Автомобили > На изток от Желязната завеса

Москвич 412 - Хасково

(1/2) > >>

gpushkarov:
Престраших се и аз да добавя "башмайстора от Хасково".Колата ми е подарък от родителите ми , тъй като се чувстваха виновни че продадоха стария Москвич на дядо ми.
За колата основно благодаря на приятела ми от който я взехме.
Основно е бил един собственик но след 2001 е обиколил 3 собственика които нищо не са направили освен задължения към данъчното.
След дълги перипетии по регистрирането му ще приложа снимки по дати.
Искам да отбележа че е с оригинална боя с изключение на двата задни калника.Надявам се да ви върне назад в времето с добри спомени!
Колата беше консервирана от първият собственик с асвалт по никела!!

Ето и резултата от търкането

Вече регистриран , но ми взеха номерата в КАТ
Вижда се не много ясно че бризента с който беше покрит бе залепнал за боята на предния капак

След като реставрирах джантите/пясъкоструйка,грунд ,шприц и пак шприц ,боя/поставих и маншети/рингове/оригинални руски 1965г с цена 2рубли на тях

Малко се заиграх с предните "мигачи", но не станаха както очаквах


Приятели решиха да се бракуват ето и повод да го покажа

Малко снимки от първият му показ на сцена-Парад Хасково 2011 и малкото братче боядисано 2:00 сутринта същия ден/още лепнеше , а тези деца не спряха да се качват/

Първо място-разбира се за руски автомобили след 1970

Малко почивка през зимата много труд да го подготвим за зимата и много търкане на пролет за Ретро рейсинга на писта Хасково

Една снимчица случайно ми попадна

След 15 минутна разходка пред "Тримона" и пощата по плочките /голям кеф/ бяхме първи и строени за Ретро рали "Розова долина 2012"

След награждаването

pavel.velev:
добре дошъл при нас , отличен автомобил .

Котков:
Много хубав Москвич,този като го гледам е някъде около 1970-1971,най-късно средата на 1972.Пази си го,като прочетох темата направо се стъписах от снимката с гаража,върна ме години назад когато и аз имах такъв. :)

ivanboev:
Колега, Москвича е много запазен ! Случил си на екземпляр. Трябвало е да запазиш и оригиналната регистрационна табела! Пожелавам ти много безаварийни километри!!

gpushkarov:

--- Цитат на: ivanboev в Ноември 09, 2012, 09:00:26 ---Колега, Москвича е много запазен ! Случил си на екземпляр. Трябвало е да запазиш и оригиналната регистрационна табела! Пожелавам ти много безаварийни километри!!

--- Край на цитат ---
Много исках , но ми отказаха регистрация ако не ги върна

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия