Автор Тема: Москвич 408 1966 г.  (Прочетена 27565 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 06, 2014, 18:47:14
Отговор #50

Неактивен Andy FX

  • Публикации: 352
  • Два Scenic-a и служебно Kango
Колега до къде стигна с колата?
Andreev Motorsport TEAM

Юни 14, 2014, 10:53:26
Отговор #51

Неактивен fi50

  • Публикации: 38
Колега до къде стигна с колата?

За момента събирам части, доколкото намирам нови, доколкото стари... Все още не мога да отделя нужното време за да я доразглобя и да се започна свалянето на ръждите... останалото не е проблем - имам си двама майстори за мех. част и куп части, ламарините са проблема... Та, стои си моята 408-ца кротко и ме чака ...  :(

Август 04, 2014, 12:17:14
Отговор #52

Неактивен генерал

  • Публикации: 180
Такъв Москвич имах и ми построи цялата къща. Чета темата и си спомням много неща с добри чувства. Смятам,че имам оригинални задни стъкла , а може би и комплект с основата габарити, стопове и мигачи. Спомням си ,че фаровете ставаха едно към едно от трамвай. Пиши ако те интересуват стъклата/ те са пластмасови разбира се /.

Януари 03, 2015, 01:05:28
Отговор #53

Неактивен warszawa

  • Публикации: 17
  • Живата Легенда!
    • Warszawa 201 1962g.
Как вървят нещата с Москвича?
Ще се радвам ако пуснеш снимки :)
Проходих през далечната 1962 година. Бях отгледана в добро семейство от гр.Перник, което се грижеше за мен и благодарение на него оцелях през годините.

Януари 07, 2015, 18:37:32
Отговор #54

Неактивен drago

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 9
  • Opel Calibra
Баща ми имаше такъв,но го даде на скраб преди 10тина години.Имаше го от 1976та(втори собственик).Купил го е за да вози бебето си(моя милост).Най ме е яд,дето го даде на циганите за скраб.Минали през село и му дали там някакви пари и го отървали....

Юни 23, 2016, 14:16:09
Отговор #55

Неактивен aleksandar.ivanov

  • Публикации: 11
Поздравления за проекта. В момента движа сделката по един такъв 408, само че е с 4 фара.
Ще е нужна реставрация и части. Нямам си и на идея къде мога да го реставрирам нито от къде да взема частите. Може ли някакъв съвет?
Този, който пита е глупав 5 минути, този, който не пита - цял живот.

Юни 23, 2016, 18:25:47
Отговор #56

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
... Ще е нужна реставрация и части. Нямам си и на идея къде мога да го реставрирам нито от къде да взема частите. Може ли някакъв съвет?

Мога да препоръчам честен майстор - перфекционист в Шумен, а във Варна - двама. Всичките са с много опит и направени коли зад гърба си, но за мен лично е малко трудно да им платя цялостна реставрация...

Юни 23, 2016, 19:06:35
Отговор #57

Неактивен bg_tiger1978

  • Публикации: 50
Мога да препоръчам честен майстор - перфекционист в Шумен, а във Варна - двама. Всичките са с много опит и направени коли зад гърба си, но за мен лично е малко трудно да им платя цялостна реставрация...
Може ли на ЛС кординати на тези майстори във Варна, благодаря предварително.

Юли 24, 2016, 14:28:06
Отговор #58

Неактивен fi50

  • Публикации: 38
Частите - нови и ако може оригинални - се събират мъчно и дълго... Запланувал съм /пу-пу-пу да не ми е уроки/ да мине на пясък този август и да се почне кърпежа... Снимки ще има "на воля".  ;)
Аз съм облагодетелстван, защото у дома си имам двама майстори за ДВГ и ходова част... за боята също...само за интериора ще видим кое-как, но да се стигне дотам.

Стискайте палци!!!

Август 11, 2016, 22:18:33
Отговор #59

Неактивен fi50

  • Публикации: 38
Та на майтап на истина - започна се.
Малко снимки тук - http://sturm44.snimka.bg/automobiles/full-recovery.922722
Живот и здраве - в събота ще е на пясък...

Само остава въпроса - да се свалят ли панорамните стъкла или не?!? Всички знаем за проблема с намирането на читави - да не казвам нови - уплътнения за тях, при това с канал за лайсната... Май ще се рискува - сваляне - пък после....