Автомобили > Американски автомобили

Oldsmobile F85 deluxe 1965, Ford Customline и V8 351 Windsor

(1/7) > >>

galaxie:
Малко инфо за синия олдс. модел F85 deluxe 1965

Няма си оригинален двигател. Сложен е някакъв от гранада. Задното стъкло го също го няма. Предното не е оригинално. Колата е спряна от движение 1983г. До 2006 когато я взех е седяла в гараж. Оригиналния двигател е бил 225 инча V6. От него само всмукателния колектор е останал. Не съм му оправил документите, все не намирам време. Може и да не успея. От снимките може да видите, че е в доста добро състояние. Все пак е каран само 18г.












Салона е почти без забележка с изключение на грозната кръпка на предната седалка. Смачканите лайсни ги набавих още в първите месеци след като го взех. Присадени са не оригинални задни амортисьори. Не съм решил какво ще го правя. мислех си да му слагам двигател от съвременен автомобил и да го карам ежедневно. Но както се прехвърлям от проект в проект, този ще е чака поне мустанга да свърша.











П.П. Ундзора е при мен все още. Търся му кола. Хаха... и скоростна кутия

Chevy:
Ммммм страхотна машина е Олдса дано му намериш подходящ двигател за предпочитане 8-мак ;)
Ако не се лъжа имаше още една машина Додж или Плимут бял на цвят ?

galaxie:

--- Цитат на: Chevy в Август 10, 2012, 15:07:52 ---Ако не се лъжа имаше още една машина Додж или Плимут бял на цвят ?

--- Край на цитат ---
Имах, Плимут Белведере 66. Един приятел го взе за да го прави, но го хвана кризата и сега чака по добри времена.  ;)

peter 1978:
Ей Боби Олдса е наистина много запазен. Като гледам само един мотор и едно задно стъкло му трябват. Като външен вид и интериор е достатъчно добър.
Ти мотор оригинален ли ще търсиш или може и друг шестак или осмак?

Chevy:

--- Цитат на: peter 1978 в Август 11, 2012, 23:32:36 ---Ей Боби Олдса е наистина много запазен. Като гледам само един мотор и едно задно стъкло му трябват. Като външен вид и интериор е достатъчно добър.
Ти мотор оригинален ли ще търсиш или може и друг шестак или осмак?

--- Край на цитат ---

Да наистина Олдса е изключително запазен особено интериора :) би ли го снимал под капака ако не ти е проблем да видим как изглежда.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия