Автор Тема: Москвич 412 - Хасково  (Прочетена 4532 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 08, 2012, 16:26:39
Прочетена 4532 пъти

Неактивен gpushkarov

  • Публикации: 115
Престраших се и аз да добавя "башмайстора от Хасково".Колата ми е подарък от родителите ми , тъй като се чувстваха виновни че продадоха стария Москвич на дядо ми.
За колата основно благодаря на приятела ми от който я взехме.
Основно е бил един собственик но след 2001 е обиколил 3 собственика които нищо не са направили освен задължения към данъчното.
След дълги перипетии по регистрирането му ще приложа снимки по дати.
Искам да отбележа че е с оригинална боя с изключение на двата задни калника.Надявам се да ви върне назад в времето с добри спомени!
Колата беше консервирана от първият собственик с асвалт по никела!!

Ето и резултата от търкането

Вече регистриран , но ми взеха номерата в КАТ
Вижда се не много ясно че бризента с който беше покрит бе залепнал за боята на предния капак

След като реставрирах джантите/пясъкоструйка,грунд ,шприц и пак шприц ,боя/поставих и маншети/рингове/оригинални руски 1965г с цена 2рубли на тях

Малко се заиграх с предните "мигачи", но не станаха както очаквах


Приятели решиха да се бракуват ето и повод да го покажа

Малко снимки от първият му показ на сцена-Парад Хасково 2011 и малкото братче боядисано 2:00 сутринта същия ден/още лепнеше , а тези деца не спряха да се качват/

Първо място-разбира се за руски автомобили след 1970

Малко почивка през зимата много труд да го подготвим за зимата и много търкане на пролет за Ретро рейсинга на писта Хасково

Една снимчица случайно ми попадна

След 15 минутна разходка пред "Тримона" и пощата по плочките /голям кеф/ бяхме първи и строени за Ретро рали "Розова долина 2012"

След награждаването

« Последна редакция: Ноември 08, 2012, 18:38:05 от dido1903 »

Ноември 08, 2012, 19:30:54
Отговор #1

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
добре дошъл при нас , отличен автомобил .
 

Ноември 09, 2012, 00:26:58
Отговор #2

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
Много хубав Москвич,този като го гледам е някъде около 1970-1971,най-късно средата на 1972.Пази си го,като прочетох темата направо се стъписах от снимката с гаража,върна ме години назад когато и аз имах такъв. :)
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Ноември 09, 2012, 09:00:26
Отговор #3

Неактивен ivanboev

  • Публикации: 107
Колега, Москвича е много запазен ! Случил си на екземпляр. Трябвало е да запазиш и оригиналната регистрационна табела! Пожелавам ти много безаварийни километри!!

Ноември 16, 2012, 21:39:28
Отговор #4

Неактивен gpushkarov

  • Публикации: 115
Колега, Москвича е много запазен ! Случил си на екземпляр. Трябвало е да запазиш и оригиналната регистрационна табела! Пожелавам ти много безаварийни километри!!
Много исках , но ми отказаха регистрация ако не ги върна

Ноември 16, 2012, 21:45:11
Отговор #5

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
Можеше, но не си се сетил да свалиш едната в гаража още и да декларираш, че си я изгубил...

Ноември 16, 2012, 21:47:40
Отговор #6

Неактивен engineer

  • Публикации: 481
  • 1974 Москвич 412, 1969 Рила 1400
    • http://www.bgclassiccars.hit.bg
Или и двете и да се пишат заличени при ремонта. Както и да е спор няма, че Москвич-а е отличен, даже с редките тесни стъкла на предните мигачи с хромирания разделител, браво.

ПП може ли снимка отблизо на волана на педалния москвич, че ми стана интересно от какво е измайсторен?
« Последна редакция: Ноември 16, 2012, 22:02:56 от engineer »

Ноември 17, 2012, 18:26:38
Отговор #7

Неактивен gpushkarov

  • Публикации: 115
Или и двете и да се пишат заличени при ремонта. Както и да е спор няма, че Москвич-а е отличен, даже с редките тесни стъкла на предните мигачи с хромирания разделител, браво.

ПП може ли снимка отблизо на волана на педалния москвич, че ми стана интересно от какво е измайсторен?
Хаха
Набито око имаш, това е фланец за тръби за високо налягане