Автор Тема: Всякакви части за сиера 2.0 ОНС седан и комби  (Прочетена 3034 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 14, 2009, 09:21:08
Прочетена 3034 пъти

Неактивен venom4o

  • Публикации: 16
Имам части от седан и комби излишни- От седана не се продават частите от купето -врати и капацикакто и окачването ..Има АБС и всички екстри(климатика не се продава) ОТ комбито имам останали задните врати и капак както и бежови плюшени седалки и кори.. ОНС мотора се продава за 300 лева като му е свален алтернатора и всмукателния колектор със нови капачка палец кабели и свещи е а и семеринги ще му сменя ,че е имал течове... Нещата се намират в Банкя..
телефон  0885-812-238
Общо взето съм продал  скоростните кутии и на двете  имам плюшени салони подлакътник  ел стъкла огледала централно  шибедах  , багажник за комби , теглич  , Оранжави стопове два комплекта   оригинални в перфектно състояние, комплект стопове от комби , ръчки ча чистачки моторче  за чистачки хидравлична помпа за ОНС  комплект със рейката която още не съм решил дали се продава.. шенкели апарати за 240мм предни.. и доста части..
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »

Април 20, 2009, 09:50:16
Отговор #1

Неактивен venom4o

  • Публикации: 16
Моторя ОНС продаден
Останаха Скорости Н9 -120 лева 150 с кардан с лагер и оригинално гумено каре здраво!
Диференциал 3.62  без полуоски е обикновен , перфектен- 80 лева трябва да му се смени маслото защото то изтече при свалянето на полуоските но това не е проблем
задни врати от комби и заден капак вратите са оборудвани   -40 лева на брой, задния капакси има всичко и той -70 лева
Хидравлична помпа за ОНС + приставката към мотора която е и за алтернатора +маркучите до рейката+ 2 ремъка -40пари +2 чистонови ремъка които трябва да намеря.Помпата работеше при разглобяването но немога дам гаранция за нея.Мотора беше на 220 000 така ,че предполагам ,че и помпата толкова е въртяла.
Маркучите за ОНС -10 лева
Триъгълник авариен - незнам дали е български но е доста качествен - 10 лева
2 броя оригинални крикове за Сиера - 15 лева на крик перфектни единия е като нов другия е използван няколко пъти.
странични стъкла за комби - 10 лева на брой
само стъклото от шибедаха -10 лева
спирачните апарати - 20 лева на брой със сменени гумички тия дни ще ги разглобя да ги изчистя работеха идеално до последно!
инсталация за ОНС мотор -15 лева
Компютри за ОНС N4A 115 и N4B 100 коня- 40 лева на брой
кутия за въздушния филтър ОНС - 25 лева на брой 2 броя
покривало за дупката за шибедаха -5 лева не е перфектно но е що годе в добро състояние.Трябва да се изпере.
волан 2 лъча перфектен но клаксона му е счупен(той се сменя за 2 мин ) -15 лева
предни маски модел 87-91- 15 лева двете като едната е подарък към другата защото има счупено парче откъм единия мигач.
плочка за газ за ОНС 2 броя единия 10 лева перфектна другата 5 лева с счупена 1 тръбичка но може да се оправи.
делко за ОНС незнам дали работи има лек луфт но според мен може да се използва - 5 лева като не давам гаранция за него.
салона от комбито - предни седалки и задна без облегалките - бежов плюш +4те кори и килима - 80 лева






















« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »