Автомобили > British Classics

Mini 40th Anniversary

<< < (2/13) > >>

galaxie:

--- Цитат на: Speeder в Август 14, 2012, 09:55:14 ---Това Мини е голяма гледка на пътя.

Ремаркенцето къде го направиха, Боби?
Предполагам е използвано  друго Мини за донор.

Окачването на ремаркенцето какво е? Имаш ли снимки отдолу?

--- Край на цитат ---

Привет,

Ремаркето го прави един приятел в Пловдив. Използвахме едно доста гнило купе за донор. Моста си е от мини, но вместо кюфтетата сложихме амортисьори с пружини от старо МЗ. Снимки имам някъде, ще ги изровя. Ако не ще щракна нови.

USfan:
Pozdravlenia za strahotnto Mini, kakto i za proekta s remarketo.  :D
Gledam che minito e s po-shiropkite vejdi, originalno li sa takiva na 1999 model, ili sa slagani?

A vsustnost suspensiona na Mini ne vinagi e bil s gumeni tamponi.  ;D
Ako ne me luje pametta, purvite 1-2 godini sa praveni s Hidrolastika, deto po kusno uspeshno go slagat na Austin 1800 i Maxi.

galaxie:

--- Цитат на: USfan в Август 20, 2012, 14:08:12 ---Pozdravlenia za strahotnto Mini, kakto i za proekta s remarketo.  :D
Gledam che minito e s po-shiropkite vejdi, originalno li sa takiva na 1999 model, ili sa slagani?

A vsustnost suspensiona na Mini ne vinagi e bil s gumeni tamponi.  ;D
Ako ne me luje pametta, purvite 1-2 godini sa praveni s Hidrolastika, deto po kusno uspeshno go slagat na Austin 1800 i Maxi.

--- Край на цитат ---

Благодаря, веждите са оригинални, а на ремаркето са слагани  ;D

stanchev:
 :D На живо е още по хубаво. Много без аварийни километри. ;D

vasko4:

--- Цитат на: galaxie в Август 19, 2012, 16:13:11 ---
--- Цитат на: Speeder в Август 14, 2012, 09:55:14 ---Това Мини е голяма гледка на пътя.

--- Край на цитат ---
Привет,
Ремаркето го прави един приятел в Пловдив. Използвахме едно доста гнило купе за донор. Моста си е от мини, но вместо кюфтетата сложихме амортисьори с пружини от старо МЗ. Снимки имам някъде, ще ги изровя. Ако не ще щракна нови.

--- Край на цитат ---
Поздравления за добре свършената работа. Би ли разказал как регистрира ремаркето, как се оправи с документи от кола да направиш ремарке?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия