Търговия > Продава

Некоректни търговци

<< < (2/15) > >>

30e:
Оплакванията директно към "админите", защото са предупредени 5 пъти за тая личност Берковска !!!
Но явно трябва някой от тях да изгори за да му бият един БАН ????

Teodor:
Такива хора трябва да бъдат гонени безапелационно от форума.

Ако все пак форумната управа е привърженик на подхода за даване на N-ти шанс, то тогава предлагам две спомагателни правила, които да се прилагат при 2, дори и даже само при едно провинение на купувач или продавач:

Продавач, който демонстрира некоректност, да бъде лишен от правото да продава каквото и да е във форума.

Купувачите, които са некоректни, да бъдат вписвани в специален списък и хората от този списък да имат право да купуват, само след като предварително преведат на продавача стойността на стоката и превоза, за което им се дава срок 2 работни дни. Дори и при това условие, два пъти неизпълнение да води до пълно лишаване от право на покупко/продажби.

Макар и да казвам 2, смятам, че 1 нарушение е достатъчно основание за санкции. Няма защо форумът да улеснява измами, да се оставя някой многократно да се възползва от  възможността да прецака съфорумци. Престъпление -> наказание.

30e:
Първо това !


--- Цитат на: 30e в Октомври 03, 2012, 09:04:10 ---
--- Цитат на: bobi67 в Октомври 02, 2012, 19:18:44 ---Мой приятел и наш колега търси евтина Манта,за да я реставрира сам.Ако някой знае такава за спасяване-да свирка!

--- Край на цитат ---

Моля някой админ да го черпи един БАНан !

http://forum.americancarbg.com/viewtopic.php?f=5&t=5732

--- Край на цитат ---


После през Дидо поне още 2-3 пъти !!!

И реакция нулева !

Speeder:
Замислете се на какво основание може да бъде баннат един човек.

За факти говоря !
Не "Гошо" ми каза , че "Ваньо" е мошенник.

Това бана не се дава ей така, без да има нещо "черно на бяло".

Ако аз изгоря, да , ще го банна веднага защото аз лично имам доказателства за пред мен и веднага изгаря.
Аз лично трябва да съм 100% сигурен , че дадено нещо е истина, а това във виртуалното пространство е адски трудно!

Това, което направихме е да държим потребителя под око и да оказваме съдействие на потърпевшите, които се свързаха с нас на лични съобщения.
Оплаквания е имаше и се опитахме да помогнем. Очакваме публичен отговор от боби67 и след това ще предприемем действия.
Какво друго предлагате?

Отделно, как можем да бъдем сигурни, че боби67 в този форум е същият боби67 в американ кар форума ?

Давайте идеи, и аз искам да е по-удобно и безпроблемно за потребителя.

30e:
Такива в Опелския форум въобще не ги бавя - бананите по всички направления и сбогом ! Ама тук прекалено либералната история....


--- Цитат ---Ако аз изгоря, да , ще го банна веднага защото аз лично имам доказателства за пред мен и веднага изгаря.
--- Край на цитат ---

Е след това какво повече да говорим ! Предупредени сте за тая личност !

Сега вие ли ще възстановите на колегите финансовите загуби ? Та чак и либерално ще го оставите да отговорел.....

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия