта. ;D В неделя сунтринта организирано заминаваме за Цариброд (Сърбия) Кмета ни посреща на площада,ще имаме обяд , и след това обратно за БГ.Ако има нещо за допълнение ще напиша . Поздрави
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юли 30, 2012, 23:48:34
Отговор #5

Неактивен USfan

  • Публикации: 10840
Брей, очертава се интересна програма.
Жалко че тогава няма да съм в София.  :-\
Може би е хубаво да се направи и един анонс и тема в Срещите във Форума на американските коли.
В Банкя има поне няколко хубави янгтаймера американски в движение, и може и те да дойдат поне за парада. :)

Юли 31, 2012, 21:32:29
Отговор #6

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Ами Анонсирай ги, никой няма да ги върне, стига да имат желание, са добре дошли... ;D Всеки може да участва... ;D
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Август 01, 2012, 11:13:22
Отговор #7

Неактивен m_g

  • Публикации: 1123
  • ГАЗ М21, ГАЗ 3102, Варшава 223, ВАЗ 2101, Ниса 522
За ходенето до Сърбия ще има ли нужда от зелена карта към Гражданската отговорност? Не съм ходил и не знам, а колата е с гражданска през клуба и без зелена карта.
Иначе за Банкя - там съм! И миналата година бях и препоръчвам на всички, които се колебаят, мероприятието!

Август 02, 2012, 17:11:57
Отговор #8

Неактивен USfan

  • Публикации: 10840
Хех, ок, сега ще го анонсирам там събитието.  :)

Ей го анонса.  :))
http://forum.americancarbg.com/viewtopic.php?f=4&t=5595&p=87871#p87871

Ако нещо съм сбъркал, направо го поправи там на място в УС Форума.
То за съжаление аз няма да съм в София тогава, иначе щях да дойда.
« Последна редакция: Август 02, 2012, 17:37:53 от USfan »

Август 03, 2012, 14:18:11
Отговор #9

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
За ходенето до Сърбия ще има ли нужда от зелена карта към Гражданската отговорност? Не съм ходил и не знам, а колата е с гражданска през клуба и без зелена карта.
Иначе за Банкя - там съм! И миналата година бях и препоръчвам на всички, които се колебаят, мероприятието!
Moмчиле, и аз съм с такава ГО, та като ходихме до Кавала проверих - зелена карта към тази полица могат да ти издадат само в центарлата на Булстрад /или Левинс/ зависи къде си я сключил, и то предварително трябвало се иска там специално разрешение.
Един въпрос към Влади - на Спасовден имаше представител на Банкенския клуб, който сподели, че ако станем членове на тоя клуб щяло да има осигурено и гориво от спонсор специално за похода?
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.