Автор Тема: Ретро автомобили със специален режим на движение  (Прочетена 44728 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 16, 2017, 23:38:25
Отговор #60

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Латвия ли е това?
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Декември 17, 2017, 14:35:42
Отговор #61

Неактивен dragomir_68

  • Публикации: 134
Да Латвия е и е в отлично състояние.
ГАЗ 69

Март 08, 2018, 23:12:29
Отговор #62

Неактивен Пътна Помощ Mitsubishi Ca

  • Публикации: 10
  • Пътна помощ гр. София
    • Пътна помощ София - Репатрак София - Пътна помощ
Здравейте, някой има ли ретро снимки на стари коли от СБА, самоделки колесари и други покрай дейността пътна помощ ?

Знам кратката история за възникването и, аз съм младо чедо имам мъгляви спомени от 90-те. Интересно ми е да видя, с това се занимавам, но никъде и никъде не мога да се полюбовам на стари снимки, дори в сайта на СБА нямат нито един архив с ретро снимки, а са дърта фирма...

А ако изскочи от някъде зарязана пътна помощ, може да се реставрира, ако имате и такива данни казвайте :)
« Последна редакция: Март 08, 2018, 23:16:47 от Пътна Помощ Mitsubishi Ca »
Пътна помощ репатрак 24/7 - ниски цени за София от 30 лв. и страната
Диагностика на автомобили

Март 08, 2018, 23:40:04
Отговор #63

Неактивен taran

  • Публикации: 141
    • taran`s garage.ale.bg
Снимки лично аз нямам,но се сетих за една тема в оффроуд форума   http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=82010&page=4   
Там има някакви снимки от стари  списания и т.н.
По мой спомени основно се ползваха колесари,теглеха ги с Ниви,Жигули комби.По едно време и аз имах самоделен колесар.Качването на кола на такова си беше живо приключение :)

Март 09, 2018, 10:05:09
Отговор #64

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Нивите, а и Жигулита бяха доста по-късно. Преди тях бяха Москвич фургони, модел 433 и 434, попадал ми е на снимки, колкото и куриозно да звучи, и ЗАЗ 965 пътна помощ. Но и това са само моите спомени, не съм малък, ама не съм и толкова голям, моите спомени са да кажем от 70-те насам. Като се има предвид, че СБА, наследява туринг клуба, който от своя страна е създаден още през 1957-ма, предполагам, че в по-ранни години е имало други сервизни автомобили.

Март 28, 2018, 22:04:36
Отговор #65

Неактивен Пътна Помощ Mitsubishi Ca

  • Публикации: 10
  • Пътна помощ гр. София
    • Пътна помощ София - Репатрак София - Пътна помощ
Снимки лично аз нямам,но се сетих за една тема в оффроуд форума   http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=82010&page=4   
Там има някакви снимки от стари  списания и т.н.
По мой спомени основно се ползваха колесари,теглеха ги с Ниви,Жигули комби.По едно време и аз имах самоделен колесар.Качването на кола на такова си беше живо приключение :)
Супер! Благодаря много за снимките готини са  O:-) O:-) O:-)


Нивите, а и Жигулита бяха доста по-късно. Преди тях бяха Москвич фургони, модел 433 и 434, попадал ми е на снимки, колкото и куриозно да звучи, и ЗАЗ 965 пътна помощ. Но и това са само моите спомени, не съм малък, ама не съм и толкова голям, моите спомени са да кажем от 70-те насам. Като се има предвид, че СБА, наследява туринг клуба, който от своя страна е създаден още през 1957-ма, предполагам, че в по-ранни години е имало други сервизни автомобили.
СБА не наследява клуба а точно клуба правят СБА :) малко след създаването и тогава сменят името на СБА.. П.П. ако имаш снимки ще ми е интересно да видя особено заза  ::)
Пътна помощ репатрак 24/7 - ниски цени за София от 30 лв. и страната
Диагностика на автомобили

Март 29, 2018, 00:10:50
Отговор #66

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Сигурно си прав, не съм чак толкова детайлно запознат, но има логика туринг клуба да е създал СБА. А за снимките на ЗАЗ-а тях ги нямам архивирани, попадало ми е някъде по форумите. Дали не бе в споменатата по горе тема в офроуда, там има тема за автомобилите на служба. Ще се поровя!

Март 29, 2018, 06:41:48
Отговор #67

Неактивен dragomir_68

  • Публикации: 134
Да там са снимките, аз съм ги качвал.
ГАЗ 69

Март 29, 2018, 09:32:04
Отговор #68

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com

Април 02, 2018, 22:38:23
Отговор #69

Неактивен Пътна Помощ Mitsubishi Ca

  • Публикации: 10
  • Пътна помощ гр. София
    • Пътна помощ София - Репатрак София - Пътна помощ
Ехеее дори е с надпис БАТК. Супер снимка! Браво и благодаря!  O:-) O:-) O:-) O:-) O:-)
Пътна помощ репатрак 24/7 - ниски цени за София от 30 лв. и страната
Диагностика на автомобили