Автор Тема: B23E K-jetronic  (Прочетена 30505 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 11, 2012, 19:25:35
Отговор #20

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
 Момчета много благодаря за разбирането и помощта !  Никой нищо няма да пипа по колата, само съм махнал газовата и я паля веднъж седмично да поработи 30м а в хубаво време я изкарвам за няколко километра. Никога няма да ползвам интензивно тази кола и това значи, че не мога да я карам на ход нагоре надолу из сервизи. Ако някой се навие да мине и да я погледне на място ще платя път, бира, работа и каквото там е нужно :)  Не ми е спешна тази кола, имам какво да карам и какво друго да правя, но съм я купил и не искам да се разделям с нея.

Декември 11, 2012, 21:39:01
Отговор #21

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Ta  нищо чудно Иво , туризъм по Искърския пролом не съм правил! :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Декември 11, 2012, 21:57:18
Отговор #22

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
Ta  нищо чудно Иво , туризъм по Искърския пролом не съм правил! :)

 Аз пролетта 100% идвам по твоя край с велосипеда, живот и здраве. Тази година карах до морето за самата идея, но другата идвам към Родопите.

Декември 12, 2012, 12:07:13
Отговор #23

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Вземи ела с Волвото. На връщане да можеш да му се нарадваш по магистралата на максимум.  >:D 

Шише мастика и кисели краставички. Ще се видим, ще седнем, ще хапнем, ще пийнем. След това се захващаме за работа.


Декември 12, 2012, 16:43:32
Отговор #24

Неактивен pavni

  • Публикации: 160
Др Живков ,не е ли по добре първо работата, после хапка-пйка? Не се заяждам .уточнете датата, ако не помогна с работа мога да помагам на масата.

Декември 12, 2012, 19:29:25
Отговор #25

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
E аз пък ще донеса прибори тип куха свещ , на този инжекцион могат да се настроят всички цилиндри поотделно......иначе съм железен - първо работата после купона - удоволствието от добре свършена работа е невероятно. :) 
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Декември 12, 2012, 21:36:35
Отговор #26

Неактивен pavni

  • Публикации: 160
Ако, дойде още някой-ето ти го ретро уикенда от една друга тема.

Декември 12, 2012, 22:58:40
Отговор #27

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
 Добре го замисляте това, но да ви кажа само кое ми е проблем. Купих колата без да е записвана в данъчна служба ( по обясними причини) и я съхранявам като експонат за квартални пътешествия :( За да я закарам до друг град ми трябва преглед, гражданска и винетка. За да мина на преглед ми трябва квитанция за платен данък :( ....ще се опитам да мина някак и ако сериозно се разберем да прегледате колата, ще дойда където кажете в БГ.  Ама тва ще трябва да е като се оправи времето и вие да имате време и желание да се съживи тая колица.

Декември 13, 2012, 19:02:11
Отговор #28

Неактивен pavni

  • Публикации: 160
С две думи- направихме ти програмата без да те питаме за мнение, желания и възможности.

Януари 28, 2013, 16:25:27
Отговор #29

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Ами, хах.  :))   Виж, по-удобно и качествено ще бъде, когато влезе в помещение, където луди хора с апаратура  могат да я вдигат/свалят и въртят около/под/над нея, както си поискат.   Другия начин е по-губене на време. Идваме, разглобявам и взимам всичко, което харесам.  Карам си го в Пловдив, обикалям Балкана, връщам се в града. После идваме до София, сглобяваме. След това, проверяваме, регулираме.  И в двата случая е разточителстване на ресурси.  Аз поне имам често път към столицата. Може и Киро да взема, път да види.  И Митко да се случи там за ведрост и ентусиазъм.   Дрън-дрън.

Може да се видим на Калояново през Март. По-точно 31-ви или когато беше там. Ако дойдеш ще се видим и ще решим.