Автор Тема: И защо триете мнения? доста некоректно и обслужващо е. за фиата  (Прочетена 18557 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 08, 2012, 21:22:26
Отговор #10

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
Няма и как да ти го снимат защото са го затрупали с боклуци и трябва да го отрият  ;)

 Да не чакат некой да отиде направо с 6 евра и тогава да положат грижи :)

Септември 08, 2012, 22:43:47
Отговор #11

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
И сте прави и не сте - за снимките го предложих аз, изхождайки от опита си като мод в Шкода форума. Утре мога да пусна обява примерно за Мерцедес 300СЛ пеперуда за 6 бона в еди какво си състояние... но без реални снимки и да дам един импулсен номер да ми звъните и пълните гушата образно казано. То импулсни ноемра може и да няма вече, но защо да пълним и без това дебелите гуши на операторите, след като няколко снимки може да кажат много повече?
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 09, 2012, 00:59:19
Отговор #12

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
.....- за снимките го предложих аз, изхождайки от опита си като мод в Шкода форума....

Браво на теб!
Аз от 07.10. 2011г. му досаждам на Speeder за снимките и не ще и не ще :))
Не знам твоите предложения от кога са
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Септември 09, 2012, 16:03:34
Отговор #13

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Нещата със снимките не са еднозначни.
От една страна е много добре да ги има,защото понякога и самите продавачи по една или друга причина може да се заблудят и да обяват за продажба части от някаква марка или модел, а реално да са за друга марка или модел.Ако има снимки,купуващия по идея би трябвало да знае какво купува и недоразумението ще се избегне.
От друга страна,ако някой е продал колата си,а са му останали много части примерно стотици като позиции и реши да ги предложи тук,то няма как да ги опише в обявата, та камо ли да се закачат снимки.В този случай единствения вид в който може да бъде обявата е примерно "Продавам много нови части за еди какво си" и кординати.И тук вече всеки който се интересува конкретно от нещо,може да пита в темата,на лично или по телефона,кой както прецени и съответно да поиска снимка.Ако не му бъде предоставена,прави си съответните изводи и толкоз.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Септември 09, 2012, 16:33:31
Отговор #14

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Нещата със снимките не са еднозначни.
.....От друга страна,ако някой е продал колата си,а са му останали много части примерно стотици като позиции и реши да ги предложи тук,то няма как да ги опише в обявата, та камо ли да се закачат снимки.В този случай единствения вид в който може да бъде обявата е примерно "Продавам много нови части за еди какво си" и кординати.И тук вече всеки който се интересува конкретно от нещо,може да пита в темата,на лично или по телефона,кой както прецени и съответно да поиска снимка.Ако не му бъде предоставена,прави си съответните изводи и толкоз.

Защо бе адаш? Какви стотици части? Освен ако снимат бившия склад на ДСО "Мототехника" :)
Дори и да е така, това ще са дреболии. Сортират се на 10 места по 10 детайла, айде и на 15 места да са и се качват 15 снимки. Какво толкова има. Вече си мисля, че говорим на различни езици.
В твоя пост споменаваш купувача да поискал снимка, ами какво значение има дали продавача ще му изпрати снимките на мейла или направо да си ги качи в обявата. Така или иначе снимки ще се правят. Избягват се излишни тлф. разговори и пак с молби за снимки, също и губене на време.
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Септември 09, 2012, 16:46:24
Отговор #15

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Относно снимките в обявите - който иска да продаде, има интерес да сложи такива. Аз лично предпочитам да има снимки, но ако няма, мога да помоля допълнително. Може някой възрастен човек да пише, да няма цифров апарат, да не знае как да ги прикачи и т. н., а да продава нещо интересно...
... Това е излишно затягане на правилата, което по нашите разбирания ще доведе до отлив на важни и полезни обяви.

Септември 09, 2012, 17:30:49
Отговор #16

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Вече си мисля, че говорим на различни езици.

Не адаш,говорим на един и същ език,и аз като теб съм абсолютно убеден,че снимките са много полезно нещо и съответно съм го написал.И това би бил идеалния вариант ,всяко нещо със снимка.
Но не е зле да се отчете както вече rsk посочи-възрастен човек,липса на цифров и т.н.,а да се продава нещо интересно
 От мен пък ще добавя,че има и такива на които просто мното много не им се нрави да се затрудняват.Ако идеш при тях ти обръщат достатъчно внимание,но не им се занимава с подробности .
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Септември 09, 2012, 17:42:24
Отговор #17

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
....... не е зле да се отчете както вече rsk посочи-възрастен човек,липса на цифров и т.н.,а да се продава нещо интересно
 От мен пък ще добавя,че има и такива на които просто мното много не им се нрави да се затрудняват.Ако идеш при тях ти обръщат достатъчно внимание,но не им се занимава с подробности .

Е, това вече е нещо друго. Мнението на Роската не е лишено от логика. И е напълно възможно да се случи.
Честно казано, това си го мислих, но. Този дядо щом чати в нета, направил си е регистрация във форума, значи не е толкова бос човека. Да, може да няма цифров апарат.
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Септември 09, 2012, 21:20:55
Отговор #18

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
А бе тоя дядо най-малко деца и внуци има които разбират от интернет и jpg. както и да е, важното е че човек ако иска да продаде нещо и то да получи добра сума, то е добре да направи максимално възможното за да се случи, ако ли не той самия губи, по-точно не губи, ами не печели повече ;)

Септември 09, 2012, 21:36:57
Отговор #19

Неактивен DEYAN IYI

  • Публикации: 617
  • Polski FIAT 126p & MZ ES 150 & ВАЗ 21061
    • Форум на Малките Фиати
Предлагам да се въведе "ретро обява" до 20 думи на талонче, което да се разпечатва онлайн и да се праща до редакционния адрес на форума по Българските пощи.  :winktongue:

Бай Фичо - ега ти пауъра!!!
Форум на Малките FIAT 126&500