Автор Тема: Ретро базар Бояна 20.10.2012 г.  (Прочетена 17130 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 03, 2012, 23:27:52
Прочетена 17130 пъти

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Колеги , на 13.10.12 г. на Бояна ще има ретро-базар организиран от БАК Ретро.Заложен в календара.Обаче , много съм бесен, на същата дата се организира и мероприятие , което не е съгласувано с БАК Ретро, пак в София и се дублират събитията.Освен това много колеги ще са в Майнхайм, още една причина да има малко хора.Та да си дойдем на думата....ретро базара,изложението на Ауто Плюс и дублирането.Как да угодим на всички , и как да сме навсякъде, като мероприятията не се обявяват навреме , а се правят някакви тънки сметки.! Омръзна ми, а и на колегите също.За следващата година, НИЕ смятаме да не се съобразяваме с никого, пък който иска да ни се сърди и да се цупи.Не се прави така ! Помислете и чакам конструктивни мнения.Поздрави .Наздравец !
« Последна редакция: Април 06, 2013, 23:20:56 от dido1903 »
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Октомври 04, 2012, 00:02:26
Отговор #1

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Извинявам се, може би е тъп въпроса, но какво е това изложение на Ауто плюс и какво общо има с ретрото? Нищо не ми казва дори чичо Гугъл по въпроса... за Манхайм вече е ясно, но все пак не са много хората, можещи да си го позволят това пътуване, така че едва ли без тях ще се изпразни от съдържание нашия пазар.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 04, 2012, 00:35:32
Отговор #2

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Чичо ти , нищо няма да ти каже, той не е клюкар.! Истината е , че Ауто Плюс имат празник, канят хора от БАК Ретро, ама те нямат вече нищо общо с клуба, и оттам се получава разминаването.БАК Ретро си има официално обявено мероприятие, а други хора се представят за Шефчета в БАК Ретро ....! Сега разбра ли ме...??? Много съм бесен на такива СЕЛСКИ ТАРИКАТИ и ако комисията по етика все още работи, трябва да има изключени и санкционирани "колеги"..Това е !

« Последна редакция: Октомври 04, 2012, 00:38:03 от GT 51 »
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Октомври 04, 2012, 00:49:11
Отговор #3

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Честно казано не ме вълнуват такива интриги, просто попитах от любопитство що за мероприятие е... аз лично ще си ходя на пазара /ако времето е благосклонно и не вали/, понеже нито съм сред поканените от Ауто плюс, нито съм фен на фирмените партита ::)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 04, 2012, 22:58:51
Отговор #4

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Мите , той базара може да се съчетае с мероприятието, обаче не е там въпроса.Въпроса е отношението .Ауто плюс търсят контакти, не БАК Ретро, което , трябва да ти говори, че евентуално можем да си сътрудничим с тях , за цени, части, отстъпки.Въпрос на договорка, но ако я направим , всички клубове и членове ще ползват привилегийте.Също като със застраховките, ставаш член и имаш евтина застраховка, но това скоро ще се промени....в положителна насока, и ще останат малко членове...  8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Октомври 04, 2012, 23:12:50
Отговор #5

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Влади, мисля си, че докато хората не са на едно мнение и не гледат в една посока няма да се промени нищо.
Не знам дали съм песимист, но в един град да има повече от един ретро клуб говори достатъчно.

Базара на Бояна е чудесно и колоритно мероприятие и бих посетил отново с огромно удоволствие.
Даже ще се опитам да си променя плановете в тази насока.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Октомври 08, 2012, 23:29:25
Отговор #6

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Пазара се отлага за следващата седмица.Причината е , че много колеги ще са на Майнхайм, а тези дето няма да ходят до Немско ще са на Октобер феста на Ауто плюс.Поздрави  8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Октомври 09, 2012, 12:08:09
Отговор #7

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3484
Щом така се случва, значи за 20 октомври,така ли Владо?
Ще сменя датата в темата.

Октомври 09, 2012, 22:46:44
Отговор #8

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Ами аз така разбрах, за събота 20.10.12,обаче утре ще звънна на Ваня , за да уточня, досега пазара май винаги е бил в Събота... :o Утре ще се чуем.. :winktongue:
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Октомври 14, 2012, 14:48:53
Отговор #9

Неактивен stoker

  • Публикации: 13
Не стана ясно състоя ли се базара на 9-ти или се отложи за 20-ти?