Автор Тема: Отбелязване на 20 годишнината на Автомобилен Клуб Ретро Пловдив  (Прочетена 29575 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 23, 2012, 23:25:47
Отговор #50

Неактивен Peter_B

  • Публикации: 124
Страхотен парад се получи, 6+ за организаторите на събитието. Прекарах невероятно през целия ден.
Най-много се радвам, че се видяхме и със стари приятели от "Шкода" и от "Класик" форума. Запознахме се с Момчил (m_g), който ме и повози на Варшавата. Макар и за кратко, но беше страхотно. Момчиле, колата ти е перфектна - честито за заслужената награда!
Видяхме се и с другаря Живков и новата му придобивка :) , а колегата "победовод" ме зашемети с Волгата, която показа.
Благодаря на Кирето (fulcrum) за страхотната компания в съботния и неделния ден, за сладките приказки и ценните съвети.
Тук е момента да честитя и за наградите на Митака (Krankenstein) и Тошето (skodko), браво момчета, както и да благодаря на всички колеги от Шкода клуба, присъствали на събитието.

Ето и малко снимки: http://jscc.snimka.bg/hobby/20g-bak-retro-plovdiv.703072.28532348
« Последна редакция: Септември 24, 2012, 00:07:15 от Peter_B »

Септември 24, 2012, 00:48:22
Отговор #51

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
нека Митака да каже за какво е неговата, че аз в еуфорията не разбрах

За най-много фарове?  O:-) >:D Шегувам се, на печелившите честито, а то печеливши са всички присъствали, било е супер!  :)
... и при това всичките до един работещи, демонстрирах ги, осветявайки пътя за маневриране на някакви трудно повратливи хамерикански кораби :))
По мое скромно мнение парадът беше на много високо ниво, смея да твърдя даже, че засенчи софийския... може би не като бройка на участниците, обаче организацията и атмосферата е трудно да се опишат на колегите, които не присъстваха на живо. Голямо мерси за гостоприемството на Боби и компания с пожелание за още по-големи успехи на клуба през следващите 20 години! Благодаря и на колегите от Класик и Шкода форумите за приятната компания и полезните дискусии, с нетърпение ще очаквам следващите ни срещи!
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 24, 2012, 10:11:11
Отговор #52

Неактивен sphereholic

  • Публикации: 311
    • Ретро автомобил Ситроен 2cv Charleston
Страхотна организация. Парадът беше на високо ниво. Беше помислено за всичко. Прекарах си перфектно от началото от Панаира до полунощ. Запознах се с интересни хора с готини коли.
...сега ближа рани от щетите по боята :( Ципове, гривни, чанти ... Някой гледах, че сядат по калниците и капаците на колите, за да се снимат. Това беше най-важно за тях. Може би трябва да се помисли да се опъне кордон пред автомобилите и да се гледат от разстояние следващият път. Да ви кажа колата я карам от 5 години почти ежедневно и ня е имала токлова щети по боята, колкото за този един час, когато не бях до нея на площада.

НО, това не може да развали настроението ми от прекрасното събитие! Благодаря на Боби Моравенов и на организаторите.

Септември 24, 2012, 16:16:50
Отговор #53

Неактивен stanchev

  • Публикации: 103
 :D Перфектна организация. Благодаря от мое име за топлото посрещане и за приятното изкарване на празника. :D     >:( Наистина не е приятно както аз заварих колата с изкривен номер, разкривени огледала и тн. но невиждам как ще се сложат въжета и " ганьо" няма да го прескочи. Не можеш да обясниш на българина, че не е на Горубляне и че това са коли за гледане а не за покупка. Това е положението колеги, това са рисковете, но след като сме се хванали на хорото ще го играем. ;D До нови срещи!!! ;)

Септември 24, 2012, 16:56:15
Отговор #54

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1874
Ето малко медийно отразяване, ако имате клипчета качвайте...:) Скоро ще кача, и мойте снимки...:) Поздрави :)

http://news.plovdiv24.bg/382228.html
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Септември 24, 2012, 19:18:03
Отговор #55

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Aлфа Ромео гледна точка.Киро Николаев много се е старал и резултата е впечатляващ , дори е по -ценно че колата е с патина на някои
детайли.Забележка , даже критика за   нютаймърските рейсърски лети джанти  :))Емблематично за този цвят стои много красиво триъгълника с четирилистната детелина - Race символа на марката. :) 
 










Рено 10 ,,Алпин" на приятеля и колегата Росен Игнатов. 5 степенна редена скоростна кутия , горновалов  моноблок 1,6 90 кончета мотор.Изненада
за неподозиращи Голфове ГТИ , 3 - ки барарци и други ми там с високо самочувствие. :))

 


« Последна редакция: Септември 24, 2012, 19:37:00 от fulcrum »
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Септември 24, 2012, 19:49:26
Отговор #56

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Не успях да снимам много, но ето все пак каквото съм успял... http://krankenstein.snimka.bg/automobiles/retro-parad-plovdiv-2012.703213.all
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 24, 2012, 21:20:32
Отговор #57

Неактивен m_g

  • Публикации: 1124
  • ГАЗ М21, ГАЗ 3102, Варшава 223, ВАЗ 2101, Ниса 522
СНИМКИ

И аз да се включа със снимки. Благодаря на колегите от Пловдивския автомобилен клуб "Ретро" за отличната организация! За мен беше истинско удоволствие да се видя със стари приятели, да се запозная с нови, и да изкарам два наистина невероятни дни в Пловдив! Много, ама много ми хареса!!!

Септември 24, 2012, 21:38:49
Отговор #58

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1874
Колеги, включвам се и аз със снимки,тагвайте се във фейса,след малко ги качвам и там.
Искам да изкажа голямата си благодарност към Боби Моравенов и всички около него,допринесли за тази невероятна атмосфера. Страхотна организация, едно мероприятие направено с желание,с много труд и естествено с много Приятели.Радвам се че се видях с позитивни хора,готини хора,ентусиасти и любители на красивите коли.Боби,благодарим за гостоприемството, да сме живи и здрави и занапред пак да се забаляваме на макс.Поздрави ! 8))
http://lollyn.snimka.bg/auto-racing/retro-parad-plovdiv-2012-g.703246.28540726
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Септември 24, 2012, 22:06:38
Отговор #59

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Прераждането на Шкода :)) :winktongue:


РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987