Автомобили > Японски автомобили

Mazda RX 7 FB 1983

(1/3) > >>

BENZINO:
Здравейте колеги,имам удоволствието да ви представя един автомобил който от скоро кръстосва улиците на Варна.Колата не е моя,а на "човека дрифтинг" Кирил Илиев (Косата  O0) Това е Mazda RX7 FB набор 83- ти с оригиналния си Ванкелов мотор (1200куб.см.105 к.с.)на реални 110 000 км.Швейцарско изпълнение и след фейслифта с по-новите брони и променената задница,чудесно консервирана и в страхотно състояние за годините си.Усетих след кратка возия японския дух на
80-те,та реших да споделя това с вас  :)
 










 

didotooo:
Много хубава кола наистина ,голям късмет изкара Кирил. Радвам се че е попаднала при точния човек и ще си остане автентична.Надявам се утре да се видим с него на малката японска среща и да се наснимаме  :P

Martillius:
Благородно му завиждам, аз също й бях хвърлил око и бях уговорил собственика, но пък Киро ме изпревари. Радвам се че той е новия й собственик - човек с дух на състезател и усет към бегачките, това е класика която заслужава собственика си. Честито Кире и много безаварийни  O0 
А за утре кво се разбираме не ми стана ясно? В колко часа и къде?

USfan:
МНОГО ХУБАвА Кола, ЧЕСТИТО НА СОБСТВЕНИКА.  :)
А ТЕЗИ ДЖАНТИ ОРИГИНАЛНИ ОТ КОЛАТА ЛИ СА, ЛИ ОТ НЕЩО ДРУГО?

fulcrum:
Поклон и от мен , Ванкел не бях виждал досега , много ми се щe да го зърна на живо догодина по някое мероприятие и да прокоментираме с адаша съществени неща от колата! :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия