Автор Тема: Ретро парад Хасково 2012  (Прочетена 12395 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 11, 2012, 00:50:42
Отговор #30

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Мда така е , преди години са му разбили прозореца и той е нямало от къде да намери и е писал пак писмо до мицубиши ,че вече този прекрасен автомобил няма да кръстосва пътищата на България. Тогава те с удивление разбират ,че тази рядка модификация правена само за Япония се намира във България и е в движение след толкова години. Изпращат му един голям колет с чисто нови части за нея. Каза ,че е получил писмо да отиде да си прибере колет от Япония. Платил само някаква такса от 2-3 лева ,онея му поели всички разходи по транспорта.Толкова бил голям ,че го свалили с мотокар  :D :D От тогава е луд фен на марката  :D Mitsubishi heavy industries хаха все това му е в устата  :D

Септември 11, 2012, 11:49:03
Отговор #31

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
От тогава е луд фен на марката  :D Mitsubishi heavy industries хаха все това му е в устата  :D
И аз бих бил луд фен на марката, ако от Газ ми изпратят един сандък с нови части за Победата:)) А за ретро парада, страхотни автомобили, дани ги има в БГ още дълги години, поздравления на организаторите, и браво на Спидър за хубавите ( почти профеаионални ) снимки. Много съжалявам, че не можах да присъствам, но поне изплакнах очото със снимките:)

Септември 11, 2012, 12:52:10
Отговор #32

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
От тогава е луд фен на марката  :D Mitsubishi heavy industries хаха все това му е в устата  :D
И аз бих бил луд фен на марката, ако от Газ ми изпратят един сандък с нови части за Победата:)) А за ретро парада, страхотни автомобили, дани ги има в БГ още дълги години, поздравления на организаторите, и браво на Спидър за хубавите ( почти профеаионални ) снимки. Много съжалявам, че не можах да присъствам, но поне изплакнах очото със снимките:)
Когато руснаците стигнат нивото ( манталитета) на японците , това може и да стане :)) :)) :)).....но не се знае един ден и на тях може да им дойде акъл в тиквите им , а ако реставрирах Т 34 и аз бих си поръчал. :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Септември 11, 2012, 15:39:11
Отговор #33

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Това дъртото е великолепно!  :D Винаги съм харесвал колите точно в този вид - оригинални, направени, а същевременно и леко потъмняли, леко карани. Не износване и ръжда, а точно както беше казано, патина. Ласката на времето! Прекаленият блясък ми идва в повече. Красота!  :D

Септември 17, 2012, 00:56:41
Отговор #34

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Тодор Деляков , както винаги е пълен с изненади и разцепва мрака, Очаквам скоро да изкара и Берлието....Много нови коли, много интересни, и се надявам да останат в БГ....Напоследък забелязвам тенденция "ИЗНОС" , което не е добре,но немотията си казва думата..Наздравец !

Влади, за това Берлие ли става дума?  :


 
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Септември 17, 2012, 16:29:23
Отговор #35

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
Да, за това Берлие става дума.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Септември 20, 2012, 19:29:25
Отговор #36

Неактивен Stifler

  • Публикации: 66
Много красавици в това Хасково бе! Дали някой има по-детайлни снимки на полицейското БМВ и на двуцветния Голф 2 GTI (зелено-жълтия)?