Автор Тема: Размисли относно 8-мо турист трофи Варненски автомобилен събор  (Прочетена 3937 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 29, 2012, 18:33:18
Отговор #10

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Момци , много се изкриви темата , а не това беше идеята.Аз спец , нямам нищо към никой организатор, даже се кефя на Варненци, щот като организация са се доказали,правят мероприятията с желание и хъс но жалко , че се разделиха , но това си е тяхна вътрешна работа.Исках само да ви кажа, че бяхме решили да направим мероприятие в София по правилата на FIVA,ама се оказа че Витоша е Природен резерват,защитен ,и не стана номера.Тогава имахме адвокат, и той ни светна как се процедира с FIVA,това е, кратко и ясно. 8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Август 07, 2012, 09:42:47
Отговор #11

Неактивен prujinca

  • Публикации: 551
Хайде не остана време до старта! Почвайте да се записвате.
Пред Бог всички са равни, срещу Опел бавни

Август 07, 2012, 11:03:33
Отговор #12

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Аз може да участва първия ден, ама нещо с тия нощувки не ми се нрави, нямам толкова свободно време.

Август 07, 2012, 11:31:55
Отговор #13

Неактивен USfan

  • Публикации: 10837
Аз може да участва първия ден, ама нещо с тия нощувки не ми се нрави, нямам толкова свободно време.

Maрти, ми то и аз може да дойда 1-я ден на старта.
Или пък направо в Балчик, да дойда да ви гледам, и да се видим.
Аз с тоя късен Голф 1 не знам дали ще ме вземат, хехех, ама хем ще ти ти видя на най-накрая и на дневна светлина Годзила, хем и може и да видим с колегата Росен ако и той идва на Трофито.  :D

Август 07, 2012, 21:43:46
Отговор #14

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Ами аз днес вече пуснах заявлението си за участие, само още не съм си избрал навигатора. Питай Орлин, може и да няма проблем и ти да се включиш със старт директно от София  O0