Автор Тема: 55 години Трабант - София, 10.11.2012  (Прочетена 5440 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 15, 2012, 22:17:05
Отговор #10

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
да бе да, а Батко те чакаше, но ето малко снимки за утеха. Дезорганизацията беше тотална и удоволствието от преживяното беше помрачено, но здраве да е ...
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Ноември 16, 2012, 12:09:29
Отговор #11

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Среща на немски коли с италианска пица - тука верно нещо не е наред :)) Мерси за снимките!
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Ноември 16, 2012, 13:52:06
Отговор #12

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
тая история е толкова смешна, че сигурно няма да успееш да се засмееш. Отивам в сладкарски цех да поръчам торта- майстора- мога да Ви направя такава или такава торта, но аз искам такава и обяснявам каква. Не може. Да , но рожден ден без торта какъв рожден ден е? И празната ми глава сътвори това чудо- пица със свещи за рожден ден. Самият парад няма да го коментирам и тортата - пица беше уважена в по- тесен кръг. А сега се смейте или плачете за състоянието на 2т движението- май ще плачете.
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Ноември 16, 2012, 14:22:08
Отговор #13

Неактивен sphereholic

  • Публикации: 311
    • Ретро автомобил Ситроен 2cv Charleston
Какво да плачем. Това, че сте малко, значи че цената на машините расте ;) Ние с 2cv не сме повече.

Ноември 16, 2012, 14:40:07
Отговор #14

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
че сме малко то е ясно, а и ще ставаме все по- малко, но проблема е , че гледаме в "различни " посоки.
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Ноември 17, 2012, 13:36:40
Отговор #15

Неактивен trabantozavar

  • Публикации: 31
   Ето малко снимки и от нас ! Специално за Зизи искам отново /казах му го и лично/ да спомена, че организация имаше съвсем определена но част от хората не се съобразиха с нея !!!  Много се радвам, че не направих резервация в планираното заведение - щях само да съм си хвърлил парите! Кой накъде гледа в 2Т обществото няма да се наема да определям - всеки си знае, но все пак се радвам , че се събрахме повече хора, Благодаря и на тези дошли от по-далече да уважат събитието.
Ако всичко вървеше по предварителния план щяхме и на маса да се видим, торта да хапнем ..... да, не торта-пица а истински домашно направени 2 торти чакаха в багажника !!! Здраве да е, насладихме им се в по-тесен кръг но жалко за вложеното желание да изненадаме и почерпим всички !    Просто когато някой е организирал нещата, малко или много, трябва да се съобразим ! Мисля, че никога ние като гости не сме се опитвали да променяме организацията във Велико Търново, Лозница или на друго място !


http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6598&AlbumId=139305




Ноември 17, 2012, 13:54:01
Отговор #16

Неактивен ivo919

  • Публикации: 141
  • 85трабанта и половина
извиняваи ама организацията не беше на ниво никои не се е мьчил да я променя натази криза просто хората искаха да не се набутват още 70-80 км за гориво