Автор Тема: Peugeot 505 Turbo injection 1984  (Прочетена 57985 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 22, 2015, 15:42:32
Отговор #140

Неактивен teachermen

  • Публикации: 76
Колега Т. Ж. по едно и също време купихме колите, така че елементарната култура изисква когато критикуваш за нещо, преди това да си го направил поне толкова добре ако не и по добре. Кое си направип по добре 504 и или новата.
Сам си направих двигателя, изкърпих купето, подготовка за боя и боядисването също. И съм използвал много неоригинални части, от което не се срамувам.
Нямаш си и елементарни технически познания по Волво 144. Такова нещо като уплътнение на предно стъкло въобще не съществува.
Покрай ретро колите си направих сам телоподаващ апарат, апарат за точкова заварка, компресор, английско колело и други железарии,  покажи ти какво си направил.
Успех с новия ти витруален сайт, много хора се кефят на това как се разрушават и съсипват коли.

Август 22, 2015, 19:07:45
Отговор #141

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 547
Аз не можах да разбера какво става тук ..
0890192949 / 0887192949

Август 23, 2015, 00:28:48
Отговор #142

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Аз ли какво съм направил и какво правя ? Що си мислиш, че всеки копнее да си показва нещата ? Дори да ги има ? Ако на теб ти харесва, на мен ми харесва да показвам това- което преценя. Без да се бия в гърдите. Аз пък не съм заварявал нищо. И не мацам с баданарката. Тези неща на които и не искам да се науча, по-добре е друг да ги прави. Защото, ако ги хвана аз - ще ги правя без желание. Накря и нищо няма да излезе, въпреки труда и материалите. Аз какво съм бил направил, за да си позволявам.....тези езически слова ги забрави. Позволявам си, дори ако ще и нищо да не съм правил. Или не ти харесва истината ? И по-точно кое от нея ? Като не се срамуваш, тогава какво се засягаш, бе ? Възможно е да нямам познания по това. Не съм Всевишен и всезнаещ. А, ти, нямаш никакво основание да си определяш автомобила, като реставриран. При това напълно. Защото просто не е и го приеми, че е така! Това с виртуалния сайт, отново е извън всякаква реалност. Не ми трябва такова нещо.  Безсмислено е човек да се заседне някъде, където няма никого. Това поне го разбираш. Що се отнася до онези, които обичат да гледат как се унищожават автомобили- нямам отношения с такива хора. Още по-малко ме вълнува тяхното мнение и потребност да гледат разрушения.
« Последна редакция: Август 23, 2015, 00:31:03 от Тодор Живков »