Автор Тема: Няма ги вече ветераните  (Прочетена 10546 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 15, 2012, 22:39:41
Отговор #20

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
Поклон , Ивайло! :D

 Следващото пътуване ще е из твоя край :)  Това малко над 1000км пътешествие не е беше кой знае какво, но си беше тежко в тази жега за един любител, поне научих как да се организирам по-добре следващия път.  Мотото ми в живота е една реплика на Антъни Хопкинс от филма "Най-бързия индианец", там той е мотоциклетен състезател с мотор "Индиан скаут" 1920г и казва :

 " АКО НЕ СЛЕДВАШ МЕЧТИТЕ СИ, ПО-ДОБРЕ ДА СИ ЗЕЛЕНЧУК...ЗЕЛЕ НАПРИМЕР "     8))

Август 15, 2012, 22:52:08
Отговор #21

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Чакам те! :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Август 15, 2012, 23:00:17
Отговор #22

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
Чакам те! :)

 Без проблем ще дойда :)  Ето целия ми преход, това са 5 дни  яко каране :) 

 

Август 16, 2012, 02:22:32
Отговор #23

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Браво, колега, сигурно се изисква страшна воля за такъв преход и то в оная жега, но не съм изненадан, щом си могъл да свалиш 32кг, тия 1000км. са ти песен:)

Август 16, 2012, 02:35:41
Отговор #24

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Чакай, чакай малко. Това на картата със велосипед ли е изминато ? Майко, потресен съм.  Мен ме мързи с кола да го мина, камо ли със собствена тяга.  Прекланям се пред този буен твой дух !  Дано имаш желязно здраве за дълги години.  :D


ПС Някой, някъде спомена, че тук не сме нормални хора. Опасявам се, че май ще излезе прав.  O:-) Леле....

Август 16, 2012, 09:56:07
Отговор #25

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
браво , винаги съм ти казвал че си.....луд............ :)
 

Август 16, 2012, 10:00:52
Отговор #26

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
То това в ляво, с формата на ь e с трудността на половината от голямата отсечка  :D

Август 16, 2012, 10:15:50
Отговор #27

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Поздравления и от мен за волята и силата на духа ти! Аз също обичам да пътувам и съм карал доста велосипед, но не съм се замислял за такъв маратон.
Как така не си имал проблеми с полицаи по магистралите, по принцип нали е забранено движението на велосипедисти по тях?

Август 16, 2012, 10:30:34
Отговор #28

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
 Не беше много лесен прехода, но щом един любител с обикновен велосипед може да го мине, значи не е кой знае какво :)  Това за което пуснах темата е, че прекарах наистина много часове на пътя и от велосипеда разглеждам внимателно всичко...и видях само една красива 115ка :(  ....нито един друг автомобил не се отличаваше от скучния пластмасов дизайн :(  Другата година живот и здраве пак ще пътувам, но по по-голям маршрут, но се замислям и за пътуване с ретро автомобил.

Август 16, 2012, 10:39:48
Отговор #29

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453

Как така не си имал проблеми с полицаи по магистралите, по принцип нали е забранено движението на велосипедисти по тях?
[/quote]

 По магистрала се движих само Варна-Шумен и Ябланица-София, полицията изобщо не съм я виждал никъде :)  Трасето е тежко по различен начин навсякъде, по пдбалкана има дълги изкачвания а от Сливен до Бургас карах при постоянен насрещен вятър, от Бургас до Варна докато прекосиш Стара планина е наистина тежко...но си беше кеф голям  8))  Реших, че не ми е нужна компания освен верните ми приятели Смит и Уесън  8))