Автор Тема: Дилема относно Alfa Giulia  (Прочетена 5753 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 22, 2012, 00:35:39
Отговор #10

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Колеги, дайте да не спамим излишно тази тема. Ако искате да си чатите, направете го другаде. Нямам лоши помисли спрямо Вас, просто отправям молба.  Надявам се да ме разберет правилно.

Алфа Ромеото.  Ех, еуфорията е чудесно изживяване.  Ама, действително не бива човек да се поддава на тези изкушения.  Не е добре, когато важни решения се взимат под въздействие на емоция.  Грешно е, да знаеш.   И щом няма документи, няма какво да я търсиш повече.   Без документи, легално никога няма да стане твоя. Нелегално е опасно за теб и удачно за продавача да те метне в такива дълбоки бездни че не е за разправяне.  Такива автомобили освен за донори, за други неща по законен път не може да се използват.  Това е реалността.   

Не знам за Джулията. Като се стегне сигурно ще е приятна за каране и бърза кола. Но, дали наистина би се захванал до такава степен, че автомобил в такова състояние да може да стъпи отново на пътя и да се движи....почти безупречно ?   

Не че искам да те отказвам, де. Напротив. То и аз мисля да купувам бракувани автомобили, ама мога да докажа че не са крадени/имат документи, не са издирвани и имат живи реални собственици.      Нямаш ли гаранция поне за 2 от тези неща - автомобил НЕ се купува.  Не и за себе си. Иначе части от него си вземи ако ти трябват толкова. 

И друго.  Цената. Ще ме прощават Алфистите, ама аз съм си малко цапнат в устата. Според мен много са тези пари. Реално,  350 лева за гнила бангия, без двигател, без документи и още какво ли не.....  Минало, история ? Тъмна Индия.  Ако беше лесна работата с документите, повярвай ми - до сега щеше да е предадена на вторични суровини 100 пъти и никой нямаше да се занимава с теб.   Съжалявам, че точно аз ти ги дрънкам тия работи. Просто опитвам да ти спестя много време, нерви  и пререкания с власти. 
« Последна редакция: Март 22, 2012, 00:46:47 от Тодор Живков »