Автор Тема: Toyota Trueno 1989 - една забравена Тойота  (Прочетена 8960 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 08, 2012, 19:13:50
Прочетена 8960 пъти

Неактивен alex052

  • Публикации: 11

















Здравейте,
преди време бях пуснал тема за една забравена от мен кола в родният ми град.......естественно звучеше невероятно и заключиха темата.Не се шегувам нито се сърдя-нормално е.С десен волан е ,тойотата от снимките 1,6 125 кс автоматик 1989 година.....е вярно далеч е от ретро но я обмислям  като първа закачка с възстановяване леко/ не е изгнила/ .За съжаление са малко тъмни защото някой бе счел за нужно да блокира вратите на гаража.Когато я взех изглеждаше почти като на лъскавата снимка-само нямаше споилерите.Бракувана е но и се пазят документите,ключовете и дори дистанционно за алармата.
« Последна редакция: Август 16, 2012, 11:27:13 от dido1903 »

Август 08, 2012, 19:50:59
Отговор #1

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Ах, Туено ли бе човек! Супер находка! Ама гледай да оправиш по- бързо документите, че като чета в едни друга тема к'во се говори за бракуваните коли...

Август 08, 2012, 19:54:38
Отговор #2

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Тоя модел не е ли само за Япония? Хубава машина и достоен янгтаймер. Хубавото е ,че докато я караш е доста малко вероятно да се разминеш с друга такава  :D 

Значи да разбираме ,че е била изоставена и след това ти си я взел и прибрал в гараж? Колата си струва да се стегне ,ако те кефи давай :)

Август 08, 2012, 21:02:10
Отговор #3

Неактивен alex052

  • Публикации: 11
То като цяло аз бях забравил за нея.............и че въобще я притажавам.Историята и е следната:
преди време я взехме от моряк внесена точно от япония..........купихме я около 1999-2000 година.След това чичо ми ми я плати като имаше идея да я ползва когато се прибира/за около 1 месец в годината или по скоро на две години............/ това последното стана веднъж и вече 10 години колата стой в гараж.Като цяло ми е на 500 км. и си мисля евентуално след няколко месеца да се занимавам с нея.И то не е сигурно.Като цяло ми се искаше да си възстановя алфа жулиета или волво 144............ и то по скоро алфа,за съжаление до сега съм попадал само на трагични екземпляри.А за тойотата просто се присетих преди време.С брат ми имахме коментар да я започнем.............ама то като не съм там не е ясно как ще стане и какво.Документите са на мое име а чичо ми едва ли има претенции към нея/по скоро няма-остава просто да го потвърди/.

Август 08, 2012, 21:42:41
Отговор #4

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Тя е направо като мумия  :D Колко време не е палена? Ако няма да я правите може да и пуснете обява във форума ,надявам се да има интерес. Браво за това ,че я пазите в гараж! Сигурно е с предно?

Август 08, 2012, 21:52:27
Отговор #5

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Радвам се когато прочета или разбера че някой съхранява японска машина. Колкото повече ставаме, толкова по-яко ще е JDM партито  O0

Август 08, 2012, 22:13:06
Отговор #6

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Как предно бе, Дидо. Труеното и Хачи Року са си RWD купета.

Август 08, 2012, 22:13:20
Отговор #7

Неактивен alex052

  • Публикации: 11
мисля беше с предно.за щастие гаражът е сух и не му тече покрива............така,че се мумифицира.Интересно е,че дори е съхранена сигналната ракета/оригинална/ която е част от оборудването задължително за района от където е купена/.Доколкото помня сме трети собственници и то по документи..........на практика човека който я беше внесъл я е карал под 5000 км. в България,ние общо нямаме навъртяни и 2000 км.А за продажба............не мисля че ще стане.Най малкото брат ми ще се запъне......то той е фен на японките,аз си падам по италиянки/всеки луд с номера си/ е вярно моята страст е значително по често в сервиз ама както е казано"кеф цена няма"

Август 08, 2012, 22:15:25
Отговор #8

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Хахах съмнително си ми запознат с японките  тука  :D  Мчи щом е задно лесно ще се продаде :D

Август 08, 2012, 22:16:37
Отговор #9

Неактивен alex052

  • Публикации: 11
......публикува се по рано а няма възможност за редакция.Ракетата е червеният цилиндър до скоростният лост,снимал съм и специалното и гнездо.Те тези японци мислят за всичко.То бива да има стандартно оборудване ама чак пък сигнална ракета.............и то гнездо да и правят.Като цяло това и е историята.Не помня много подробности по нея,а за съжаление от снимките на мотора нишо не става,затова и не ги качих.