Автомобили > Американски автомобили

Проект Ford Mustang Convertible 1966 - на Боби

<< < (2/40) > >>

galaxie:
Благодаря за пожеланията, ще се постаря да го извадя на пътя догодина най-рано, ако трябва да съм реалист. Оригиналния цват е navy greenр но не ми харесва, така че ще е нещо друго. Червен също няма да го боядисам, струва ми се прекалено стандартно - ако е мустанг все е червен. Наистина остава боядисването и двигателя, а също така и по гюрука не съм действал, помпата е за ремонт, а може и нова да взема, шприглите също имат нужда от внимание. Там ще видя зор защото почти нищо ново не се продава. Двигателя е стандартен V8 289 куб. инча. Пони интериора не е само за шестаци, той е бил допълнителна екстра към модела.
С Милен от Враца вече се видяхме, дори един двигател взе от мен за да го сложи на неговия Мустанг, но за съжаление се оказа прекалено голям като размери, и не става.
Както обикновено става случайно разбрах, че се продава. Той беше в един колега от ретро клуба в Пловдив от доста години, който реши че няма да го прави тъй като по негови сметки реставрацията щяла да мине 30 000 лева. видяхме се на едно ретро събиране и ми каза че е решил да го продаде, но не е пускал обява все още, така и не пусна.  ;)

peter 1978:
Здрасти Боби, като гледам снимките Мустанга става бавно, но много истински. За цветовете споделям мнението ти относно зеленото и червеното. Има един цвят на мустанг - небесно син металик, който му стои добре. Погледни го може да ти хареса. ;D

galaxie:
Да си призная Пепи този цвят ми харесва, но с parchment интериор. http://pichost.name/images/ZNlie.jpg
http://pichost.name/images/SvQPE.jpg

engineer:
Welcome Боби, достоен проект си започнал, браво. Пускай повече детайли за колата, история, напредък. Ще следя развитието с интерес.

Chevy:
"galaxie" Защо не направиш още поне една тема за някоя от другите ти коли който хич не са безинтересни мисля че доста хора ще имат интерес :)
До колкото виждам притежаваш доста прилични и интересни машини  >:D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия