Анонси > За форума Classiccar-bg.com

И защо триете мнения? доста некоректно и обслужващо е. за фиата

(1/6) > >>

vankovarnata:
Защо триете след като съм поставил конкретни въпроси които ме интересуват. Като е поставил някакви снимки е редно да покаже всичко. За 6 евра трябва да има пълно представяне на колата. Даже сега и снимки няма. Интересна мисъл да звъня и да ми се обяснава кое какво и как. Това не го очаквах при положение, че се коментира за задължителни снимки в обявите.

30e:
Фиатката е почти до нас, седи под един "навес" - кажи какво точно те интересува, мога да отида на място.

Дидо това е фиатката за която ти казах  ;)

joro-120L:

--- Цитат на: vankovarnata в Септември 07, 2012, 09:21:28 ---..... Даже сега и снимки няма. Интересна мисъл да звъня и да ми се обяснава кое какво и как. Това не го очаквах при положение, че се коментира за задължителни снимки в обявите.
--- Край на цитат ---

Ванка, нещо си се объркал. Никъде не пише, че снимките в обявите са задължителни.
Крайно време е обяви без снимки след предупреждение към автора, разбира се, да се трият. Да видиш тогава как всички ще се научат да качват снимки.
Изискването за задължителни актуални снимки на продаваната стока е необходимо да се допълни в правилника в раздел "Продава".


--- Цитат на: 30e в Септември 07, 2012, 09:40:56 ---Фиатката е почти до нас, седи под един "навес" - кажи какво точно те интересува, мога да отида на място....
--- Край на цитат ---

Това, че колата е до вас си е жив късмет и не решава проблема с обявите

Speeder:
Който има интерес да купи автомобил за 6000 евра ще звънне и даже ако съм аз веднага ще запаля колата и ако ще да е на 800 километра ще ида да го видя.

Несериозно е да се иска повече информация от предложената в случая.
Това е обява, а не тема с историята на колата.
Всички тук чудесно знаем колко чувствителна тема са старите автомобили за собствениците им и да се цели да се изкарат неудобни факти за някой автомобил е , повтарям, несериозно.

Имаш пари, искаш колата, звъниш, отиваш , гледаш .

Това е!

Лично аз съм щастлив, че такъв стар и сравнително запазен автомобил се продава чрез нашия форум.
Сигурен съм, че е интересно на всички посещаващи и благодаря на собственика за обявата, която отговаря на 100% от правилата и е своеобразен шаблон за обява!


Жоро, правило за задължителни снимки няма да има.
Това е излишно затягане на правилата, което по нашите разбирания ще доведе до отлив на важни и полезни обяви.

joro-120L:

--- Цитат на: Speeder в Септември 07, 2012, 23:53:20 ---......Жоро, правило за задължителни снимки няма да има.
Това е излишно затягане на правилата, което по нашите разбирания ще доведе до отлив на важни и полезни обяви.

--- Край на цитат ---

Както решите. Нещо не разбирам логиката. В същност, аз нямам зор за обявите. Нищо не ми трябва.
Това, което предлагам е в интерес на потребителите във форума. Ако щеш - за купувача. За тях, няма ли да помислите? На продавача ше му се секне кръста ли, ако направи една снимка, ей така за обща представа.  Не става въпрос само за кола от 6 000 евро.  Например и за дреболии. Как без снимки?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия