Автор Тема: Проект Ford Mustang Convertible 1966 - на Боби  (Прочетена 78196 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 02, 2014, 00:04:09
Отговор #40

Неактивен niksan 240

  • Публикации: 471
А така,честито и безпроблемно пътуване. :)

Февруари 02, 2014, 19:03:43
Отговор #41

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Да от щатите го купих, оригинален осмак за мустанг 64-66, с автомат, ремонтирани - ще видим как като дойде. Вчера замина за крайбрежието да се товари на корабче  :D.
Идеална покупка , браво! :)
А това 289 или 260 е?
Ако си нацелил случайно ранен 260, това от колекционерска гледна точка е по-гот,  :D макар да е по-слаб на коне от 289.

Февруари 02, 2014, 19:31:51
Отговор #42

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Благодаря за пожеланията, ще се постаря да го извадя на пътя догодина най-рано, ако трябва да съм реалист. Оригиналния цват е navy greenр но не ми харесва, така че ще е нещо друго. Червен също няма да го боядисам, струва ми се прекалено стандартно - ако е мустанг все е червен. Наистина остава боядисването и двигателя, а също така и по гюрука не съм действал, помпата е за ремонт, а може и нова да взема, шприглите също имат нужда от внимание. Там ще видя зор защото почти нищо ново не се продава. Двигателя е стандартен V8 289 куб. инча. Пони интериора не е само за шестаци, той е бил допълнителна екстра към модела.
С Милен от Враца вече се видяхме, дори един двигател взе от мен за да го сложи на неговия Мустанг, но за съжаление се оказа прекалено голям като размери, и не става.
Както обикновено става случайно разбрах, че се продава. Той беше в един колега от ретро клуба в Пловдив от доста години, който реши че няма да го прави тъй като по негови сметки реставрацията щяла да мине 30 000 лева. видяхме се на едно ретро събиране и ми каза че е решил да го продаде, но не е пускал обява все още, така и не пусна.  ;)

Чак загледах линка със снимките и цвета, че е бил зелен. 
Ами тази плътна резеда, или квото там му викаш- военоморско зелено, е жесток цвят бе.  ::)
Определено си струва да го пръснеш в ориг. му разцветка.
А и след години, ако все някога го продаваш, реставрацията в оригинален цвят ще е и допълнителен бонус при продажбата.  ;D

Иначе за масовостта на червения цвят си прав.  :D
Този обаче на Стенли, оригинално си е бил е такъв, и не баш Гран При ред, ами е това леко вишнево червено, и му стои супер.
Тука седи по-ярко на тия снимки, но на живо е леко по-приглушено червено боядисан.



Но по принцип си прав, аман от червени Мустанги 1 ген, особено кабрио.  :))
Иначе, ако до Спасовден го пуснеш в движение, ще гледам да докараме на Ал. Невски е тоя Стенливия, и ще ги наредим един до друг двата с твоя, евентуално различни цвята, но от една година Мустанги кабрио.  :)

Ами, що ако не харесваш армейско зелено, не го пръснеш пък, за да спазиш поне донякъде оригиналносттта, е в тоя пак ориг Мустанг цвят- Лайм Голд металик?  ;)
На Стенли Грандето, кАКТО Се ВИЖдА, Е ОРИГ. в ТОЯ ЦВЯТ.
Жестоко стои на живо, а е ИМАЛО И ШЕЛБИ ВЕРсИИ В лАЙМ ГОЛД ОРиГИНАЛНО боядисани.  :D





« Последна редакция: Февруари 02, 2014, 19:34:41 от USfan »

Февруари 02, 2014, 20:20:23
Отговор #43

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Голд Лайм не е лоща идея, заслужава да се помисли  :D

Февруари 02, 2014, 20:43:46
Отговор #44

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
жълт с две черни широки ленти през него
 :)

Февруари 02, 2014, 23:29:13
Отговор #45

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
на кабриолет жълто сякаш няма да ходи, като няма таван, върху който да се продължат лентите...

иначе и на мен ми е банално да видя червен мустанг кабрио от тия години, не, че са някаква масовка, но колкото и да са малко, повечето са червени...

ето мои любими комбинации:





и нещо шантаво :)   


но определено първите две са убиец.

поздрави и успех с готиния проект! :)

Февруари 03, 2014, 00:52:15
Отговор #46

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
И аз съм за първите два, може и по-плътно (кралско) синьо. Това голд лайм ми стои малко белезникаво-белезникакво ;)

Февруари 03, 2014, 11:19:12
Отговор #47

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Това "шантавото" е първия ми избор, както съм писал още в началото на темата. Но сега не съм много сигурен на какъв цвят ще е. Синьото също ми харесва.

Февруари 03, 2014, 14:32:48
Отговор #48

Неактивен Shiban_Dostaw4ik

  • Публикации: 153
Простете, че Ви се намесвам в работата, но да Ви споделя и моята идея за цвят: Цвят Бял - слонова кост - с тънки чевени линии с цвета на стоповете, които да потчертават леко някой сгъвки на колата. Това според мен ще е чудесно, а и колата ще се запази, без да има някакъв модерен вид, но и ще изпъква пред всички останали

Примерно: но в обратен вариант:

 

Февруари 03, 2014, 20:53:07
Отговор #49

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Това червено е готино и белия гюрук му тича доста само да я нямаше тая бяла лента от страни.
Classic Cars