Автор Тема: ГАЗ М20 - Победа  (Прочетена 33643 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 14, 2012, 23:00:32
Отговор #30

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3494
Ще кача снимки,не се притеснявам.

Така ще е най-добре за всички ни,ако разбираш какво имам предивд,колега bobi67.

Октомври 14, 2012, 23:05:11
Отговор #31

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Колеги,за песъкоструене ми взеха 260лв. в едно село до Монтана.Транспорта е мой.Боята комплект за 300лв.Другото до 1200лв. са грундове,китове и т.н.Труда си е мой-не го смятам.Ламарините ги огъвам сам.Смея да твърдя,че качеството е повече от много добро.Ще кача снимки,не се притеснявам.
Качи снимки, колега, защото проекта за Волгата е още по-интересен, освен купето и ламарините, всичко друго ще е от БМВ, и пак ще митрябва майстор мераклия, за се мислят нещата как да станат.

Октомври 22, 2012, 15:04:09
Отговор #32

Неактивен vasko4

  • Публикации: 591
  • 0899936995
Колеги,за песъкоструене ми взеха 260лв. в едно село до Монтана.
Дай координати на тази фирма !!

Януари 02, 2013, 01:35:55
Отговор #33

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
За много години колеги,има ли някакво развитие с Победа-та,как я докарахте до вас?Също искам да помоля за координати на тази софийската,за която става дума в темата.

Поздрави
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Януари 02, 2013, 02:30:32
Отговор #34

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
За много години колеги,има ли някакво развитие с Победа-та,как я докарахте до вас?Също искам да помоля за координати на тази софийската,за която става дума в темата.

Поздрави
За много години, колега! Победата след 36години клошарстване най–сетне е на топло и сухо в гараж ( преди две седмици идва един момък на около 19г да купува едни джанти от мене и се чуди и мае, как Волгата и Победата са в гаражи, а БМВто и джипа са навънка, целите в сняг и лед:). Докарахме я с платформа, като понеже няма заден десен ресор, много ме беше страх да не се посуче задния мост, ама с една греда и колани някак си го излъгахме. Проблема дойде като я сваляхме, защото нали...ВЪОБЩЕ не е изгнила колицата, и задната броня НЕ е много увиснала, та се наговориха с ауспуха да се законтрят в земята докато слиза по рампата :) Та го играх малко "дядо вади ряпа", включи се и един комшия, едно куче и половин коте,.... голямо повдигане, сецане, потене и попържване падна, ама стана. Засега чака финансиране, кандидатства :), така да се каже, ама и аз като Дянков: Пари НЯМА! Та така :) За съжаление нямам координатите на софиийската....може би Георги Победовод


Януари 02, 2013, 11:55:10
Отговор #35

Неактивен Москвич 408

  • Публикации: 65
  • Москвич 408
Колега .. за много години !
Да си жив, здрав , много здраве ,щастие и късмет..
Да оправиш Победата по-бързо и да стане хубава .

П.П. Случайно да си от Княжево , че човека с платформата съм го виждал доста често там
и един път караше една друга кола , извинявай ако има нещо !?

Поздрави !
Москвич 408 , оня бежовия с двата фара !

Януари 02, 2013, 13:48:02
Отговор #36

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Колега .. за много години !
Да си жив, здрав , много здраве ,щастие и късмет..
Да оправиш Победата по-бързо и да стане хубава .

П.П. Случайно да си от Княжево , че човека с платформата съм го виждал доста често там
и един път караше една друга кола , извинявай ако има нещо !?

Поздрави !
Благодаря, колега, от Надежда съм, но от 15 години живея по Южните райони.

Януари 07, 2013, 23:19:14
Отговор #37

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
Било е приключение свалянето :D а за проекта-ами кандидатствай за средства от ЕС,може да те удобрят,пък и ще е доста по-качествено от обществените поръчки.Колега,дръж ни в течение с развитието около легендарната "Победа",следим темата с голям интерес.

Поздрави
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Януари 08, 2013, 00:43:51
Отговор #38

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Стефане, началника ми има приятел във Вършец (Врачанско), който имал към 15 ретро автомобила, два от които гърбави Вършави, доста добри при това, показа ми ги на снимки. Ако те интересува ще поискам някаква връзка с човека.

Януари 08, 2013, 10:08:13
Отговор #39

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Стефане, началника ми има приятел във Вършец (Врачанско), който имал към 15 ретро автомобила, два от които гърбави Вършави, доста добри при това, показа ми ги на снимки. Ако те интересува ще поискам някаква връзка с човека.
О, да, с удоволствие! Само, нали не става въпрос за един човек с хотел, дето има и две зелени (М20 и М72), а на твоя шеф да му приличат на гърбави Вършави, защото малко хора биха хванали разликата?