Автор Тема: Конкурс за Елегантност гр.Банкя 18-19 Август 2012 г.  (Прочетена 12735 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 03, 2012, 21:26:25
Отговор #10

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Ами аз Митак , нямам такава информация,вероятно е казвано само на определени хора.Мен не ме бърка,горивото и спонсорството,и няма как да стана член на Ретро клуб Банкя.РК Банкя, може да си дава спонсорски на тяхните членове, няма лошо, те не са длъжни на никой.Знаеш как е...всеки търси някакви възможности за свойте членове...така , че няма лошо да има спонсорски.Аз не бих станал член на даден клуб, заради едно мероприятие. ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Август 04, 2012, 13:45:31
Отговор #11

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Е, на мен нищо не ми пречи да членувам там, още повече семейството на жена ми имат къща в Банкя :) Дано само открия визитката на човека... че на Спасовден поради традиционния дъжд така и не успях да се запиша за членство в този клуб.
А в тая криза дори и само спонсорството за гориво не е малък стимул за доста хора, тъй като примерно разходката до Кавала в предишното мероприятие ме подложи на сериозно финансово изпитание в края на месеца...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Август 05, 2012, 10:46:01
Отговор #12

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Таксата за участие на екипаж е 80 лв.Това включва гала-вечерята и нощувката в станцията на НАП.На 18-ти в 17:00 ч. се събираме на входа на гр.Банкя,до градинския център , пътят откъм магистрала Люлин.На 19-ти организирано заминаване до Цариброд,обяд там и връщане обратно.Поздрави :)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Август 06, 2012, 11:35:58
Отговор #13

Неактивен USfan

  • Публикации: 10842
Таксата за участие на екипаж е 80 лв.Това включва гала-вечерята и нощувката в станцията на НАП.На 18-ти в 17:00 ч. се събираме на входа на гр.Банкя,до градинския център , пътят откъм магистрала Люлин.На 19-ти организирано заминаване до Цариброд,обяд там и връщане обратно.Поздрави :)
Ми , екстсра, не е много скъпо като за нощуване и вечеря за двама.
Ами кво стана с зелените карти?  :)
Нали преи няколко месеца и медийте яко протръбиха, че вече и за Турция и Сърбия, нямало да се искат отделни такива.
ГО договора стигал.

Август 07, 2012, 08:51:56
Отговор #14

Неактивен Andy FX

  • Публикации: 351
  • Два Scenic-a и служебно Kango
Колеги здравейте, най-накрая и аз ще се доредя тази година да се включа. С някой от вас се познавам, с други просто съм се мяркал по подобни мероприятия. Искам да попитам, понеже съм от Банкя, скоро поприключих с правенето на колата и финансово няма да мога да се включа в пълната програма, въпроса ми обаче е, трябва ли да се внася някаква такса, за да дойда на събирането на градинския център и събирането в парка? И другото, има ли някакво възрастово ограничение или тунинг, колата ми е рено 5 супер, къстъм изпълнение, варира от '85 до '95 :D
Andreev Motorsport TEAM

Август 08, 2012, 20:28:35
Отговор #15

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Обади ми се г-жа Гюдерова, според нейното инфо за минаване границата не са необходими други документи освен лична карта, талон и застраховка на колата /може и без зелена карта/.
Такса участие доколкото разбрах няма, плащат се по желание само нощувката и вечерята. Ние също ще си спим на вилата, само дано ресторанта не е много далеч... относно възрастта на колите, не вярвам да е проблем - аз миналата година поради липса на по-стара в движение бях с Пежо 205 Рали 1987-91 г. т.е. янгтаймер, иначе модела 205 си е вече 30 г. ретро - премиера през 83 г. Често на парадите идват дори хора примерно с Мини-та от последните класик модификации в края на 90-те, така че заповядай смело! :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Август 17, 2012, 21:00:02
Отговор #16

Неактивен m_g

  • Публикации: 1123
  • ГАЗ М21, ГАЗ 3102, Варшава 223, ВАЗ 2101, Ниса 522
Утре е парада. Аз съм там, а вие?

Август 18, 2012, 13:26:57
Отговор #17

Неактивен Andy FX

  • Публикации: 351
  • Два Scenic-a и служебно Kango
Аз лично след малко мия колата и 5 часа съм на линия, надявам се да преглътнете недовършените ми части от колата :(
Andreev Motorsport TEAM

Август 19, 2012, 00:51:52
Отговор #18

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Преди малко се прибрахме от Банкя, и определено мога да ви кажа , че с всяко изминало мероприятие организаторите трупат опит и се изчистват много недостатъци.Вече се вижда един синхрон между Община Банкя,БАК Ретро и РК Банкя.Както и да е, това си е мое мнение,направи ми впечатление , че все по-млади колеги идват на тези мероприятия, което много ме радва, другото което искам да споделя е , че с всяка година участниците се увеличават.Днес се запознах с много и интерсни хора.Утре продължавам и в Сърбия.От днес снимки нямам, защото нямах време да снимам, но утре ще направя в Сръпско...Поздрави и успех на всички участници :)
п.п.  Адмираций за кмета на гр.Банкя,г-н Марков, който навсякъде беше с нас ,следеше всичко от близо, и винаги беше в готовност да помогне, даже и да ми смени водното съединение ... O0 Наздравец на всички... :)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Август 19, 2012, 02:00:47
Отговор #19

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Кире, днес не те видях в Банкя....???????  Какво се случи...???? :o
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !