Автор Тема: И защо триете мнения? доста некоректно и обслужващо е. за фиата  (Прочетена 18542 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 09, 2012, 22:00:46
Отговор #20

Неактивен vankovarnata

  • Публикации: 237
Къде беше темата къде отиде. Въпроса беше защо ми затриха поста за поисканите допълнения. Снимки си имаше/които са и сега/ Просто след поста ми се направи корекция и изчезна.
Щом може да намери форума да се оправи с обявата и пише грамотно значи не е дядо на 70г.
1000 Malych Bolistek
предизвикай ангела хранител да знаеш кой е над теб.

Септември 09, 2012, 22:18:35
Отговор #21

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Колега,понеже няколко дни ме нямаше и сега се включвам - аз ти изтрих мнението за допълнителните снимки.

Като искаш допълнителни снимки - звъниш на даденият телефон и ги получаваш или не.
Щом продавачът е преценил да сложи тези ,така е намерил за добре.

Това ,което ти не знаеш е,че аз помолих на ЛС този продавач да сложи допълнителни снимки,ситуацията с документите ,местоположението на Фиата и т.н.,точно защото предполагах,че ще се появи някой подобен като теб да спами.
За доказателство,ето ЛС да продавача:
...............................................
Септември 06, 2012, 16:02:06 »
Колега,добре дошъл във форума.
Преди да те накачулят всички с едни и същи въпроси,да те помоля да допълниш в обявата си:
- как стоят нещата с документите?
- къде се намира колата?
- още някоолко снимки по възможност?
Благодаря и успех с продажбата!
.................................................

Имаш ли 6000 евро???
Ако - да, отивай и се пазари,ако нямаш - отивай в Гугъл и там гледай снимки на модела.
Успех!
« Последна редакция: Септември 09, 2012, 22:22:22 от dido1903 »

Септември 10, 2012, 00:49:48
Отговор #22

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Щото пекани тарикати и подли мошеници - колкото си щеш.  Ама, ако утре на теб някой такъв ти го надъни - убеден съм, че веднага ще има рязка промяна в този правилник за обявите, нали ? 
 

Не мисля, че би имало промяна.

Относно снимките.
Нямаме капацитет и желание да гоним хората за снимки.
Не можем да си позволим да трием обяви заради липса на снимка. Съществото на продаваните в този форум стоки не го позволява.

Винаги при липса на координати съветваме потребителя да добави и дори и да няма телефон остава вариант за връзка чрез лично съобщение.
Така обявата остава полезна дори и да е заключена.
Е, не е толкова готина като със снимка, но ще послужи на този, който има реален интерес.
Другите ще ни изяде любопитството и толкоз.  O:-)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Септември 10, 2012, 01:07:07
Отговор #23

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Според мен е грешка , че няма снимки, смятам , че всяка обява трябва да има снимки, и то реални....В 21 век , в света на технологийте е несериозно някой дядо , или внука му, да искат да лапнат някой лев, а пък да не си направят труда да снимат, това дето продават.....несериозно е.....Нека има и уважение към купувачите....какъв е смисъла , да ми напишат , че колата е "УНИКАЛНА" да бия 1000 км и да се убедя , че даже и за скраб не става.....Нищо лично към никой , но смятам , че обявата трябва да има снимки.....Поздрави и Наздравец !  ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Септември 10, 2012, 02:08:34
Отговор #24

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Смятам че всеки съвестен купувач е длъжен да прояви нужното неуважение към една недобре оформена обява като просто я подмине. По този начин обявата ще си изпадне на задните страници съвсем по правилата на свободния пазар като всеки опит за спам (най вече ъпването й) ще бъде навреме наказван от нас както и досега.

Септември 10, 2012, 08:43:32
Отговор #25

Неактивен 30e

  • Публикации: 478
    • http://opelclub.bg/
Аз незнам как може да седят обяви от рода на тази, при положение че дори съм я репортнал.
Няма координати, няма телефон, няма мейл - нищо няма.
Да не говорим че не е логван от както е пусната обявата така да се каже.

http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=3130.0
Fuck the Coca, Fuck the Pizza, all we need is six v redica - powered by Fanatic

Септември 10, 2012, 08:48:12
Отговор #26

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Защо чак нищо, нали може да се изпрати ЛС? То затова ми се струва малко излишно стриктното изискване за координати. След като човек ползва форума, спокойно може да комуникира посредством ЛС. И не е само това, ами и личните събощения автоматично се препращат на имейла на потребителя, така че няма причина адресът да бъде написан и в темата, само да привлича спам мейли.

Септември 10, 2012, 09:31:31
Отговор #27

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Лично съобщение + бутон за електронна поща.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Септември 11, 2012, 00:45:58
Отговор #28

Неактивен vankovarnata

  • Публикации: 237
Имаш ли 6000 евро???
Ако - да, отивай и се пазари,ако нямаш - отивай в Гугъл и там гледай снимки на модела.
Успех!

6 евро си ги имам, ама няма да се дигна на 500км. да му погледна курника или да ми разтяга локуми по тела. Виж при грамотно представяне и всичко нужно в допълнение се дигнах на 3000км. и си прибрах колата. Какво да пазаря, ако има само външна ламарина. Като е решил да продава само за софия да си пише. Гугълчо ми е за някой справки нямам нужда от снимки на модела. Софийския фиат къде се прави. Наясно съм с модела и затова поставих въпросите.
1000 Malych Bolistek
предизвикай ангела хранител да знаеш кой е над теб.